×
Search
Generic filters
Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – klasikinis pasirinkimas uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat patalpų atskyrimui, trikampiams langams uždengti. Tai efektyvi priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei.

Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin gausus įvairių raštų ir spalvų.

Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu budu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą. Vertikalios žaliuzės- funkcionalus sprendimas už patrauklią kainą.

Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią bei neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuterių ekranuose.

Vertikalios žaliuzės gali būti valdomos tik rankiniu būdu. Vertikalios žaliuzės skirstomas į du skirtingus tipus: standartinės vertikalios žaliuzės arba virvelinės vertikalios žaliuzės.


Standartinės vertikalios žaliuzės

Šios vertikalios žaliuzės puikiai tinka dideliems ir nestandartinių formų langams uždengti (pavyzdžiui, trapecijos, trikampio ar ovalo formos langams). Žaliuzės montuojamos ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.

Standartinių vertikalių žaliuzių plotis gali būti – 89 mm, 127 mm.

  • 89 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 100 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;
  • 127 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 140 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;

Virvelinės vertikalios žaliuzės

Šių žaliuzių juostos pagamintos iš itin plonų juostelių. Derinant įvairių spalvų juostas, patalpoje sukuriamas netikėtas ir žaismingas vaizdų efektas.

  • min. plotis – 140 mm.;
  • max. plotis – 3500 mm.;
  • max. aukštis – 3000 mm.