×
Search
Generic filters

Plisuoti tinkleliai

Plisuoti tinkleliai - tai estetiškas sprendimas apsaugai nuo uodų ir kitų vabzdžių. Smulkios specialaus audinio klostės veikia kaip itin geras filtras, nepraleidžiantis skraidančių kenkėjų. Plisuoti tinkleliai veikia panašiai kaip akordeonas ir yra ypatingai lengvai suskleidžiami, nes mechanizme nėra spyruoklių, jį galima sustabdyti bet kurioje lango vietoje.
Atlieka filtro funkciją
Laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie gaminį

Plisuotas tinklelis tinka uždengti langus, duris, slankiojančias langų sistemas ir ypač didelių matmenų nišas. Estetiška išvaizda, funkcionalumas ir patogus valdymas – visa tai kruopščiai suderinta šiame gaminyje.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Techninė informacija
Montavimas, ribiniai matmenys, spalva.
Audinys
Plisuoti tinkleliai – tai estetiškiausias sprendimas apsaugai nuo skraidančių vabzdžių.
Ypatybės
Smulkios specialaus audinio klostės veikia kaip itin geras filtras, nepraleidžiantis skraidančių kenkėjų.
Apsauginiai tinkleliai laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdami galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių. Pasirūpinkite savo namų apsauga nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių dabar už ypatingą kainą ir neturėsite šių rūpesčių.