dextera logo
×
Search
Generic filters

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – klasikinis pasirinkimas uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat patalpų atskyrimui, trikampiams langams uždengti. Tai efektyvi priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin gausus įvairių raštų ir spalvų.

Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu budu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą. Vertikalios žaliuzės- funkcionalus sprendimas už patrauklią kainą.

Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią bei neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuterių ekranuose.

Vertikalios žaliuzės gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Vertikalios žaliuzės skirstomas į tris skirtingus tipus: standartinės vertikalios žaliuzės, virvelinės vertikalios žaliuzės ir Saulės burės.

Saulės burės

Saulės burės nėra panašios į jokias kitas žaliuzes. Saulės burių juostelės vienoje pusėje yra dekoruotos žaismingu bangelių raštu, todėl bendra daugybės spalvingų juostelių kompozicija sukuria ypatingą efektą, primenantį banguojančią jūrą. O tam, kad bangų efektas būtų dar spalvingesnis, šioms ypatingoms žaliuzėms galima pritaikyti net kelis skirtingus atspalvius.

  • min. plotis – 140 mm.;
  • max. plotis – 3500 mm.;
  • max. aukštis – 3000 mm.

Standartinės vertikalios žaliuzės

Šios vertikalios žaliuzės puikiai tinka dideliems ir nestandartinių formų langams uždengti (pavyzdžiui, trapecijos, trikampio ar ovalo formos langams). Žaliuzės montuojamos ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.

Standartinių vertikalių žaliuzių plotis gali būti – 89 mm, 127 mm.

  • 89 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 100 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;
  • 127 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 140 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;

Virvelinės vertikalios žaliuzės

Šių žaliuzių juostos pagamintos iš itin plonų juostelių. Derinant įvairių spalvų juostas, patalpoje sukuriamas netikėtas ir žaismingas vaizdų efektas.

  • min. plotis – 140 mm.;
  • max. plotis – 3500 mm.;
  • max. aukštis – 3000 mm.
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite pirmas apie naujienas, išskirtinius pasiūlymus ir gaukite specialią -10% nuolaidą.