×
Search
Generic filters

DEXTERA pristato antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui

2021-08-02
Antivirusiniai audiniai
2021-08-02

DEXTERA pristato antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui

Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės sprendimus diegianti DEXTERA eina koja kojon su naujausiomis tendencijomis ir rūpinasi savo klientų saugumu: pristato išskirtinius audinius, kurie per kelias sekundes neutralizuoja virusą.

 

Itin patyręs antivirusinių audinių gamintojas

 

DEXTERA bendradarbiauja su itin patikimu ir patyrusiu antimikrobinių audinių gamintoju. Tokio pobūdžio tekstilė visada buvo COULISSE prioritetas. Įmonė siūlo audinius, slopinančius žmogaus sveikatai kenksmingų mikrobų plitimą. Tai itin svarbu, lankantis įvairiose viešosiose erdvėse. Reaguodamas į šiandienos aktualijas, šis audinių gamintojas siekia užtikrinti, jog langų uždangų sprendimai padėtų kurti sveikas ir saugias patalpas ir pristato naująjį antivirusinį audinį. Kaip sako COULISSE tekstilės inžinierė Eva Jongejan: „Džiaugiamės galėdami pristatyti pirmąjį rinkoje antimikrobinį ir antivirusinį audinį. Audinys pasižymi greitu ir ilgalaikiu antivirusiniu ir antibakteriniu poveikiu, kuris padeda sustabdyti COVID-19 plitimą. Dėl funkcionalumo ir ilgaamžiškumo šiam audiniui visada buvo teikiama pirmenybė, ypač tokiose viešosiose erdvėse kaip ligoninės.“

 

Geriausia apsauga ir patikimumas

 

Naujasis antivirusinis audinys ypač tinka viešosios paskirties patalpoms, kurioms taikomi griežti higienos reikalavimai. Taip pat jis užtikrina saugią aplinką namuose ar vaikų žaidimų vietose. Naujausi tyrimai rodo, jog šie audiniais yra itin efektyvūs – iki 99 proc. koronaviruso dalelių yra neutralizuojamos per 16 sekundžių. Tai išties įspūdinga ir itin reikalinga apsauga.

Šis audinys priklauso „Screen Essential 3000“ linijai. „Screen Essential“ yra PVC ir poliesterio pagrindu pagaminta medžiaga, kurios audimas primena krepšio pynimo raštą. Audinys yra draugiškas žmogui ir aplinkai. Atitinka „Oeko-Tex“ reikalavimus: sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių, ftalatų, formaldehido ir sunkiųjų metalų, todėl medžiaga tinka tiesioginiam sąlyčiui su oda. Svarbus ir spalvų paletės pasirinkimas – ją sudaro šeši laiko patikrinti atspalviai – pradedant smėlio spalva ir baigiant pilkais atspalviais. Tai užtikrina, kad audinys tikrai derės prie įvairių stilių interjero.

 

Būkime sveiki ir saugūs

 

DEXTERA kviečia visus būti atsakingais ir neabejingais vienas kito sveikatai. Naujieji antivirusiniai audiniai – itin tinkamas būdas pasirūpinti vieni kitais ir likti sveikais. Roletai su šiais audiniais galėtų būti pirmasis viešojo sektoriaus įstaigų (kavinių, biurų, ligoninių ir kt.) pasirinkimas, kuris išreikštų rūpestį klientais, darbuotojais ir pacientais bei pabrėžtų mūsų visų socialinę atsakomybę. DEXTERA tiki, kad surėmę pečius ir sutelkę pastangas, įveiksime visus virusus.

https://dextera.lt/tvarumas/