×
Search
Generic filters

Tinkleliai nuo uodų

Mėgstantiems pasimėgauti plačiai atvertais langais ar terasos, balkono durimis, apsauginiai tinkleliai nuo uodų itin praktiškas ir reikalingas sprendimas. DEXTERA savo klientams siūlo penkių rūšių apsauginius tinklelius. Pasirinkto tipo tinkliukai apsaugo nuo uodų, musių ar kitų vabzdžių. Tinklelių nuo uodų kaina priklauso nuo pasirinkto tinklelių tipo ir dydžio, jeigu norite įsigyti tinklelius su akcija, kviečiame sekti naujienas www.dextera.lt.

Kokius apsauginius tinklelius siūlo DEXTERA?

■ Tinklelis rėmelis langams

Tinklelis rėmelis langams – vienas populiariausių apsauginių tinklelių tipų. Šis tinklelio tipas labai mėgstamas dėl to, kad yra beveik nepastebimas, tinkamas visų tipų langams (plastikiniams langams, mediniams langams) ir lengvai įdedamas ant langų bei nuimamas. Šiam rėmo tipui galite rinktis: klasikinį tinklelį (apsaugo nuo uodų ir kitų vabzdžių, lapų ir stambesnių pūkų – kaip pvz., pienių ar tuopų) arba antialerginį tinklelį (apsaugo nuo žiedadulkių, dulkių, vabzdžių).

Tinkleliai nuo uodų roletai

Tinkleliai nuo uodų roletai – taikomi ne tik langams, bet ir balkono bei terasų durims, taip pat stoglangiams. Tinkleliai roletai saugo nuo vabzdžių invazijos, specialiais šepetėliais užkirsdami kelią į namus net ir smulkiausiems vabzdžiams. Mechanizmas veikia roleto principu: tinklelis gali būti susukamas ne tik viršuje, bet ir šone. Tinkleliai nuo vabzdžių yra stacionariai tvirtinami prie lango rėmo arba nišoje.

■ Tinkleliai durys

Tinkleliai durys puikiai tinka tiems įėjimams, pro kuriuos yra dažnai vaikštoma – balkono, terasų durims bei kitoms didelėms angoms. Šis sprendimas yra idealus norintiems šiltuoju metų laiku gausiai vėdinti erdves ir viduje mėgautis šviežio oro gaiva. Tinklelį durims patogu uždaryti iš bet kurios pusės. Konstrukcija tvirtinama varžtais į rėmą ar sieną.

Plisuoti tinkleliai

Plisuoti tinkleliai – tai sprendimas apsaugai nuo vabzdžių. Smulkios specialaus audinio klostės veikia kaip itin geras filtras, nepraleidžiantis skraidančių kenkėjų. Veikia panašiai kaip akordeonas ir yra ypatingai lengvai suskleidžiami, nes mechanizme nėra spyruoklių, jį galima sustabdyti bet kurioje lango vietoje. Plisuotas tinklelis nuo uodų tinka uždengti bet kokius langus, duris, slankiojančias langų sistemas ir ypač didelių matmenų nišas. Estetiška išvaizda, funkcionalumas ir patogus valdymas – visa tai kruopščiai suderinta šiame gaminyje.

Antialerginiai tinkleliai

Antialerginiai tinkleliai – patikima apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergijas sukeliančių žiedadulkių! Specialus tinklelio poliesterio pynimas veikia kaip filtras ir gaudo žiedadulkes, dulkes ir kitus oro teršalus į medžiagos pluoštą. Berlyne esančios universitetinės ligoninės laboratorijoje atlikti gaminio tyrimų rezultatai parodė, kad antialerginis tinklelis sulaiko beveik 98% beržo, 100% žolių ir 93% dilgėlių žiedadulkių. Antialerginiams tinkleliams suteiktas Europos centro alergijos tyrimų fondo (ECARF) sertifikatas.