×
Search
Generic filters

Juostinės užuolaidos HARMONY

Unikalus ir modernus šių užuolaidų dizainas gali papildyti bet kokį interjerą. Asortimente galite rasti net 11 įvairių užuolaidų spalvų. Elegantiška ir rafinuota užuolaidų išvaizda yra populiarus pasirinkimas šiuolaikiškuose namuose ir biuruose.
Gaminame pagal individualų užsakymą
Net 11 įvairių užuolaidų spalvų
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie gaminį

Juostinių užuolaidų valdymas ypač lengvas ir patogus – vos patraukę grandinėlę galime optimizuoti namų apšvietimą. Minkštas ir subtilus audinys ne tik užtikriną šviesos komfortą namuose, bet ir suteikia namams gaivumo ir gyvybingumo. Puikus pasirinkimas  stumdomoms durims (terasų ir kiemų durims) bei dideliems langams. 

 

Jei ieškote stilingo ir funkcionalaus langų uždengimo būdo –  juostinės užuolaidos yra puikus pasirinkimas. Jų specialus dvigubas audinys leidžia patekti natūraliai šviesai,  taip sukurdamas šviesią ir erdvią atmosferą, bet kartu užtikrindamas privatumą ir kontroliuodamas atspindžius. 

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti. Dirbame visoje Lietuvoje!

Techninė informacija
Ribiniai matmenys, montavimas, valdymas
Juostinių užuolaidų audinys
Privalumai
Juostinės užuolaidos
Juostinės užuolaidos HARMONY