×
Search
Generic filters

Roletai diena-naktis

Roletai DIENA-NAKTIS – funkcionali dieninių bei naktinių užuolaidų atmaina. Iš šviesesnių ir tamsesnių juostų sudarytas audinys leidžia reguliuoti šviesos intensyvumo lygį patalpoje.
Funkcionali dieninių bei naktinių užuolaidų atmaina
Dirbame visoje Lietuvoje
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Tinka prie įvairių interjero stilių
Apie produktą

Šio tipo roletai yra sudaryti iš specialaus dvigubo audinio, kurį sudaro dvi pakaitomis išdėstytos horizontalios medžiagos juostos:
• tinklelis, praleidžiantis saulės spindulius
• medžiaga, ribojanti šviesos srautą į patalpą

Šie du ZEBRA audinio sluoksniai leidžia kurti pritemdymo efektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą. Be šių pagrindinių padėčių, DIENA-NAKTIS roletai įgalina ir gausybę tarpinių šviesos režimų.

Roletai DIENA-NAKTIS yra vienas iš populiariausių ir dažniausių klientų pasirinkimų Lietuvoje. Dėl galimybės reguliuoti šviesos dinamiką pagal kliento poreikius roletai DIENA-NAKTIS yra praktiškas, funkcionalus, estetiškas ir klientų itin mėgiamas pasirinkimas.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti. Dirbame visoje Lietuvoje!

Montavimas
Audiniai
Valdymas
Galerija