×
Search
Generic filters

Slapukų politika

UAB „DEXTERA“
SLAPUKŲ POLITIKA

1. Bendrovė internetinėje svetainėje dextera.lt naudoja Slapukus – duomenų analizavimo valdymo įrankius (angl. cookies) tam, kad užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, rinkti nuasmenintą statistinę informaciją ir rinkodaros tikslais. Tokiu būdu Bendrovė gali užtikrinti visavertes Prekes/ Paslaugas, malonesnę patirtį asmenims, naršantiems elektroninėje svetainėje bei tobulinti pačią elektroninę svetainę.

2. Taigi Jums besilankant mūsų svetainėje, į Jūsų kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį (pvz. mobilų telefoną, planšetę ar kt.) gali būti įrašyti Slapukai, kurie išsaugomi Jūsų naršyklėje. Duomenų subjektui įjungus Bendrovės elektroninę svetainę, automatiniu būdu aktyvuojasi pranešimas, informuojantis apie Slapukų naudojimą.

3. Visi mūsų naudojami Slapukai naudojami tik su Jūsų išankstiniu sutikimu, išskyrus būtinuosius slapukus. Internetinėje svetainėje dextera.lt esančioje Slapukų aprašo juostoje galite pasirinkti kokių rūšių slapukus pageidaujate įrašyti, turite galimybę bet kada pakeisti slapukų nustatymus arba atšaukti savo sutikimą, o jei sutinkate su visais slapukais – tiesiog pažymėkite „Leisti visus slapukus“. Galite nesutikti su Slapukų naudojimu ir tęsti naršymą internetinėje svetainėje.

4. Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus tam, kad

  • atpažinti, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
  • išsaugoti jūsų pasirinktus nustatymus per apsilankymą ir tarp apsilankymų svetainėje;
  • nustatyti, ar jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi jūsų įrenginiuose,
  • stebėti ir fiksuoti statistiką apie svetainės lankomumą bei fiksuoti svetainės lankytojų naršymo įpročius,
  • pagal lankytojo naršymo svetainėje patirtį suasmeninti rinkodarą ir teikti patrauklius pasiūlymus,
  • nuolat tobulinti svetainę, kad ji būtų patogesnė, greitesnė ir saugesnė,
  • prisiminti jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – Bendrovės teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Duomenų subjekto, t. y. svetainės lankytojo, išreikštas sutikimas.

5. Pakeisti ir/ar kontroliuoti slapukų sutikimus galite Slapukų aprašo juostoje.

Taip pat galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o interneto naršykles nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet jei norite, naršyklę galima lengvai modifikuoti, kad jų nepriimtų.

Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios internetinės svetainės dextera.lt paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Išsamesnė informacija apie tai, kaip ištrinti slapukus ir kaip pakeisti naršyklių nustatymus, kad slapukai nebūtų įrašomi, pateikiama čia:

6. Internetinėje svetainėje dextera.lt naudojami įvairių tipų slapukai (būtini, rinkodaros, statistikos ir kt.). Naršydami Internetinėse svetainėje dextera.lt sutinkate su būtinaisiais slapukais, kurie įjungiami automatiškai tam, kad svetainės veiktų tinkamai ir jų išjungti negalite. Tam, kad naudoti kitus slapukus, reikalingas Jūsų sutikimas.

7. Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje. Bendrovė nuolat tobulina interneto svetainę ir siekia, kad naudotis Internetine svetainės dextera.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kokių vietovių ar miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan.

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Google Analytics duomenys taip pat gali būti naudojami reklamai, pateikiant Jums pasiūlymus, pagrįstus ankstesniais apsilankymais internetinėje svetainėje.

Pažymime, kad Google Analytics slapukų pagalba surinkta informacija nesiejama su unikaliu IP adresu ir yra anoniminė.

Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=615780 .

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

8. Toliau detaliai galite susipažinti su internetinėje svetainėje naudojamais slapukais – pateikiame slapukų rūšių pavadinimus, apibūdinimus bei galiojimo terminus:

9. Slapukų saugojimo terminus galite peržiūrėti šių Taisyklių 8-oje dalyje pateiktame slapukų sąraše. Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo. Statistinė Google Analytics įrankiais surinkta informacija paprastai naudojama iki 2 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

10. Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų. Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už internetinės svetainės dextera.lt veikimą ir turinį ir Bendrovės partneriai, teikiantys interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugas.

11. Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: teise@dextera.eu Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

12. Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite kreiptis į Valstybinę asmens duomenų inspekciją, L. Sapiegos g. 17, Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt, E. pristatymo dėžutė: 188607912.