×
Search
Generic filters
Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai segmentiniai vartai yra idealus sprendimas pramoninio ir komercinio tipo pastatams. Pramoninių vartų konstrukcija yra pritaikyta ilgai ir intensyviai eksploatacijai, todėl jų gamyboje yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Dextera pramoniniai vartai yra gaminami iš dvisienių 40 arba 45 mm storio plieninės skardos sekcijų, užpildytų putų poliuretanu. Skardos storis – 0,40 mm, cinkuota, gruntuota, dažyta poliuretanu. Putų poliuretanas yra padengtas specialiu sukibimo laku, kuris užtikrina segmento skarda neatsiskirs nuo poliuretano sluoksnio net po ilgo eksploatavimo laiko. Segmentai yra uždari – išorinės ir vidinės metalo plokštės viršujė ir apačioje yra sandariai sutvirtintos. Standartinėje vartų komplektacijoje yra integruotos apsaugos nuo pirštų prispaudimo, spyruoklių lūžio arba trosų trūkimo. Vartų bėgelių gamybos procese nenaudojami virinimo darbai, todėl nesuardomas apsauginis cinko sluoksnis.

Gausus montavimo variantų pasirinkimas leidžia sumontuoti vartus įvairiomis sąlygomis: su žema arba aukšta sąrama , ant šlaitinio stogo.. Vartų struktūra yra specialiai sustiprinta, kad užtikrintų patikimumą ir funkcionalumą esant net labai dideliems išmatavimams.

Pramoniniai automatiniai vartai yra gaminami ir pritaikomi dažnam vartojimui. Priklausomai nuo komplektacijos, jų konstrukcija garantuoja iki 100 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų darbinį resursą.
DEXTERA pramoninių vartų pakėlimui gali būti naudojama elektrinė pavara: klientas gali pasirinkti norimą valdymo būda: sieninis mygtukas, raktinis jungiklis, distancinis pultelis ar telefonas. Taip pat galimas valdymas grandinine pavara, kuri leidžia lengvai pakelti net didelių išmatavimų vartus.

DEXTERA verslo klientai itin vertina ir papildomas pramoninių garažo vartų funkcijas, kurios yra įtrauktos į standartinę vartų komplektaciją:

  • Sistema apsaugai nuo netyčinio pirštų prispaudimo;
  • Sistema apsaugai nuo spyruoklių lūžio;
  • Sistema apsaugai nuo trosų trūkimo.

Juridiniams asmenims suteikiama 12 mėnesių garantinis laikotarpis. Fiziniams asmenims yra suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis, išskyrus tuos atvejus, kai gamintojas suteikia ilgesnį garantinį laikotarpį. BENINCA automatikai fiziniams asmenims taikoma 3 metų garantija.