dextera logo
×
Search
Generic filters

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės – tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis langus. Plisuotas audinys praleisdamas šviesą interjere sukuria svajingą ir romantišką atmosferą. Šis langų uždengimas valdomas itin lengvai, rankenėlės pagalba iš viršaus į apačia arba iš apačios į viršų. Tai puikus sprendimas varstomiems langams ir durims, kadangi šios žaliuzės montuojamos labai arti lango stiklo. Net ir pilnai atidarant langą, nebus laužoma lango angokraščio apdaila.

Plisuotos žaliuzės yra sparčiai populiarėjantis sprendimas saulės kontrolei. Modernios ir universalios plisuotos žaliuzės padės užtikrinti optimalų šviesos srautą patalpoje ir suteiks privatumo. Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus. DEXTERA plisuotoms žaliuzėms naudoja vokišką COSIFLOR sistemą. Ilgaamžiškumas, tvirta aliuminio konstrukcija, nesenstantis dizainas ir vokiška kokybė – tokie yra didžiausi COSIFLOR sistemos privalumai. Šio tipo mechanizmas yra sukurtas taip, kad jį būtų lengva valyti ir prižiūrėti.

Kviečiame rinktis iš plataus aukštos kokybės plisuotų žaliuzių audinių asortimento. Siūlome nuo paprastų iki dengtų teflonu, atsparių ugniai, dengtų spindulius atspindinčia PERLEX arba aliuminio danga. Naujausi DEXTERA siūlomi plisuotų žaliuzių audiniai – HONEYCOMB. Šie audiniai sukurti korio principu. Tokio tipo plisuotas žaliuzes sudaro du audinio sluoksniai, tarpusavyje sujungti tik armonikėlės lenkimo vietose. Tose vietose, kur audiniai nesusijungia, atsiranda korys. Jų išskirtinumas – valdymo virvelės yra įmontuotos žaliuzės viduje, todėl išorėje nebelieka matomų skylučių ir virvelės. Šie audiniai ypatingai patiks tiems, kurie nori pilnai užtemdyti patalpą. Dauguma audinių pagaminta Vokietijoje, be PVC ir turi OEKO-TEX sertifikatą.

DEXTERA savo klientams siūlo platų plisuotų žaliuzių audinių pasirinkimą. Nuo ryškių ir akį traukiančių iki švelnių, pastelinių, neutralių spalvų. Susikurkite išskirtinį savo namų stilių su plisuotomis žaliuzėmis.

Dar vienas plisuotų žaliuzių privalumas – jas lengva pritaikyti nestandartiniams langams:

  • apvaliems;
  • trikampiams;
  • arkos ar trapecijos formos langams;
  • taip pat itin dideliems langams;
  • stoglangiams;
  • žiemos sodams;
  • stogams iš stiklo;
  • į vidų ar į išorę pasvirusiems langams.

SVARBU! Įsigydami plisuotas žaliuzes nepamirškite, kad jos yra valdomos virvelių pagalba (išskyrus HONEYCOMB audinius). Virvelės yra vertikaliai pervėrusios žaliuzių audinį. Dėl šios priežasties plisuotos žaliuzės turi nedideles skylutes, pro kurias į patalpą gali patekti šviesa.