×
Search
Generic filters

ELEKTRINIAI KARNIZAI

Kasdien gyvenimo ritmui vis greitėjant, namai tampa oaze, kurioje norime mėgautis ramybe, poilsiu ir jaustis patogiai. Tam, kad buvimas namuose būtų malonus, padeda išmanūs sprendimai. Elektriniai užuolaidų karnizai – itin praktiškas pasirinkimas komfortui užtikrinti. Vieno mygtuko paspaudimu galite tyliai ir sklandžiai valdyti užuolaidas: jas pilnai užtraukti ar atitraukti, o gal praverti tiek, kad saulė apšviestų tik tam tikras kambario vietas.
Modernus dizainas
Lengvai pritaikoma namų interjere
Tylus bėgelių veikimas
Dirbame visoje Lietuvoje
ELEKTRINIAI KARNIZAI

Visiems prieinami naudingi sprendimai leidžia mėgautis ramybe, kokybišku poilsiu ir jaustis patogiai savo namuose!

DEXTERA, oficiali SOMFY atstovė Lietuvoje, džiaugiasi savo klientams galėdama pasiūlyti itin kokybiškus, daugiau nei 50 metų darbo patirtį turinčių prancūzų gamintojo „Somfy“, elektrinius karnizus. Šis automatizavimo sprendimas užtikrina švelnų ir tolygų užuolaidų judėjimą. „Somfy“ automatinių karnizų galimybės – itin plačios ir pritaikytos moderniam ir aukščiausios kokybės ieškančiam žmogui. Tam tikrus karnizų tipus galite valdyti ne tik pulteliu, bet ir nustatyti laikmatį, valdyti telefonu, kompiuteriu ar net balsu. Naudojant šio tipo karnizus jūsų užuolaidos gali būti atitraukiamos į vieną pusę arba traukiamos abiem kryptimis.

Dextera siūlo bene tyliausiai veikiančius užuolaidų bėgelius rinkoje. Specialios technologijos traukiamas diržas ir ratukai užtikrina tylų veikimą. Komponentai yra prancūzų gamintojo. Šie karnizai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir estetika. Modernaus dizaino, nedidelis, baltos spalvos įrenginys neapkrauna sienos, bei lengvai įsilieja į įvairaus tipo namų interjerus. 

Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais sprendimais.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Automatinis valdymas pulteliu
Automatinis valdymas pulteliu
Modernus dizainas
Modernus dizainas
Valdymas telefonu, kompiuteriu ar net balsu
Valdymas telefonu, kompiuteriu ar net balsu
Automatinis variklis
Automatinis variklis
Elektrinių karnizų tipai
Elektrinių karnizų privalumai
Elektrinių karnizų sistemos