dextera logo
×
Search
Generic filters

Karjera

DEXTERA savo veiklą pradėjo 1996 metais, pirmoji Lietuvoje pradėjusi gaminti aliuminines žaliuzes. Šiandien mes – patikimas ir geriausiai žinomas prekės ženklas rinkoje, kalbant apie langų dekoro sprendimus (KOG instituto apklausų duomenimis 2019-2020 m.).

Kompetentingi darbuotojai, draugiškas aptarnavimas, platus medžiagų asortimentas, patikimi tiekėjai ir inovatyvūs technologiniai sprendimai – tai penkios kertinės mūsų stiprybės.

Esame patikima įmonė, gaminanti bei parduodanti aukštos kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus nuo 1996 metų. Skaičiuodami trečią dešimtį metų šiame versle žinome, kad kompetentingi ir darbštūs darbuotojai – didelė vertybė ir būtinybė, norint pasiekti aukštų rezultatų. Todėl jeigu ieškote patikimos, stabilios ir ilgametę patirtį turinčios įmonės – kviečiame prisijungti prie DEXTERA komandos.

Atraskite karjeros galimybes

Žaliuzių surinkimas, jų tikrinimas; Tinklelių surinkimas ir kiti nesudėtingi gamybiniai darbai; Gaminių pakavimas; Stovimas darbas viena pamaina
Sąskaitų išrašymas Lietuvos ir užsienio rinkoms, CMR pildymas, IVAZ duomenų teikimas, importo sąskaitų priežiūra, dokumentų paruošimas intrastatui, pakuočių apskaitos tvarkymas (GPAIS).
Markizių, vartų, fasado žaliuzių, roletų, pergolų, kiemo ir garažo vartų automatikos, apsauginių žaliuzių montavimas; Bendravimas su klientais. Techninių sprendimų ieškojimas ir taikymas...
Jei domina darbas UAB DEXTERA – atsiųskite mums savo CV atranka@dextera.lt
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite apie naujienas pirmi.