dextera logo
×
Search
Generic filters

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės – tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis langus. Šis langų uždengimas valdomas itin lengvai, rankenėlės pagalba iš viršaus į apačia arba iš apačios į viršų.

Plisuotas audinys praleisdamas šviesą interjere sukuria svajingą ir romantišką atmosferą. Tai sprendimas varstomiems langams ir durims, kadangi šios žaliuzės montuojamos labai arti lango stiklo. Net ir pilnai atidarant langą, nebus laužoma lango angokraščio apdaila.

Plisuotos žaliuzės yra sparčiai populiarėjantis sprendimas saulės kontrolei. Modernios ir universalios plisuotos žaliuzės padės užtikrinti optimalų šviesos srautą patalpoje ir suteiks privatumo. Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus. DEXTERA plisuotoms žaliuzėms naudoja vokišką COSIFLOR sistemą. Ilgaamžiškumas, tvirta aliuminio konstrukcija, nesenstantis dizainas ir vokiška kokybė – tokie yra didžiausi COSIFLOR sistemos privalumai. Šio tipo mechanizmas yra sukurtas taip, kad jį būtų lengva valyti ir prižiūrėti.


Pagrindiniai plisuotų žaliuzių privalumai:

 • Plisuotos žaliuzės valdomos iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų, tad galima uždengti tik centrinę lango dalį ir tuo pačiu neprarasti natūralios dienos šviesos;
 • Jos pritaikomos bet kokios formos langams (apvaliems, trikampiams ir kitoms nestandartinėms formoms);
 • Šios žaliuzės montuojamos arčiausiai lango stiklo, lyginant su kitais langų dengimo būdais (tarp stiklajuosčių), dėl to plisuota žaliuzė yra minimaliai išlindusi ir leidžia pilnai atidaryti langą;
 • Lengva priežiūra, audinys neblunka, nekaupia dulkių, išlaiko stabilią pliso formą;
 • Tinkama net virtuvėje (arčiau viryklės galima rinktis teflonu dengtą audinį, kuris lengvai valosi);
 • Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus;
 • Galima valdyti ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu (aktualu išmaniuose/moderniuose namuose bei turintiems vaikų).

Kviečiame rinktis iš plataus aukštos kokybės plisuotų žaliuzių audinių asortimento. Siūlome nuo paprastų iki dengtų teflonu, atsparių ugniai, dengtų spindulius atspindinčia PERLEX arba aliuminio danga. Naujausi DEXTERA siūlomi plisuotų žaliuzių audiniai – HONEYCOMB. Šie audiniai sukurti korio principu. Tokio tipo plisuotas žaliuzes sudaro du audinio sluoksniai, tarpusavyje sujungti tik armonikėlės lenkimo vietose. Tose vietose, kur audiniai nesusijungia, atsiranda korys. Jų išskirtinumas – valdymo virvelės yra įmontuotos žaliuzės viduje, todėl išorėje nebelieka matomų skylučių ir virvelės. Šie audiniai ypatingai patiks tiems, kurie nori pilnai užtemdyti patalpą. Dauguma audinių pagaminta Vokietijoje, be PVC ir turi OEKO-TEX sertifikatą.

DEXTERA savo klientams siūlo platų plisuotų žaliuzių audinių pasirinkimą. Nuo ryškių ir akį traukiančių iki švelnių, pastelinių, neutralių spalvų. Susikurkite išskirtinį savo namų stilių su plisuotomis žaliuzėmis.

Renkantis HONEYCOMB plisuotas žaliuzes, verta paminėti dar vieną privalumą – energijos taupymas. Tobulėjant technologijoms ir gamybos sprendimams, turime vis daugiau pasirinkimų, kurie gali padėti sumažinti šildymo kaštus ir prisidėti prie tvarių ir ekologiškų sprendimų. COSIFLOR HONEYCOMB plisuotos žaliuzės pasižymi izoliacine funkcija. Žaliuzės sudarytos iš korio struktūros, todėl tarp audinių esantys oro tarpai veikia kaip barjeras, per kurį temperatūra iš lauko sunkiau prasibrauna į patalpas. Vasarą šios žaliuzės užtemdo patalpą, todėl apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o korio struktūra sulaiko dalį karšto oro patenkančio per langus, tad kambaryje jaučiama vėsesnė temperatūra. Žiemą – korys sulaiko dalį šalto oro, patenkančio per langą, todėl padeda sumažinti šildymu kaštus. Inovatyvu, ekonomiška ir ekologiška!

COSIFLOR ® PLISUOTOS KORIO TIPO ŽALIUZĖS — KUO MAŽESNĖ FC VERTĖ – TUO DIDESNIS TAUPYMAS

Su standartiniais stiklo langais (dvigubas stiklas pagal DIN 4108 / EN 13363-1 U = 1,6), apytiksliai 72 % saulės spinduliuotės patenka į kambarį.

Kai Cosiflor® korio tipo žaliuzės naudojamos optimaliai, galite išlaikyti kambarius vėsesnius vasarą ir šiltesnius žiemą. Tai leidžia efektyviai taupyti energiją.

Galite naudoti Fc vertę, kad nuspręstumėte, kuri versija leis sutaupyti daugiau energijos. Ši reikšmė nusako veiksnį, kuriuo saulės energija sumažinama, kai ji praeina pro žaliuzę (pvz., Fc vertė 0,40 reiškia, kad tik 40 % saulės energijos gali patekti į kambarį).

Šilumos apsaugai vasarą taikomos šios nuostatos: kuo mažesnė Fc vertė, tuo mažiau saulės šilumos prasiskverbia į patalpą, todėl ji išlieka vėsesnė.

Šilumos apsaugai žiemą taikomos šios nuostatos: kuo mažesnė Fc vertė, tuo mažiau šilumos prarandama į išorę, todėl patalpa išlieka šiltesnė.


Dar vienas plisuotų žaliuzių privalumas – jas lengva pritaikyti nestandartiniams langams:

 • trikampiams;
 • arkos ar trapecijos formos langams;
 • taip pat itin dideliems langams;
 • stoglangiams;
 • žiemos sodams;
 • stogams iš stiklo;
 • į vidų ar į išorę pasvirusiems langams.

SVARBU! Įsigydami plisuotas žaliuzes nepamirškite, kad virvelės yra vertikaliai pervėrusios žaliuzių audinį. Dėl šios priežasties plisuotos žaliuzės turi nedideles skylutes, pro kurias į patalpą gali patekti šviesa. Skylučių nebus jei pasirinksite HONEYCOMB audinius.