×
Search
Generic filters

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės – tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis langus. Šis langų uždengimas valdomas itin lengvai, rankenėlės pagalba iš viršaus į apačia arba iš apačios į viršų.
Energijos taupymas
Platus spalvų pasirinkimas
Nemokamas konsultanto iškvietimas matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie gaminį

Plisuotas audinys praleisdamas šviesą interjere sukuria svajingą ir romantišką atmosferą. Tai sprendimas varstomiems langams ir durims, kadangi šios žaliuzės montuojamos labai arti lango stiklo. Net ir pilnai atidarant langą, nebus laužoma lango angokraščio apdaila.

Plisuotos žaliuzės yra sparčiai populiarėjantis sprendimas saulės kontrolei. Modernios ir universalios plisuotos žaliuzės padės užtikrinti optimalų šviesos srautą patalpoje ir suteiks privatumo. Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus. DEXTERA plisuotoms žaliuzėms naudoja vokišką COSIFLOR sistemą. Ilgaamžiškumas, tvirta aliuminio konstrukcija, nesenstantis dizainas ir vokiška kokybė – tokie yra didžiausi COSIFLOR sistemos privalumai. Šio tipo mechanizmas yra sukurtas taip, kad jį būtų lengva valyti ir prižiūrėti.

SVARBU! Įsigydami plisuotas žaliuzes nepamirškite, kad virvelės yra vertikaliai pervėrusios žaliuzių audinį. Dėl šios priežasties plisuotos žaliuzės turi nedideles skylutes, pro kurias į patalpą gali patekti šviesa. Skylučių nebus jei pasirinksite HONEYCOMB audinius.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Susikurkite išskirtinį savo namų stilių su plisuotomis žaliuzėmis!
Techninė informacija
Montavimas, ribiniai matmenys
Audiniai
Plisuoti ir Honeycomb
Žaliuzių valdymas
Rankinis
Plisuotų žaliuzių valdymas.
HONEYCOMB – plisuotų žaliuzių audiniai.
Galerija