×
Search
Generic filters

Tinkleliai durims

Tinkleliai nuo uodų durims – idealus sprendimas, norintiems šiltuoju metų laiku gausiai vėdinti namus ir viduje mėgautis šviežio oro gaiva, tačiau apsisaugoti nuo nepageidaujamų uodų bei vabzdžių.Tinkeliai durims leis mėgautis plačiai atvertomis terasos ar balkono durimis, net ir tamsiuoju paros metu, kuomet uodai ir kiti vabzdžiai skrenda į apšviestas erdves.
Atlieka filtro funkciją
Laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie gaminį

Tinklelius duris patogu valdyti tiek iš vidinės, tiek lauko pusės. Patogi uždarymo rankena leidžia ne tik lengviau atidaryti ar uždaryti duris, bet ir sustiprina tinklelių durims konstrukciją.

Uždarymo rankenos profilis padalina durų tinklelį į dvi dalis – viršutinę ir apatinę. Funkcijos efektyvumas ir bendra durų estetika išlieka nepakitusi net ir po ilgų intensyvaus varstymo metų.

  • Tinklelis – durys išlieka įtemptas ir išlaiko savo formą net po itin intensyvaus durų varstymo;
  • Jis netemdo patalpos ir yra pralaidus šviesai;
  • Visa sistema yra atspari aplinkos poveikiui;
  • Nuolatinė gaivaus oro cirkuliacija padės išlaikyti sveiką patalpų klimatą;
  • Tinklelis suteikia galimybę laikyti atviras patalpos duris ir nesibaiminti, kad į jas pateks vabzdžių;
  • Konstrukcija tvirtinama varžtais į rėmą ar sieną, todėl ją itin paprasta uždėti ir nuimti.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Techninė informacija
Mechanizmas, ribiniai matmenys.
Tinklelio audinys
Klasikinis arba antialerginis.
Privalumai
Tinkleliai durims su landa gyvūnams.
Apsauginiai tinkleliai laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdami galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių. Pasirūpinkite savo namų apsauga nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių dabar už ypatingą kainą ir neturėsite šių rūpesčių.
Tinklelis durims su landa gyvūnams