dextera logo
×
Search
Generic filters

ELEKTRINIAI KARNIZAI

ELEKTRINIAI KARNIZAI

Išmanūs sprendimai – elektriniai karnizai
Kasdien gyvenimo ritmui vis greitėjant, namai tampa oaze, kurioje norime mėgautis ramybe, poilsiu ir jaustis patogiai. Tam, kad buvimas namuose būtų malonus, padeda išmanūs sprendimai.

Kodėl verta rinktis? Elektriniai užuolaidų karnizai – itin praktiškas pasirinkimas komfortui užtikrinti. Vieno mygtuko paspaudimu galite tyliai ir sklandžiai valdyti užuolaidas: jas pilnai užtraukti ar atitraukti, o gal praverti tiek, kad saulė apšviestų tik tam tikras kambario vietas.

Visiems prieinami naudingi sprendimai leidžia mėgautis ramybe, kokybišku poilsiu ir jaustis patogiai savo namuose!

DEXTERA, oficiali SOMFY atstovė Lietuvoje, džiaugiasi savo klientams galėdama pasiūlyti itin kokybiškus, daugiau nei 50 metų darbo patirtį turinčių prancūzų gamintojo „Somfy“, elektrinius karnizus. Šis automatizavimo sprendimas užtikrina švelnų ir tolygų užuolaidų judėjimą. „Somfy“ automatinių karnizų galimybės – itin plačios ir pritaikytos moderniam ir aukščiausios kokybės ieškančiam žmogui. Tam tikrus karnizų tipus galite valdyti ne tik pulteliu, bet ir nustatyti laikmatį, valdyti telefonu, kompiuteriu ar net balsu. Naudojant šio tipo karnizus jūsų užuolaidos gali būti atitraukiamos į vieną pusę arba traukiamos abiem kryptimis.

Dextera siūlo bene tyliausiai veikiančius užuolaidų bėgelius rinkoje. Specialios technologijos traukiamas diržas ir ratukai užtikrina tylų veikimą. Komponentai yra prancūzų gamintojo. Šie karnizai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir estetika. Modernaus dizaino, nedidelis, baltos spalvos įrenginys neapkrauna sienos, bei lengvai įsilieja į įvairaus tipo namų interjerus. 

Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais sprendimais.

Tam, kad pasirinkti pageidaujamą automatinių karnizų tipą būtų lengviau, pateikiame kiekvieno iš jų privalumus:

Glydea ULTRA

Ypač tyliai veikiančių elektrinių užuolaidų sprendimas. Akustinio triukšmo lygis mažesnis nei 38 dBA (naudojant tyliai veikiančius bėgelius). „Somfy Glydea Ultra“ – vienas tyliausių variklių rinkoje. Ypač diskretiškas automatizavimo sprendimas, užtikrinantis švelnų, tolygų užuolaidos judėjimą ir didelę traukiamąją galią, net jeigu užuolaida sveria 35 kg, maksimalus užuolaidos bėgelio ilgis – 10 m. Reguliuokite savo užuolaidas taip, kaip jums patinka – atitraukite ir užtraukite nustatydami laikmatį, naudodamiesi jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu, kompiuteriu, telefonu ar netgi balsu (per „Google Assistant”, “Amazon Alexa”). Be to, visada galėsite užtraukti arba atitraukti užuolaidas, net jei nebetiekiama elektros energija.

Movelite

Patogumas ir elegancija nebėra prabanga. Prancūziškas dizainas ir kokybė už pagrįstą kainą, užtikrinantys patogumą ir eleganciją. „Somfy Movelite“ gali atitraukti iki 10 m pločio ir iki 35 kg sveriančias užuolaidas (į vieną pusę ar nuo centro). Reguliuokite savo elektrines užuolaidas taip, kaip jums patinka – atitraukite ir užtraukite nustatydami laikmatį, naudodamiesi jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu, kompiuteriu, telefonu ar netgi balsu (per „Google Assistant”, „Amazon Alexa”). Be to, visada galėsite užtraukti arba atitraukti užuolaidas, net jei nebetiekiama elektros energija.

Movelite WireFree  RTS

Labiausiai prieinamas belaidis „Somfy“ užuolaidų motorizavimo sprendimas su visomis esminėmis savybėmis. Belaidis „Somfy“ visiems yra prieinamas už konkurencingą pradinio lygio kainą. Belaidis sprendimas su 6 mėnesių autonomija (kai ilgis iki 4m ir svoris iki 35 kg).*

 


Elektrinių karnizų privalumai:

  • Komfortas – elektrines užuolaidas valdykite programėlėje esančio mygtuko palietimu arba nuotoliniu pulteliu.
  • Energetinis efektyvumas: automatiniai užuolaidų karnizai gali būti valdomi laikmačiais ir šviesos jutikliais. Tai leidžia optimizuoti natūralią šviesos naudojimą ir reguliuoti patalpų temperatūrą, kas galiausiai gali sutaupyti energiją ir mažinti sąskaitas už elektrą.
  • Belaidis Movelite WireFree  RTS modelis – nereikia laidų, nesugadinamos sienos ir nieko nereikia perdažyti.
  • Greitas ir lengvas montavimas – nereikia su elektra susijusių žinių + dera su „Movelite™“ priedais.
  • Lengva priežiūra: bateriją reikia įkrauti tik du kartus per metus. Išsieikvojus baterijai, galima valdyti ir rankiniu būdu.
  • Nuotolinis valdymas – atsipalaiduokite ir mėgaukitės gyvenimu, o namų apšvietimą ir temperatūrą valdykite net būdami toli nuo namų.
  • Privatumas, apsauga – automatinis užuolaidų atidengimo nustatymas namuose, tarsi imituoja esančių žmonių buvimą.
  • Stilingas sprendimas – sklandžiai įsilieja į jūsų interjerą; nėra išorinių laidų, nes baterijų paketas paslėptas variklyje.
  • Prailginamas užuolaidų tarnavimas – neliesdami rankomis užuolaidų prailginate jų tarnavimo laiką, apsaugote nuo nepageidaujamo išsipurvinimo.

 


Norite išmanaus sprendimo savo namams? Nemokama konsultacija ir iškvietimas matavimui telefonu 8 800 00013 arba internetu.


Išsamesnė informacija apie išmanius įrenginius teikiama nemokamu telefonu  8 800 00013 arba visuose DEXTERA salonuose>>