×
Search
Generic filters
Roletai diena-naktis

Roletai diena-naktis

Roletai DIENA-NAKTIS – funkcionali dieninių bei naktinių užuolaidų atmaina.

Iš šviesesnių ir tamsesnių juostų sudarytas audinys leidžia reguliuoti šviesos intensyvumo lygį patalpoje.

Šio tipo roletai yra sudaryti iš specialaus dvigubo audinio, kurį sudaro dvi pakaitomis išdėstytos horizontalios medžiagos juostos:
• tinklelis, praleidžiantis saulės spindulius,
• medžiaga, ribojanti šviesos srautą į patalpą

Šie du ZEBRA audinio sluoksniai leidžia kurti pritemdymo efektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą. Be šių pagrindinių padėčių, DIENA-NAKTIS roletai įgalina ir gausybę tarpinių šviesos režimų.

Roletai DIENA-NAKTIS gali būti tvirtinami prie plastikinio lango, į nišas, lubas ar sieną bei ant nišos, lubų ar sienos. Užsisakant roletus DIENA-NAKTIS galima rinktis laisvai kabančio audinio variantai arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko audinį prigludusį prie lango ir leidžia patogiai jį atidaryti. Funkcionalus mechanizmas leidžia užfiksuoti audinį pageidaujamame aukštyje.

Roletai DIENA-NAKTIS gali būti su kasete arba be jos. Šie roletai gali būti sukami ant 19 mm, 30 mm arba 42 mm vamzdžio (vamzdis – roleto dalis, ant kurios susisuka audinys). Užsisakant roletus DIENA-NAKTIS galima rinktis iš dviejų skirtingų valdymo būdų: grandinėlės valdymas iš viršaus į apačią arba automatinis valdymas.

DEXTERA savo klientams siūlo rinktis iš itin plačios DIENA-NAKTIS audinių paletės. Paletėje galite rasti tiek žemiškų, šviesesnių, natūralių tonų, tiek ryškių ir dinamiškų spalvų audinių. Roletai DIENA-NAKTIS gali būti vienspalviai arba raštuoti. Skirtingi intensyvumo, tankumo ir stiliaus raštai gali būti pritaikomi net tik virtuvėje, svetainėje ar miegamajame, bet ir darbo ar vaikų kambariuose. Rinkitės sau labiausiai tinkančius ir patinkančius audinius ir mėgaukitės dienos ar nakties efektu.

Siekdami, kad roletai DIENA-NAKTIS atitiktų klientų poreikius ir tiktų įvairių stilių interjeruose, siūlome rinktis iš kelių galimų mechanizmo spalvų. Mechanizmas gali būti ne tik tradicinės baltos spalvos, bet ir rudas, pilkas, antracito spalvos ar net medžio imitacija.

Roletai DIENA-NAKTIS yra vienas iš populiariausių ir dažniausių klientų pasirinkimų Lietuvoje. Dėl galimybės reguliuoti šviesos dinamiką pagal kliento poreikius roletai DIENA-NAKTIS yra praktiškas, funkcionalus, estetiškas ir klientų itin mėgiamas pasirinkimas.