×
Search
Generic filters
MOTIONBLINDS išmanus valdymas

MOTIONBLINDS išmanus valdymas

Varikliais valdomi elektriniai roletai ir elektrinės žaliuzės – tai patogumas ir elegancija vienu mygtuko paspaudimu.  Automatinis roletų ir žaliuzių valdymas yra itin patogus sprendimas tiek individualiems namams, tiek biurų erdvėms.

Montuojant nereikia laidų, integruoti akumuliatoriaus varikliai yra įkraunami USB-C. Tiesiog nuskaitykite sąrankos kodą ir leiskite savo išmaniajam telefonui valdyti langų uždengimo sistemas. Vidutiniškai naudojant automatinę sistemą reikia įkrauti tik kartą ar du per metus.

DEXTERA savo klientams siūlo itin aukštos kokybės Nyderlandų gamintojo COULISSE išmanaus valdymo, motorizuotą valdymo sistemą – MotionBlinds.

Coulisse prekės ženklas „MotionBlinds“ Nyderlanduose kuriamas kaip išmanioji langų uždengimo technologija, pagrįsta paprastumo ir išmanumo principais. „MotionBlinds“ sistema taikoma jau paruoštoms ir pagal išmatavimus pagamintoms langų uždengimo sistemoms (roletams ar žaliuzėms).

 

Daugiau nei dvidešimt metų patirtį turintį įmonė yra gerai žinoma visame pasaulyje dėl kokybiškų langų uždengimų ir inovatyvių sprendimų. Daugiau informacijos apie pardavimo vietas bei gaminius rasite ČIA.

Išmanaus valdymo MotionBlinds privalumai:

  • Patogus valdymas ir lengvas įdiegimas;
  • Langų uždengimai reguliuojami radijo dažniais valdomais nuotoliniais valdymo pulteliais;
  • Programa gali būti valdoma ir išmaniuoju telefonu per WiFi (MOTION WiFi tiltas prie žaliuzių yra prijungiamas per MotionBlinds aplikaciją);
  • MotionBlinds programa yra suderinama tik su motorizuotais roletais, kurie turi radijo dažnį;
  • Suderinama su kitomis namų automatinėmis sistemomis;
  • Galimybė nustatyti scenas ir laikus roletų automatizavimui (žr. nuorodą);
  • Sistema suteikia galimybę kontroliuoti namų klimatą, taip taupant energiją ir kuriant jaukią aplinką.

Ar jūsų namai jau išmanūs? Tuomet galite savo automatines langų uždengimo sistemas „MotionBlinds“ sujungti su išmanaus namo sistemomis.

Ar jūsų namai dar nėra išmanūs? Tuomet „MotionBlinds“ yra pirmasis žingsnis į išmanesnius namus.

Norite išmanaus sprendimo savo namams dabar? Domina elektra valdomų roletų ar žaliuzių kaina jūsų namams?

Susisiekite. Nemokama konsultacija ir iškvietimas matavimui telefonu 8 800 00013 arba internetu.