×
Search
Generic filters

Skandinaviško stiliaus žaliuzės

Šiuolaikinių skandinaviško stiliaus žaliuzių privalumas – lengvas ir patogus valdymas, leidžiantis efektyviai reguliuoti ne tik įeinančios šviesos kiekį, bet ir kryptį. Šio saulės kontrolės sprendimo dėka patogiai nukreipsite šviesą į patalpos centrą, lubas ar grindis.
Atsparios drėgmei
Efektyvus šviesos kiekio ir krypties reguliavimas
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie produktą

Atsparios drėgmei, pagamintos iš aliuminio šio tipo žaliuzės praktiškas sprendimas virtuvės ar vonios kambariuose. Išnaudodami šių žaliuzių privalumus galėsite ne tik sumažinti iš lauko sklindančią šviesą, bet ir užtemdyti patalpą. Jei langas uždengtas žaliuzėmis, pro jas nepraslys net smalsiausio praeivio žvilgsnis.

Šio tipo žaliuzės dera tiek prie minimalistinio, skandinaviško interjero stiliaus, tiek pritaikomos klasikiniuose interjeruose kartu su užuolaidomis. Skandinaviško stiliaus žaliuzės vis dar išlieka viena populiaresnių alternatyvų darbo kambariuose, ofisuose, ar norint uždengti vitrininius langus žiemos soduose, verandose.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Privalumai
Skandinaviško stiliaus žaliuzių spalvos
Galerija