×
Search
Generic filters

Buitiniai garažo vartai

Tyliai veikiantys ir sandarūs
Lietuvos klimatui pritaikyta šilumos izoliacija
Cinkuoto arba nerūdijančio plieno detalės
Itin tvirtos konstrukcijos, aukštos kokybės vartų segmentai
Buitiniai garažo vartai

DEXTERA klientams siūlo funkcionalius ir patikimus segmentinius garažo vartus, kurių  ypatumas – sistema „spyruoklė spyruoklėje”. Ši unikali sistema neleidžia spyruoklėms atsikabinti nuo bėgelių net ir tuo atveju, jei viena iš spyruoklių yra pažeidžiama. Unikalus fiksacijos metodas yra registruotas patentų biure. Taip pat segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos saugumo standartų keliamus reikalavimus.

Buitinių garažo vartų privalumai
Tvirta konstrukcija
Tvirta konstrukcija
Speciali segmentų forma suteikia vartams ypatingą tvirtumą, taip pat apsaugo nuo pirštų prispaudimo. Standartinėje komplektacijoje įskaičiuota apsauga nuo vartų kritimo.
Palaiko optimalią temperatūrą
Palaiko optimalią temperatūrą
Sandarumą ir šiluminę izoliaciją užtikrina EPDM gumos, padengiančios visą vartų perimetrą.
Galimybė integruoti dureles ir langus
Galimybė integruoti dureles ir langus
Tam tikriems garažo vartams integruojame langus ir dureles, langai garažo patalpai suteikia natūralaus apšvietimo ir taupo energiją, o durelės leidžia patekti į patalpą nepakėlus vartų, dėl to patalpos viduje išlaikoma šiluma, o vartų tarnavimo laikas prailgėja.
Atsparumas korozijai
Atsparumas korozijai
Dėl daugiasluoksnio segmentų padengimo šie garažo vartai yra atsparūs korozijai. Tai ypatingai aktualu pajūrio gyventojams, kur vyrauja sūrus ir drėgnas oras.
Ilgas veikimo ciklas
Ilgas veikimo ciklas
Dėl naudojamų kokybiškų komponentų DEXTERA segmentiniai garažo vartai yra ypač ilgaamžiški. Standartiniame vartų komplekte naudojamų spyruoklių minimalus darbinis ciklas – 25.000 atidarymų ir uždarymų.
Atsparūs šalčiui
Atsparūs šalčiui
Vartai komplektuojami su dviejų sparnelių tarpinėmis, pagamintomis iš šalčiui atsparios EPDM gumos.
Aukštos kokybės, iš nerūdijančio arba cinkuoto plieno detalių pagaminti, tyliai veikiantys, sandarūs garažo vartai su puikia, Lietuvos klimatui pritaikyta šilumos izoliacija.
Buitinių garažo vartų spalvos