×
Search
Generic filters

Madinga tendencija – SCREEN roletų audiniai

2022-11-11
Roletai Screen
2022-11-11

Madinga tendencija – SCREEN roletų audiniai

SCREEN audiniai – permatomas, smulkaus tinklelio audinys, kuris neuždengia vaizdo pro langą, tačiau efektyviai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių.

Biuruose ir moderniuose namuose populiarėja roletai su SCREEN audiniais. Tai kone lengviausiai prižiūrimi ir vieni patvariausių roletų audinių, pagaminti iš stiklo pluošto siūlų ir PVC. Jie blokuoja žalingus UV spindulius ir tuo pačiu yra pralaidūs šviesai, apsaugo baldus nuo išblukimo, apsaugo kompiuterio ir televizorių ekranus nuo tiesioginių saulės atspindžių, bei padeda sumažinti patalpų vėsinimo sąnaudas.

Skirtingo saulės pralaidumo (1%, 3%, 5% ir 10%) SCREEN audiniai efektyviai sumažina atspindžius, tad puikiai tinka kambariams ar biurams.

 

SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ! Priklausomai nuo lango padėties saulės atžvilgiu, patalpos paskirties bei interjero, namuose esantys roletai gali skirtis, atlikdami vis kitą funkciją.

Pavyzdžiui, miegamajame galite rinktis šviesą blokuojantį, darbo kambaryje – šviesą atspindintį, o svetainėje – šviesai pralaidų audinį.

Klasikiniai roletai su screen audiniu

Roletai su SCREEN audiniais ne tik apsaugo patalpas nuo saulės spindulių kaitinimo, bet ir pritemdo akinančią saulės šviesą.

Klasikiniai roletai permatomas audinys

Ieškantiems funkcionalaus ir lengvai prižiūrimo langų uždengimo sprendimo biurui, jaunuolio kambariui ar tiesiog moderniai namų erdvei!

Roletai platus audinių pasirinkimas

Ramūs bei natūralūs tonai suteiks jūsų erdvei jaukumo bei subtilumo.


Straipsnis yra UAB „Dextera“ intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

https://dextera.lt/naujakuriams/