×
Search
Generic filters

DEXTERA - LYDERĖ LIETUVOJE!

DEXTERA - LYDERĖ LIETUVOJE!

DEXTERA savo veiklą pradėjo 1996 metais, pirmoji Lietuvoje pradėjusi gaminti aliuminines žaliuzes. Šiandien mes – patikimas ir geriausiai žinomas prekės ženklas rinkoje, kalbant apie langų dekoro sprendimus (KOG instituto apklausų duomenimis 2019-2020 m.).

Kompetentingi darbuotojai, draugiškas aptarnavimas, platus medžiagų asortimentas, patikimi tiekėjai ir inovatyvūs technologiniai sprendimai – tai penkios kertinės mūsų stiprybės. Didžiuojamės, kad net 97% mūsų klientų rekomenduotų kitiems pirkti įmonėje DEXTERA.

Esame patikima įmonė, gaminanti bei parduodanti aukštos kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus namams bei verslui. Nuo 1996 metų iki dabar:

 • pagaminome daugiau nei 2 mln. žaliuzių;
 • pagaminome daugiau nei 1 mln. roletų;
 • sumontavome virš 10 tūkst. garažo vartų.

Klientus aptarnaujame visoje Lietuvoje! Turime didžiausią prekybos salonų tinklą, o mūsų gaminiais prekiauja virš 200 partnerių.

Kokybė, kurianti stilių. Jau 28 metus!

DEXTERA misija – kurti estetiškai ir technologiškai modernų požiūrį į saulės kontrolę Jūsų namuose.

Per 28 profesinės veiklos metus įsitikinome, kad roletai bei žaliuzės atlieka ne tik apsaugos nuo saulės funkcijas – jos kuria namų ar biuro stilių, estetiką. Todėl savo klientams siūlome ypač platų interjero ir eksterjero gaminių pasirinkimą: roletus, žaliuzes, markizes, pergola pavėsines bei kitus saulės kontrolės sprendimus.

Kurti namų grožį – labai gera! Todėl renkantis vidaus gaminius (roletus, žaliuzes, tinklelius nuo vabzdžių), DEXTERA savo klientams suteikia ir papildomas paslaugas – nuotolinę dizainerės konsultaciją, matavimą ir pavyzdžių atvežimą.

Nemokamai suteikiama ir profesionali konsultacija visiems išorės gaminiams:

 • Pergola pavėsinės – suprojektuosime gaminį parinkdami individualius sprendimus;
 • Terasinės markizės – padėsime išsirinkti ir pateiksime optimalų sprendimą;
 • Fasado roletai ir žaliuzės – patarsime, padėsime išsirinkti, pateiksime jums geriausią pasiūlymą;
 • Vartai – nemokamai išmatuosime, rekomenduosime tinkamiausius techninius parametrus ir galimas komplektacijas, padėsime išsirinkti atveriamų vartų automatiką.

PATIKIMAS PARTNERIS DIDELĖS APIMTIES PROJEKTUOSE

DEXTERA vizija – būti patikimiausiu saulės kontrolės sprendimų rinkos partneriu Lietuvoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės partneryste bei įgyvendintais projektais:

 • Verslo centre 3 BURĖS (Vilnius) įrengėme 1500 vnt. elektrinių roletų;
 • Verslo centre DOKAS (Kaunas) įrengėme 2500 kv.m. roletų sistemos;
 • Verslo centre PENTA (Vilnius) įrengėme 700 kv.m. medinių žaliuzių bei 2000 kv.m. fasado žaliuzių;
 • Verslo biurui 103 (Klaipėda) įrengėme R90 fasado roletus, farmacijos kompanijai LIMEDIKA (Kaunas) – R103 fasado roletus, CONTINENTAL (Kaunas) pastate – 130 kv.m fasado lamelių bei lauko žaliuzes ir vidaus roletus. LIDL prekybos tinkle – pilnai automatizuotus Warema roletus ir t.t.
 • Pergola pavėsines esame įrengę GRADIALI sanatorijoje (Palanga), restoranuose STIKLIAI (Vilnius), S BARAS ir PANORAMA (Šiauliai), PINK&YELLOW (Vilnius), Kauno kultūros centre ir daugelyje kitų objektų. Aukščiausiai įrengta bioklimatinė pergolė – ant naujojo SEB pastato stogo terasos – 21 metro aukštyje!

Kasdienėje veikloje vadovaujamės šiais principais:

 • Prioritetas kokybei visose įmonės veiklos srityse;
 • Nuolatinis ryšys su klientais siekiant gerinti gaminių ir paslaugų kokybę;
 • Operatyvus užsakymų vykdymas;
 • Inovacijų diegimas gamybos procese.

Savo veiklos sektoriuje esame viena didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje. Mūsų gaminius vertina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkos. Aukštos kokybės DEXTERA produktus parduoda verslo partneriai įvairiose šalyse: Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV ir kt.

KELETAS FAKTŲ TECHNOLOGIJŲ GERBĖJAMS

 • Vieninteliai Lietuvoje atstovaujame patyrusį automatikos gamintoją BENINCA (100% pagaminta Italijoje).
 • Esame vienintelis Turkijos grupės BYART pergola pavėsinių atstovas Baltijos šalyse.
 • Vieninteliai Baltijos šalyse esame sukūrę COULISSE DEXTERA co-branding projektą medinių žaliuzių asortimente.
 • Nyderlandų kompanija COULISSE yra suteikusi išskirtines teises vientiso dizaino ABSOLUTE roletų ir medinių žaliuzių sistemoms.
 • Atstovaujame WAREMA – vieną didžiausių pasaulyje saulės kontrolės produktų gamintoją iš Vokietijos.
 • Tik mūsų asortimente rasite itališkus roletinius tinklelius ir  WAREMA gamintojo K50 markizes, gavusias RED-DOT dizaino apdovanojimą 2016 m.
 • Atliepdami mūsų kartos gyvenimo filosofiją – išsaugoti gamtą ateities kartoms – roletų asortimentą papildėme COULISSE Eco Essence audiniais, dvejus metus iš eilės  (2017, 2018) pripažintais geriausiais WCMA (Window covering manufacturers association) Žaliosios inovacijos kategorijoje kaip „Geriausia nauja stiliaus koncepcija“ ir „Geriausia techninė inovacija“.
 • Per 28-erius metus pažinome savo klientus, išgryninome jų poreikius ir pirmieji Lietuvoje pradėjome gaminti keturių tipų terasines markizes (SUNNA, HELIOS, APOLLO, ARINNA).
 • Mes suprantame, kad mūsų klientams itin svarbūs tvarūs, teigiamai aplinką veikiantys sprendimai. Būtent todėl gaminame ir markizes, kurios sukurtos, naudojant pirmuosius pasaulyje orą gryninančius audinius. Šie markizių audiniai ženkliai gerina oro kokybę, mažina taršą, naikina nemalonius kvapus ir yra itin draugiški gamtai ir žmogaus sveikatai.

Kiekvienu pasirinkimu siekiame išskirtinumo savo klientams ir prisidedame prie atsakingo kokybės valdymo visuose verslo procesuose, dėmesio  technologinėms inovacijoms, energijos taupymui bei ekologinei darnai.

DEXTERA salonus galite rasti žemiau nurodytais adresais.

Informacija teikiama telefonu: 880000013 arba el. paštu: uzsakymai@dextera.lt

 • DEXTERA salonas Vilniuje:

Eišiškių pl. 36 , Vilnius
Darbo laikas: I-IV 8:00 – 18:00, V 8:00 – 17:00

 • DEXTERA salonas Kaune:

Jonavos g. 260, Kaunas
Darbo laikas: I-IV 8:00 – 18:00, V 8:00 – 17:00

 • DEXTERA salonas Klaipėdoje:

Šilutės pl. 56, Klaipėda
Darbo laikas: I-V 8:00 – 18:00, VI 10:00 – 14:00

 • DEXTERA salonai Šiauliuose:

Pramonės g. 21, Šiauliai
Darbo laikas: I-V 8:00 – 17:00

 • DEXTERA salonas Panevėžyje:

Darbo a. 7 („Senukai“), Panevėžys
Darbo laikas: I-V 9:00 – 18:00

 • DEXTERA salonas Alytuje:

Statybininkų g. 71 A/Likiškėlių g. 72 („Senukai“), Alytus
Darbo laikas: I-V 8:00 – 18:00, VI 8:00 – 14:00

Žalioji energija

Esame patikima įmonė, gaminanti bei parduodanti aukštos kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus namams bei verslui nuo 1996 metų. Kiekvieną dieną siekiame, kad mūsų sprendimai ir pasirinkimai būtų orientuoti ne tik į estetiką, kokybę ir ekonomiškumą, bet ir ekologiją. Siekdami puoselėti tvarumą savo klientams jau ne vienerius metus siūlome rinktis ekologiškus roletus, pagamintus iš perdirbto plastiko, ar orą gryninančius ir valančius markizių audinius.

2022 m. DEXTERA įsidiegė LST EN ISO 14001  – tarptautiniu mastu pripažintą aplinkos apsaugos vadybos standartą (ISO 1400:2015). Įmonė įsidiegusi šį standartą parodo atsakingą požiūrį į globalines ir vietines aplinkos apsaugos problemas, įgija įsipareigojimus gamyboje, kad atitiktų ISO 14001:2015 standarto reikalavimus.

Nuo 2021 metų DEXTERA įsirengė 99 kW saulės elektrinę. Saulės elektrinę sudaro 250 modulių, kurie iš viso užims apie 990 kv. m. ploto. Planuojama, kad per metus ši elektrinė pagamins apie 92 000 kWh.

Džiaugiamės galėdami tapti draugiškesniais aplinkai ir prisidėti prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo bei medžių išsaugojimo. Tikimės, kad ir kitos įmonės paseks mūsų pavyzdžiu bei rinksis naudoti žaliąją energiją savo veikloje.

Sutaupyta CO2
per metus
87535.640 kg
Išsaugota medžių
per metus
2612.7