×
Search
Generic filters

Markizės, pavėsinės

Vos tik atšilę orai mus kviečia į lauką, su džiaugsmu prisimename savo terasas. Tam, kad poilsis terasoje būtų kokybiškas, kad saulė džiugintų, o ne trukdytų mėgautis maloniu laiku, pasirūpinkite kokybiška, estetiška ir ilgaamže markize. DEXTERA savo klientams siūlo balkonines, vertikalias ir terasines markizes. Didžiausias terasinių markizių privalumas – jų dėka galime reguliuoti lauko terasoje krentančio šešėlio ploto ir susikurti malonų šešėlį. Be to, pasirinkus automatinį valdymą, markizę galima reguliuoti vieno mygtuko paspaudimu.

Kokias terasines markizes siūlo DEXTERA?

DEXTERA savo asortimente turi skirtingų kainų, stilių ir funkcionalumų terasines markizes.

Ekonomiškiausia klientų pasirinkimas – markizės CALIFORNIA PLUS yra standartinių išmatavimų (4500×3000 arba 4950×3500) ir dviejų skirtingų spalvų – antracito ir pilkos. Šios markizės turi kasetę, kuri apsaugo susuktą audinį nuo lietaus ir saulės spindulių. Markizės turi tvirtą aliuminio konstrukciją. Jas galima valdyti rankiniu būdu arba elektrine pavara. Markizės kaina – patraukli vartotojams, o jos dizainas bei funkcionalumas džiugina daugybę DEXTERA klientų.

TERREA markizės

TERREA tipo markizės – premium klasės markizės, kurioms suteikiama 5 metų garantija konstrukcijai ir varikliui (fiziniams asmenims). Vokiečių gamintojo WAREMA gaminamos markizės yra gaminamos pagal individualius matmenis, todėl jos tobulai prisitaiko prie kiekvieno kliento poreikių. WAREMA terasinės markizės apjungia funkcionalumą, išskirtinę kokybę ir plačias dizaino galimybes. Klientams yra siūloma rinktis daugiau nei iš 250 skirtingų audinių. Gausybė skirtingų audinių suteikia laisvę išsirinkti unikalų sprendimą, kuris harmoningai papildytų ir suteiktų naujų spalvų kiekvienam eksterjerui. Be to, visas tris TERREA markizes galima papildyti įvairiais priedais, tokiais kaip nuotolinio valdymo pultelis, orų stotelė, LED juostos ar vėjo jutiklis. Vokiška kokybė, kurią pagrindžia 5 metų garantija, leis mėgautis maksimaliu komfortu ne vienerius metus.

DEXTERA savo asortimente taip pat turi lietuviškas, mūsų pačių gaminamas markizes. Tai yra pirmoji Lietuvoje gaminamų terasinių markizių linija.

APOLLO markizės

Pusiau kasetinė terasinė markizė APOLLO pasižymi tvirtumu ir rafinuotu dizainu. Jos konstrukcijos detalės pagamintos iš specialaus aliuminio lydinio, o mechanizmai dažyti milteliniu būdu – taip nudažytos detalės turi lygią, atsparią įbrėžimams ir paviršių apsaugančią dangą. Konstrukcijos spalvą galėsite rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito.

Markizė itin paprastai sumontuojama, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina priežiūrą. Įrengus vėjo daviklį, markizė išmaniai reaguos į didėjantį vėjo greitį ir pati susiskleis.

HELIOS markizės

Terasinė markizė HELIOS – patikima saulės kontrolės sistema ieškantiems ilgaamžiškumo. Šią ypač tvirtą markizę su kasete galima montuoti tiek nuo aplinkos poveikio apsaugotose, tiek neapsaugotose vietose. Kasetė apsaugo audinį nuo lietaus, sniego ir purvo. Markizė HELIOS pasižymi gausybe privalumų, vienas jų – papildoma apsauga nuo žemai horizonte esančios saulės spindulių – elegantiška audinio bangelė markizės priekinėje dalyje. Įrengus vėjo daviklį, markizė išmaniai reaguos į didėjantį vėjo greitį ir pati susiskleis. Markizės konstrukcija nudažyta milteliniu būdu yra atspari tiek įbrėžimams, tiek korozijai. Konstrukcijos spalvą galėsite rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito.

SUNNA markizės

Išskirtinai tvirta markizė SUNNA – tai elegancijos ir patvarumo derinys. Markizė SUNNA yra tobulas sprendimas didesnėms terasoms ir komerciniams objektams. Ši markizė puikiai tinka kavinių erdvėse, o privačią terasą puikiai apsaugos tiek nuo saulės spindulių, tiek nuo smalsių praeivių žvilgsnių. Preciziškai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina priežiūrą. Markizės konstrukcija nudažyta milteliniu būdu yra atspari įbrėžimams ir korozijai. Konstrukcijos spalvą galėsite rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito.

Kaip išsirinkti terasinę markizę?

Norėdami išsirinkti terasinę markizę prie namo turite nusistatyti kainos rėžius – ieškote ekonominio ar premium klasės varianto. Tai pat, nuspręskite ar nori rankiniu būdu ar elektrine pavara valdomos markizės. Kitas svarbus klausimas, ar bus reikalingi papildomi priedai, tokie kaip variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, orų stotelė, vėjo daviklis. Ir žinoma – dizainas bei montavimo galimybės būtent jūsų terasoje. DEXTERA savo klientams siūlo kelis šimtus skirtingų markizių audinių bei dizainų, todėl išsirinkti sau tinkamiausią tikrai bus lengva.

Jeigu dvejojate, visada kviečiame kreiptis į DEXTERA konsultantus atvykus į saloną, telefonu ar internetu. Specialistai pakonsultuos, padės išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkančią terasinę markizę.