×
Search
Generic filters

Roletams ir žaliuzėms švietimo įstaigose -40%

Jei siekiate, kad mokymosi procesas būtų sklandus, o kaitrios saulės spinduliai nevargintų aplinkinių, tuomet šis pasiūlymas jums!
-40% nuolaida
Ilgaamžiai langų uždengimo sprendimai
Funkcionalūs audiniai
Dirbame visoje Lietuvoje!
Apie akciją

Sklandžiam ugdymosi ir mokymosi procesui DEXTERA saulės kontrolės ekspertai pataria rinktis funkcionalius langų uždengimus. Pasirinkus tinkamus, ilgaamžius švietimo įstaigų saulės kontrolės sprendimus langams, prisidedate prie ugdymo proceso gerinimo. Vaikų ir moksleivių nevargina saulės kaitra ir akinantys saulės spinduliai.

Gydytojai visuomet pataria – įleiskite natūralią dienos šviesą ir venkite saulės atspindžių kompiuterių ekranuose, o sumontuoti žaismingi, funkcionalūs ir lengvai valdomi langų uždengimai –  tai prie sveikatos saugojimo prisidedantis sprendimas.

Visoms Lietuvos švietimo ir ugdymo įstaigoms taikoma net -40%  šiems gaminiams: klasikiniams roletams, plisuotoms žaliuzėms, skandinaviško stiliaus žaliuzėms, vertikalioms žaliuzėms.

Kiekvienu pasirinkimu siekiame išskirtinumo savo klientams, todėl siūlome ypač platų saulės kontrolės gaminių asortimentą!

Modernūs ir šiuolaikiški roletai ir žaliuzės padės apsaugoti vaikus ir mokytojus nuo saulės spindulių, patalpų prikaitinimo, o saulę atspindintys, specialūs audiniai leis sumažinti patalpų temperatūrą šiltuoju metų laiku, bei užtikrins komfortišką aplinką, būtiną kokybiškam ugdymo procesui.


BENDRADARBIAUKIME:

Nemokamas konsultanto iškvietimas į švietimo įstaigą matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Pasiūlyme dalyvauja šie gaminiai:
Plisuotos žaliuzės -40%
Plisuotas žaliuzes įrengus pirmame aukšte, moksleivių neblaško už lango esantis pašalinis dėmesys. Taip pat šios žaliuzės papuošia langus ir paverčia vaikų darželių ar moksleivių erdves jaukesnėmis ir linksmesnėmis.
Klasikiniai roletai -40%
Klasikiniai roletai efektyviai užtikrina saulės ir natūralios šviesos valdymą švietimo įstaigose. Jie gali būti tvirtinami tiek ant sienos, tiek į lubas, tiek prie lango rėmo ar nišoje.
Vertikalios žaliuzės -40%
Vertikalių žaliuzių pagalba efektyviai blokuojama saulės šviesa, taip pat sulaiko šalčio patekimą į patalpą šaltuoju metų laiku. Tinka dideliems ir nestandartinių formų langams uždengti.
Skandinaviško stiliaus žaliuzės -40%
Atsparios drėgmei, pagamintos iš aliuminio šio tipo žaliuzės, vis dar išlieka viena populiaresnių alternatyvų švietimo įstaigose.
Akcijos taisyklės
  • Akcija vyksta iki atskiro pranešimo.
  • Atsiskaitant privalo būti išrašoma sąskaita faktūra, gaminius įsigijusiai švietimo įstaigai.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai, montavimui bei negalioja apsiperkant elektroninėje parduotuvėje.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą, atvykusį į švietimo įstaigą, arba atvykus į DEXTERA saloną.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.
Galerija