×
Search
Generic filters

Tinkleliai rėmeliai

Tinkleliai – rėmeliai yra vienas populiariausių apsauginių tinklelių tipų, kuris pasižymi mažu pastebimumu, lengvu įdėjimu ir išėmimu bei tinka visiems langų tipams. Tinklelis – rėmelis laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdamas galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių.
Atlieka filtro funkciją
Laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
DAUGIAU APIE GAMINĮ

Tinkeliai rėmeliai gali būti klasikiniai (apsaugo nuo uodų ir kitų vabzdžių, lapų ir stambesnių pukų – kaip pvz., pienių ar tuopų) arba antialerginiai (apsaugo nuo žiedadulkių, dulkių, vabzdžių).

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Techninė informacija
Montavimas, ribiniai matmenys, spalvos.
Audinys
Klasikinis arba antialerginis.
Ypatybės
Visą šiltąjį sezoną džiaukitės saulės šviesa ir gaiviu oru nesibaimindami neprašytų svečių.
Apsauginiai tinkleliai laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdami galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių. Pasirūpinkite savo namų apsauga nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių dabar už ypatingą kainą ir neturėsite šių rūpesčių.
Galerija