×
Search
Generic filters
Tinkleliai durims

Tinkleliai durims

Tinkleliai nuo uodų durims – idealus sprendimas, norintiems šiltuoju metų laiku gausiai vėdinti namus ir viduje mėgautis šviežio oro gaiva, tačiau apsisaugoti nuo nepageidaujamų uodų bei vabzdžių.Tinkeliai durims leis mėgautis plačiai atvertomis terasos ar balkono durimis, net ir tamsiuoju paros metu, kuomet uodai ir kiti vabzdžiai skrenda į apšviestas erdves.

Tinklelius duris patogu valdyti tiek iš vidinės, tiek lauko pusės. Patogi uždrymo rankena leidžia ne tik lengviau atidaryti ar uždaryti duris, bet ir sustiprina tinklelių durims konstrukciją.

Uždarymo rankenos profilis padalina durų tinklelį į dvi dalis – viršutinę ir apatinę. Funkcijos efektyvumas ir bendra durų estetika išlieka nepakitusi net ir po ilgų intensyvaus varstymo metų.

Klientų patogumui DEXTERA siūlo tinklelius durims su anga gyvūnams. Jeigu Jūsų augintinis mėgsta išeiti pasivaikščioti į lauką, tačiau vasarą nesinori laikyti atvirų terasos ar balkono durų, tinklelis su landa – puikus sprendimas. Gyvūnas galės laisvai judėti iš ir į lauką, o namai bus pilnai apsaugoti nuo nepageidaujamų vabzdžių. Savo klientams DEXTERA siūlo dviejų dydžių gyvūnų landas 200×250 mm arba 300×400 mm.

  • Tinklelis – durys išlieka įtemptas ir išlaiko savo formą net po itin intensyvaus durų varstymo;
  • Jis netemdo patalpos ir yra pralaidus šviesai;
  • Visa sistema yra atspari aplinkos poveikiui;
  • Nuolatinė gaivaus oro cirkuliacija padės išlaikyti sveiką patalpų klimatą;
  • Tinklelis suteikia galimybę laikyti atviras patalpos duris ir nesibaiminti, kad į jas pateks vabzdžių;
  • Konstrukcija tvirtinama varžtais į rėmą ar sieną, todėl ją itin paprasta uždėti ir nuimti.