×
Search
Generic filters

Antialerginiai langų tinkleliai

Antialerginiai tinkleliai – idealus sprendimas norint apsaugoti erdves nuo uodų ir kitų nepageidaujamų vabzdžių, dulkių, medžių lapų, pūkų bei alergijas sukeliančių žiedadulkių.
Atlieka filtro funkciją
Laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie gaminį

Vienas reikšmingiausių antialerginio tinklelio privalumų – jis atlieka filtro funkciją. Tankaus pynimo tinklelis veikia kaip filtras ir neleidžia į namus patekti dulkėms bei sulaiko kitus oro teršalus.

Berlyne esančios universitetinės ligoninės laboratorijoje atlikti gaminio tyrimų rezultatai parodė, kad antialerginis tinklelis sulaiko beveik 98% beržo, 100% žolių ir 93% dilgėlių žiedadulkių. Antialerginiams tinkleliams suteiktas Europos centro alergijos tyrimų fondo (ECARF) sertifikatas.

  • Antialerginis tinklelis rėmelis yra tvirtinamas ant lango rėmo lango staktos šviesioje dalyje (su kabliukais).
  • Galima rinktis iš keleto mechanizmo spalvų.
  • Tinklelio sietelio spalva yra tamsiai pilka.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Tinklelių nuo uodų tipai
Tinkleliai - roletai
Tinkleliai - roletai
Plisuoti tinkleliai
Plisuoti tinkleliai
Tinkleliai su landa gyvūnams
Tinkleliai su landa gyvūnams
Tinkleliai - rėmeliai
Tinkleliai - rėmeliai
Tinkleliai durims
Tinkleliai durims
Antialerginiai langų rėmeliai
Antialerginiai langų rėmeliai
Apsauginiai tinkleliai laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdami galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių. Pasirūpinkite savo namų apsauga nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių dabar už ypatingą kainą ir neturėsite šių rūpesčių.