dextera logo
×
Search
Generic filters

Gaukite asmeninį pasiūlymą plisuotoms žaliuzėms!

Gaukite asmeninį pasiūlymą plisuotoms žaliuzėms!


 

Dirbame visoje Lietuvoje!

Plisuotos žaliuzės – tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis langus ir sukuriantis svajingą bei romantišką atmosferą. Rankenėlės pagalba valdykite iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų. Ypač rekomenduojama varstomiems langams ir durims, vonios ar vaikų kambariams.

■ Išsirinkite audinį, atsiųskite lango matmenis ir gaukite specialų pasiūlymą plisuotoms žaliuzėms!

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių, audinių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Kodėl rinktis plisuotas žaliuzes vaikų kambariui?

Vaikai gerokai daugiau laiko praleidžia namuose, prie kompiuterių ekranų. Kaip žinoma, kuo apšvietimas artimesnis natūraliai šviesai, tuo geresnė mūsų bendroji savijauta, mažiau varginamos akys. Ir atvirkščiai – gausūs tiesioginiai saulės spinduliai, jų atspindžiai ekranuose yra kenksmingi sveikatai, apsunkina susikaupimą bei mažina darbingumą. Būtent plisuotų žaliuzių valdymas leidžia uždengti langą taip, kad būtų blokuojami tik tiesioginiai saulės spinduliai ir optimaliai išnaudojama dienos šviesa moksleivio kambaryje.


Atnaujinkite vaiko kambarį jau dabar!

Plisuotos žaliuzės – praktiškas sprendimas moksleivio kambariui. Ekonomiškas, žaismingas ir funkcionalus būdas atnaujinti vaiko erdvę.

   

Kokybė – tai, apie ką pirmiausia pagalvosite pamatę DEXTERA gaminių audinius. Vaikams patiks ir žaismingos žaliuzių audinių spalvos.


Tiems, kam plisuotos žaliuzės vis dar naujiena, susipažinkite su pagrindiniais šių žaliuzių privalumais:

  • Plisuotos žaliuzės valdomos iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų, tad galima uždengti tik centrinę lango dalį ir tuo pačiu neprarasti natūralios dienos šviesos;
  • Jos pritaikomos bet kokios formos langams (apvaliems, trikampiams ir kitoms nestandartinėms formoms);
  • Šios žaliuzės montuojamos arčiausiai lango stiklo, lyginant su kitais langų dengimo būdais (tarp stiklajuosčių), dėl to plisuota žaliuzė yra minimaliai išlindusi ir leidžia pilnai atidaryti langą;
  • Lengva priežiūra, audinys neblunka, nekaupia dulkių, išlaiko stabilią pliso formą;
  • Tinkama net virtuvėje (arčiau viryklės galima rinktis teflonu dengtą audinį, kuris lengvai valosi);
  • Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus;
  • Galima valdyti ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu (aktualu išmaniuose/moderniuose namuose bei turintiems vaikų).

 

Plisuotų žaliuzių pritaikymas interjere: