dextera logo
×
Search
Generic filters

Garažo vartai

DEXTERA savo klientams siūlo trijų skirtingų tipų garažo vartus ir vartų automatiką. Privatiems namams tinkamiausias pasirinkimas – buitiniai segmentiniai pakeliami garažo vartai. Pramoninėms erdvėms – pramoniniai automatiniai arba greitaeigiai vartai.

Buitiniai garažo vartai

DEXTERA galite rasti funkcionalius ir patikimus segmentinius garažo vartus. Tai tyliai veikiantys ir sandarūs vartai su puikia, Lietuvos klimatui pritaikyta šilumos izoliacija. Itin tvirtos konstrukcijos vartų segmentams taikoma net 10 metų garantija. Tai aukščiausios kokybės segmentiniai vartai garažui už prieinamą kainą.

DEXTERA segmentinių garažo vartų privalumai:

 • Speciali segmentų forma suteikia vartams ypatingą tvirtumą, taip pat apsaugo nuo pirštų prispaudimo. Standartinėje komplektacijoje įskaičiuota apsauga nuo vartų kritimo.
 • Garažo vartuose integruotos specialios energiją taupančios plokštės bei sandarinimo sistema, padengianti visą vartų perimetrą. Šie modernūs vidinės vartų inžinerijos sprendimai leidžia garaže palaikyti reikiamą temperatūrą.
 • Dėl daugiasluoksnio segmentų padengimo šie garažo vartai yra atsparūs korozijai. Tai labai ypatingai aktualu pajūrio gyventojams, kur vyrauja sūrus ir drėgnas oras.
 • Dėl naudojamų kokybiškų komponentų DEXTERA segmentiniai garažo vartai yra ypač ilgaamžiški. Standartiniame vartų komplekte naudojamų spyruoklių minimalus darbinis ciklas – 25.000 atidarymų ir uždarymų.
 • Įvairus spalvinis pasirinkimas: balta, ruda, pilka, mėlyna, ruda, smėlio, raudona, žalia, antracitas.

Kitas segmentinių garažo vartų ypatumas – sistema „spyruoklė spyruoklėje”. Ši unikali sistema neleidžia spyruoklėms atsikabinti nuo bėgelių net ir tuo atveju, jei viena iš spyruoklių yra pažeidžiama. Unikalus fiksacijos metodas yra registruotas patentų biure. Taip pat segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos saugumo standartų keliamus reikalavimus.

Yra galimybė tam tikrus garažo vartus su langais ir su durimis. Langai garažo patalpai suteikia natūralaus apšvietimo ir taupo energiją, o durelės leidžia patekti į patalpą nepakėlus vartų, dėl to patalpos viduje išlaikoma šiluma, o vartų tarnavimo laikas prailgėja.

Pakeliami garažo savo kaina – optimalus sprendimas, ieškantiems kokybės ir ilgaamžiškumo.

Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai vartai yra idealus sprendimas pramoninio ir komercinio tipo pastatams. Pramoninių vartų konstrukcija yra pritaikyta ilgai ir intensyviai eksploatacijai, todėl jų gamyboje yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Dextera pramoniniai vartai yra gaminami iš dvisienių 40 arba 45 mm storio plieninės skardos sekcijų, užpildytų putų poliuretanu. Skardos storis – 0,40 mm, cinkuota, gruntuota, dažyta poliuretanu. Putų poliuretanas yra padengtas specialiu sukibimo laku, kuris užtikrina segmento skarda neatsiskirs nuo poliuretano sluoksnio net po ilgo eksploatavimo laiko. Segmentai yra uždari – išorinės ir vidinės metalo plokštės viršuje ir apačioje yra sandariai sutvirtintos. Standartinėje vartų komplektacijoje yra integruotos apsaugos nuo pirštų prispaudimo, spyruoklių lūžio arba trosų trūkimo. Vartų bėgelių gamybos procese nenaudojami virinimo darbai, todėl nesuardomas apsauginis cinko sluoksnis.

Gausus montavimo variantų pasirinkimas leidžia sumontuoti vartus įvairiomis sąlygomis: su žema arba aukšta sąrama , ant šlaitinio stogo.. Vartų struktūra yra specialiai sustiprinta, kad užtikrintų patikimumą ir funkcionalumą esant net labai dideliems išmatavimams.

Pramoniniai automatiniai vartai yra gaminami ir pritaikomi dažnam vartojimui. Priklausomai nuo komplektacijos, jų konstrukcija garantuoja iki 100 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų darbinį resursą.

DEXTERA pramoninių vartų pakėlimui gali būti naudojama elektrinė pavara: klientas gali pasirinkti norimą valdymo būda: sieninis mygtukas, raktinis jungiklis, distancinis pultelis ar telefonas. Taip pat galimas valdymas grandinine pavara, kuri leidžia lengvai pakelti net didelių išmatavimų vartus.

Pramoninių vartų montavimo tipai:

 • Standartinis montavimo tipas;
 • Paaukštintas montavimo tipas (velenas viršuje);
 • Paaukštintas montavimo tipas (velenas apačioje);
 • Vertikalus montavimo tipas (velenas viršuje);
 • Vertikalus montavimo tipas (velenas apačioje);
 • Laipsninis montavimo tipas;
 • Laipsninis sužemintas montavimo tipas;
 • Laipsninis paaukštintas montavimo tipas (velenas viršuje);
 • Laipsninis paaukštintas montavimo tipas (velenas apačioje);
 • Sužemintas montavimo tipas (velenas apačioje).

Segmentų paviršiaus tipai:

 • S tipo paviršius tinka prie daugelio apdailos medžiagų ir pabrėžia originalų pastato dizainą.
 • Mikrobangos tipo paviršius paslepia menkus lako dangos apgadinimus, mažas duobutes ir dėmes – taip ilgus metus išsaugodama puikų vartų dizainą.
 • Panoraminės plokštės su langais segmentiniuose vartuose užtikrina puikų matomumą, natūralų apšvietimą ir puikų sprendimą salonams, servisams, dirbtuvėms, logistikos centrams ar kitiems sandėliams.

Greitaeigiai garažo vartai

Kuomet kalbame apie dažnai pakeliamus ir nuleidžiamus vartus svarbiausiu faktoriumi tampa greitis. DEXTERA greitaeigiai vartai užtikrina spartų atidarymą ir uždarymą: tai leidžia sumažinti laiko sąnaudas, lyginant su paprastais vartais.

Kuo daugiau atidarymo/uždarymo ciklų per parą atlieka vartai – tuo didesnis yra greitaeigių vartų naudingumas.

Greitaeigių vartų ypatybės:

 • Naudojamos tvirtos plieninės kreipiančiosios su šepetėliais;
 • Galimybė dėti permatomas arba nepermatomas uždangos sekcijas;
 • Sekcijos tarpusavyje sujungtos, naudojant sustiprintus aliuminio vyrių profilius;
 • Apatinis profilis pagamintas iš aliuminio, su apatine gumine tarpine.

Tai yra pramonėje naudojami intensyvaus naudojimo vartai, kurie pasižymi itin sparčiu atidarymo greičiu (nuo 1m/s) ir tam pritaikyta tvirta konstrukcija.

Juridiniams asmenims suteikiama 12 mėnesių garantinis laikotarpis. Fiziniams asmenims yra suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis, išskyrus tuos atvejus, kai gamintojas suteikia ilgesnį garantinį laikotarpį.

Greitaeigiai vartai leidžia sumažinti šiluminės energijos nuostolius patalpoje. Dažnai naudojant vartus, energijos nuostoliai patiriami per laiką, kuomet vartai yra atidaryti, bus visuomet daug didesni, lyginant su nuostoliais, kurie patiriami esant uždarytiems vartams, nepriklausomai nuo jų medžiagų šiluminių savybių.

DEXTERA greitaeigiai vartai yra intensyvaus naudojimo vartai. Patikrinta technologija užtikrina ilgalaikį sėkmingą jų naudojimą. Gaminys atitinka EN13241-1 standartą.

Greitaeigių vartų atidarymo būdai:

 • Paspaudžiamas sieninis mygtukas. Dažniausiai taikomas metodas pėsčiųjų eismui reguliuoti.
 • Nulenkiama svirtis. Patogu naudoti su krautuvais – vairuotojui nereikia išlipti iš kabinos.
 • Radaras. Judantys objektai automatiškai atidaro vartus.
 • Indukcinė kilpa. Šalia vartų sukuriamas magnetinis laukas, kurį veikia tik metaliniai objektai.
 • Distancinis pultelis. Šiuo atveju vartus gali atidaryti tik distancinių pultelių turėtojai.
 • Fotoelementai. Greitaeigiai vartai atidaromi kirtus fotoelementus jungiantį spindulį.
 • Šviesos uždanga. Veikimo principas, kaip ir su fotoelementais, tik fiksuojamas didesnis plotas.

Vartų automatika

Siekdama patenkinti reikliausių klientų poreikius, DEXTERA prekiauja tik aukščiausios klasės itališka BENINCA kompanijos vartų automatika.

Vartų automatika susideda iš pavarų, valdymo bloko ir pultelio, kuriuo vartai patogiai valdomi nuotoliniu būdu. Kokybiška ir profesionaliai įrengta vartų automatika yra patikimos įeigos ir išeigos kontrolės bei bendros pastato saugumo sistemos dalis. Vartų automatikos pasirinkimą rekomenduojama derinti su bendra pastato saugumo sistema. Nesuklysti padės DEXTERA specialistai, kurie išklausys Jūsų pageidavimų, įvertins Jūsų pastato ir jo saugumo sistemos specifiką, padės išsirinkti tinkamą vartų automatikos modelį ir – atvykę į vietą – užtikrins sklandų sistemos įdiegimą.

BENINCA ženklu pažymėta stumdomų vartų automatika pasižymi pasaulinės klasės kokybe, o vartotojų atsiliepimai – puikūs. Visos judančios pavarų mechanizmo detalės ir visi pavarų dantračiai yra metaliniai. Mechanizme nėra nei vienos plastikinės detalės, todėl galėsite nesibaiminti dėl detalių deformavimosi ar lūžimo.

DEXTERA didžiuojasi galėdama atstovauti BENINCA kompanijai Lietuvoje. Šios kompanijos vartų automatikos sistemos vertinamos visame pasaulyje, o asortimentas nuolat plečiamas ir tobulinamas, diegiant vis naujas technologines inovacijas. Tam, kad automatinės Jūsų vartų funkcijos ilgus metus veiktų tiksliai, preciziškai ir be gedimų. Vartų automatika – kaina yra patrauklus sprendimas, norintiems kokybiško ir ilgaamžio sprendimo.

Vartų automatika susideda iš:

 • pavarų;
 • valdymo bloko;
 • pultelio, kuriuo vartai patogiai valdomi nuotoliniu būdu.
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite pirmas apie naujienas, išskirtinius pasiūlymus ir gaukite specialią -10% nuolaidą.