×
Search
Generic filters
Roletai stogo langams

Roletai stogo langams

Turintiems stoglangius, siūlome puikų sprendimą, kuris padės apsisaugoti nuo intensyvių saulės spindulių ir reguliuoti temperatūrą namuose. Roletai stoglangiams – tai ne tik estetika, bet ir komfortas. Roletai stoglangiams yra pritaikomi įvairių gamintojų stoglangiams ir jų tipams. Be to, platus audinių pasirinkimas suteikia galimybę priderinti stoglangių roletus prie undividualaus namų stiliaus.

Montuojant roletus ant pasvirusių langų naudojame spyruoklinį mechanizmą ir kreipiančiąsias, kurių dėka roletą galima užfiksuotinorimoje padėtyje ir nelieka tarpelių roleto šonuose, todėl užtraukus roletą į patalpą neprasiskverbia šviesa.

Roletinių audinių kolekcija stoglangiams itin gausi įvairiomis spalvomis, raštais, ornamentais.Jei palėpėje norite įsirengti miegamajį, galite rinktis gumuotus audinius, kurie visiškai užtamsins patalpą. O jei įrenginėjate ofisą, siūlome rinktis lengvai pritemdantį audinį, kuris puikiai išsklaido saulės šviesą patalpoje. Tad patogiai galėsite dirbti kompiuteriu, o audinys neužtamsins Jūsų patalpos. Stogo langų roletų sistemos gali būti pilkos, baltos ir smėlio spalvos.

Stoglangių roletai yra valdomi naudojant rankenėlę. Jos pagalba roletu galima užtemdyti patalpą arba įsileisti maksimalų kiekį šviesos. Be to, naudojant specialių apatinį profilį, roleto audinys nuleidžiamas ir pakeliamas, taip pat gali būti fiksuojamas bet kurioje padėtyje. Spyruoklinis mechanizmas palaiko audinį dailiai ir lygiai įtemptą. Įtempimą taip pat palaiko apatinis profilis ir kreipiančiosiose esančios audinio kniedės. Stoglangių roletai yra maunami ant 20 mm vamzdžio.

Stoglangiai – funkcionalus sprendimas, norint įsileisti daugiau gaivaus oro į palėpės tipo patalpas, tačiau svarbu nepamiršti pasirūpinti tinkamais langų uždengimais, kurie leistų reguliuoti šviesos patekimą į patalpą.