dextera logo
×
Search
Generic filters

Skandinaviško stiliaus žaliuzės

Skandinaviško stiliaus žaliuzės

Šiuolaikinių skandinaviško stiliaus žaliuzių privalumas – lengvas ir patogus valdymas, leidžiantis efektyviai reguliuoti ne tik įeinančios šviesos kiekį, bet ir kryptį. Šio saulės kontrolės sprendimo dėka patogiai nukreipsite šviesą į patalpos centrą, lubas ar grindis.

Išnaudodami šių žaliuzių privalumus galėsite ne tik sumažinti iš lauko sklindančią šviesą, bet ir užtemdyti patalpą. Jei langas uždengtas žaliuzėmis, pro jas nepraslys net smalsiausio praeivio žvilgsnis.

Skandinaviško stiliaus žaliuzės nesensta, visiškai nebijo drėgmės ar temperatūros pokyčių. Žaliuzės kompaktiškos, neapsunkina namų interjero ir užima mažai vietos, nesugeria kvapų bei dulkių, jos yra labai lengvai prižiūrimos. Įvairiaspalvės žaliuzės iš dviejų pločių juostų – 16 mm ir 25 mm.

  • Skandinaviško stiliaus žaliuzės yra atsparios spindulių poveikiui, todėl neblunka;
  • Žaliuzes patogu montuoti įvairiais būdais: ant lango rėmo, sienos arba lubų;
  • Žaliuzės sulaiko ne tik nepageidaujamus saulės spindulius, bet ir neleidžia patalpai įkaisti;
  • Itin patogu valdyti žaliuzių juostų padėtį, tokiu būdu reguliuojant į patalpą patenkančios šviesos kampą ir kryptį.

Skandinaviško stiliaus žaliuzės gali būti trijų skirtingų tipų – ISO 16 mm ir 25 mm; VENUS 16 mm ir 25 mm; STANDART 25 mm.

ISO 16 mm ir 25 mm
Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – grandinėle. Dėl įtempto valo ISO žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludęs prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.

VENUS 16 mm ir 25 mm
Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Dėl įtempto valo VENUS žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.

STANDART 25 mm
Min. plotis – 300 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Klientui pageidaujant, STANDART žaliuzės gali būti montuojamos su apatinio profilio fiksacija.


■ Šio tipo žaliuzių 16 mm storio lamelių spalvų pasirinkimas:

■ Šio tipo žaliuzių 25 mm storio lamelių spalvų pasirinkimas: