×
Search
Generic filters

Roletai

Roletai – vienas iš populiariausių langų uždengimų Lietuvoje. Jie tinka visų tipų langams (plastikiniams langams, mediniams langams). Roletai padeda apsisaugoti nuo saulės, nuo karščio, smalsių praeivių žvilgsnių ir padeda sumažinti patalpų kondicionavimo kaštus. Roletai – universalus langų uždengimo būdas, lengvai pritaikomas skirtingose namų erdvėse.

DEXTERA savo klientams siūlo daugiau nei kelis šimtus skirtingo tipo audinių. Plačią paletę sudaro vienspalviai bei raštuoti audiniai. Siūlome lygaus audimo audinius su raštu, žakardinio audimo vienspalvius ir raštuotus. Didelis audinių pasirinkimas ir profesionalūs specialistai padės išsirinkti roletus, kurie bus ne tik funkcionalūs, bet ir papildys kiekvieną interjerą.

Kokios yra roletų rūšys?

DEXTERA savo klientams siūlo vientiso audinio klasikinius roletus, iš šviesesnių ir tamsesnių juostų sudarytus roletus diena-naktis, roletus stogo langams, fotoroletus ir fasado roletus. Pagal montavimo galimybes roletai gali būti laisvai kabantys arba prigludę prie lango.

Kaip išsirinkti roletus namams?

Tam, kad išsirinkti roletus savo namams būtų lengviau, o pasirinkimas džiugintų daugelį metų, pateikiame informaciją apie kiekvieną roletų rūšį.

Klasikiniai roletai – tai langų uždengimai sudaryti iš vientiso audinio. Klasikiniai roletai skirstomi į du tipus: prigludę prie lango ir laisvai kabantys. Roletų montavimas gali būti ant sienos, į lubas, prie pat stiklo (lango rėmo) arba nišoje. Klasikinių roletų audiniai gali būti pralaidūs, pusiau pralaidūs, nepralaidūs šviesai ir šviesą atspindintys.

■ Roletai diena-naktis yra pagaminti iš dvigubo permatomo ir nepermatomo audinio sluoksnių. Tai vienas iš populiariausių būdų uždengti langus, suteikiantis didesnę šviesos valdymo bei privatumo kontrolę. Kai norisi namų erdvės neperkrauti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, geriausias būdas uždengti langus roletais diena-naktis. Šio tipo roletai gali būti montuojami prie plastikinio lango, į nišą, lubas arba sieną, ant nišos, lubų arba sienos.

■ Roletai stogo langams – yra pritaikomi įvairių gamintojų stoglangiams ir jų tipams. Stogo langų roletai tinka montavimui ant pasvirų langų. Dėl kreipiančiųjų nelieka tarpelių roleto šonuose, todėl į patalpą neprasiskverbia šviesa.

■ Fasado roletai – pasižymi itin aukštais šviesos spindulių sulaikymo rodikliais: jie sulaiko nuo 81 iki 100 proc. saulės šviesos ir ultravioletinių spindulių. Fasado roletai yra ilgaamžiai, funkcionalūs. Jų panaudojimo ir montavimo galimybės yra plačios, be to, juos lengva priderinti prie interjero.

Kokie yra roletų montavimo tipai?

Skirtingi roletai (klasikiniai, diena-naktis, stogo langų roletai, fotoroletai) yra montuojami įvairiais būdais. DEXTERA specialistai, atsižvelgdami į pasirinktą audinį, lango specifikacijas ir kliento poreikius, patars ir padės apsispręsti ar roletus montuoti ant sienos, į lubas, prie pat stiklo, į nišą ar nišoje.

Kiek kainuoja roletai?

Roletų kaina priklauso nuo lango dydžio, pasirinkto roletų audinio, mechanizmo, mechanizmo spalvos. Kainai įtakos gali turėti ir papildomi priedai, tokie kaip automatinis valdymas ar kitos pasirinktos nestandartinės dalys. Norinčius įsigyti roletus pigiau, kviečiame užsukti į internetinę DEXTERA parduotuvę, kurioje visada žemos kainos. Be to, nuolatiniame asortimente galite rasti išparduodamų audinių, kuriems visada yra akcija.

Kur galima apžiūrėti roletus gyvai?

Norinčius pamatyti, kaip atrodo roletų audiniai,DEXTERA kviečia registruotis nemokamai konsultacijai į namus, kurios metu atvykęs specialistas išmatuos langus ir padės išsirinkti tinkamiausią roletų tipą, arba atvykti į artimiausią saloną:

Roletai Kaune adresu: Jonavos g. 260; Vilniuje adresu: Eišiškių pl. 36; Klaipėdoje adresu: Šilutės pl. 56; Alytuje adresu: Statybininkų g. 71 A/Likiškėlių g. 72 („Senukai“); Šiauliuose adresu: Tilžės g. 227 („Ermitažas“) arba Pramonės g. 21; Panevėžyje adresu: Darbo a. 7 („Senukai“)

Roletai internetu www.eparduotuve.dextera.lt