×
Search
Generic filters

Žaliuzės

Langų žaliuzės – universalus ir praktiškas langų uždengimo būdas. DEXTERA savo klientams siūlo penkių tipų vidaus žaliuzes ir trijų skirtingų tipų lauko žaliuzes. Išsirinkti savo poreikius atitinkantį sprendimą galite užsiregistravę nemokamai konsultacijai internetu arba telefonu. Profesionalūs DEXTERA specialistai išmatuos langus ir patars optimaliausią sprendimą būtent jūsų namams.

Kokias vidaus žaliuzių rūšis siūlo DEXTERA?

■ Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės langams – klasikinis langų dekoro elementas, išsiskiriantis funkcionalumu ir minimalistiniu dizainu. Iš natūralios medienos pagamintos žaliuzės yra draugiškos aplinkai. Medinės žaliuzės namuose padeda sukurti jaukumą, papildo namus natūralia tekstūra. DEXTERA klientai gali rinktis iš dviejų pločių medinių žaliuzių juostų: 25 mm ir 50 mm. Dar vienas iš medinių žaliuzių privalumų – šviesos išskaidymas. Net nepakeliant žaliuzių galima reguliuoti juostelių pakilimo kampą ir šviesą nukreipti į patalpos centrą, grindis ar lubas. Lengvu judesiu pakreipus žaliuzes užtikrinama, kad iš lauko pusės niekas negalėtų pamatyti kas vyksta viduje.

■ Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės yra pagamintos iš armonikėlės principu suklostuoto audinio. Plisuotas žaliuzės praleisdamos šviesą interjere sukuria svajingą ir romantišką atmosferą. Šis langų uždengimas valdomas itin lengvai, rankenėlės pagalba iš viršaus į apačia arba iš apačios į viršų. Tai puikus sprendimas varstomiems langams ir durims, kadangi plisuotų žaliuzių montavimas yra ypatingas tuo, jog jos montuojamos labai arti lango stiklo. Net ir pilnai atidarant langą, nebus laužoma lango angokraščio apdaila. Modernios ir universalios plisuotos žaliuzės padės užtikrinti optimalų šviesos srautą patalpoje ir suteiks privatumo. Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus ir apsisaugoti nuo saulės. Rinkitės iš plataus aukštos kokybės plisuotų žaliuzių audinių asortimento. Siūlome nuo paprastų iki dengtų teflonu, atsparių ugniai, dengtų spindulius atspindinčia PERLEX arba aliuminio danga. Plisuotos žaliuzės savo kaina yra itin ekonomiškas pasirinkimas.

■ Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – klasikinis pasirinkimas uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat patalpų atskyrimui, trikampiams langams uždengti. Tai efektyvi priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin gausus įvairių raštų ir spalvų. Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą.

■ Skandinaviško stiliaus žaliuzės

Skandinaviško stiliaus žaliuzės – stilingas ir modernus pasirinkimas. Šiuolaikinių skandinaviško stiliaus žaliuzių privalumas – lengvas ir patogus valdymas, leidžiantis efektyviai reguliuoti ne tik įeinančios šviesos kiekį, bet ir kryptį. Šio saulės kontrolės sprendimo dėka patogiai nukreipsite šviesą į patalpos centrą, lubas ar grindis. Išnaudodami šių žaliuzių privalumus galėsite ne tik sumažinti iš lauko sklindančią šviesą, bet ir užtemdyti patalpą. Jei langas uždengtas žaliuzėmis, pro jas nepraslys net smalsiausio praeivio žvilgsnis. Skandinaviško stiliaus žaliuzės nesensta, visiškai nebijo drėgmės ar temperatūros pokyčių. Žaliuzės kompaktiškos, neapsunkina namų interjero ir užima mažai vietos, nesugeria kvapų bei dulkių, jos yra labai lengvai prižiūrimos. Įvairiaspalvės žaliuzės iš dviejų pločių juostų – 16 mm ir 25 mm.

Kaip išsirinkti žaliuzes?

Skirtingi žaliuzių tipai pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir privalumais. Tam, kad pasirinktas langų uždengimo būdas, būtų ne tik estetiškas, bet ir funkcionalus, kviečiame apžiūrėti žaliuzes Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Utenoje įsikūrusiuose DEXTERA ar partnerių salonuose arba sužinoti daugiau informacijos apie žaliuzes internetu.

Nesate apsisprendę kokį langų uždengimą pasirinkti: žaliuzes diena-naktis roletus ar klasikinius roletus? Išbandykite elektroninę skaičiuoklę spausti čia..

Arba registruokitės nemokamai specialisto konsultacijai. Išmatuosime, patarsime ir paskaičiuosime roletų, žaliuzių kainą.