×
Search
Generic filters

Sąlygos ir taisyklės

UAB „DEXTERA“ DOVANŲ KUPONO PIRKIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

UAB „Dextera“  dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui atsiskaityti už prekes ar paslaugas šiose taisyklėse numatyta tvarka:

1. Dovanų kuponas galioja visiems UAB „Dextera“ gaminiams ir paslaugoms.
2. Kiekvienas Dovanų kuponas turi unikalų registro numerį, kuris nurodytas Dovanų kupone.
3. Kiekviename Dovanų kupone yra nurodyta jo suma.
4. Dovanų kuponas galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono įsigijimo diena laikoma data, kai buvo atliktas apmokėjimas už Dovanų kuponą.
5. Dovanų kuponai yra nevardiniai ir gali būti perduoti tretiesiems asmenims.
6. Panaudojant Dovanų kuponą, įsigyjamam gaminiui/paslaugai yra taikomos tuo metu vykstančios nuolaidų akcijos.
7. Gaminių užsakymo būdai: registruokitės matavimui salone, telefonu 8 800 00013, el.paštu uzsakymai@dextera.lt arba „chat“ pokalbiu tinklapyje www.dextera.lt . UAB „Dextera“ konsultantas atvyks į namus su pavyzdžiais, pakonsultuos ir išmatuos langus bei pasiūlys geriausią sprendimą. Su elektroniniu Dovanų kuponu gaminite įsigyti ir elektroninėje parduotuvėje eparduotuve.dextera.lt.
8. Rinkdamiesi UAB „Dextera“ gaminius ar paslaugas iš anksto informuokite UAB „Dextera“ darbuotojus, kad atsiskaitymui norėsite pasinaudoti Dovanų kuponu.
9. Dovanų kuponas atsiskaitymui gali būti panaudotas tik vieną kartą.
10. Jeigu įsigyjamų gaminių/paslaugų suma viršija Dovanų kupone nurodytą jo piniginę vertę, skirtumą apmoka pirkėjas (užsakovas). Jeigu įsigyjamų gaminių/paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, skirtumas nėra gražinamas.
11. Jeigu dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai negrąžinami.
12. Fiziniai Dovanų kuponai negalioja apsipirkimui elektroninėje parduotuvėje. Elektroninius Dovanų kuponus galima panaudoti elektroninėje parduotuvėje eparduotuve.dextera.lt ir užsisakant gaminius DEXTERA salone ar konsultantui atvykus į namus.
13. Dovanų kuponai į pinigus nekeičiami.
14. Sugadinti, pamesti ar kitaip prarasti Dovanų kuponai į naujus nekeičiami.
15. Dovanų kuponai be unikalaus numerio ir sumos laikomi negaliojančiais.
16. Daugiau informacijos apie Dovanų kuponus teiraukitės nemokamu telefonu 8 800 00013, „chat“ pokalbio metu svetainėje www.dextera.lt arba elektroniniu paštu info@dextera.lt
17. UAB „Dextera“ pasilieka teisę keisti Dovanų kupono naudojimo taisykles ir apie tai iš anksto informuoti interneto svetainėje www.dextera.lt.

Dovanų kuponai negali būti grąžinami.


UAB DEXTERA NUOLAIDŲ KUPONŲ TAISYKLĖS

UAB „DEXTERA“ išleisti nuolaidų kuponai (toliau – Nuolaidų kuponas) suteikia teisę Nuolaidų kupono turėtojui gauti nuolaidą už prekes ar paslaugas šiose taisyklėse numatyta tvarka: 

 1. Nuolaidų kuponu yra laikoma UAB „DEXTERA“  išduotas kuponas, skrajutė, bukletas ir pan., kuriame nurodyta procentinė nuolaida arba speciali kaina UAB „DEXTERA“ gaminiams.
 2. Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
 3. Nuolaidų kuponas suteikia nuolaidą UAB „DEXTERA“ reguliaraus asortimento gaminių grupėms arba konkretiems gaminiams, kurie yra nurodyti Nuolaidų kupone.
 4. Nuolaidos yra netaikomos paslaugoms ir automatikai, nebent Nuolaidų kupone yra nurodyta kitaip.
 5. Nuolaidos netaikomos užsakomiems gaminiams iš UAB „DEXTERA“ tiekėjų katalogų.
 6. Nuolaidų kuponas galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo išleidimo dienos, nebent Nuolaidų kupone yra nurodyta kitaip.
 7. Nuolaidų kuponai yra nevardiniai ir gali būti perduoti tretiesiems asmenims.
 8. Panaudojant Nuolaidų kuponą, įsigyjamam gaminiui yra netaikomos tuo metu vykstančios nuolaidų akcijos – nuolaidos nesisumuoja.
 9. Nuolaidų kuponus galima panaudoti užsisakant gaminius tik iš UAB „DEXTERA“.
 10. Gaminių užsakymo būdai: registruokitės matavimui salone, telefonu 8 800 00013, el.paštu uzsakymai@dextera.lt, „chat“ pokalbiu tinklapyje www.dextera.lt UAB „DEXTERA“ konsultantas atvyks į namus su pavyzdžiais, pakonsultuos ir išmatuos langus bei pasiūlys geriausią sprendimą.
 11. Nuolaidų kuponų negalima panaudoti elektroninėje parduotuvėje eparduotuve.dextera.lt, nebent Nuolaidų kupone yra nurodyta kitaip.
 12. Rinkdamiesi UAB „DEXTERA“ gaminius ar paslaugas iš anksto informuokite, kad norėsite pasinaudoti Nuolaidų kuponu.
 13. Nuolaidų kuponas atsiskaitymui gali būti panaudotas tik vieną kartą, panaudojus Nuolaidų kuponą  jį pasilieka UAB „DEXTERA“.
 14. Jeigu Nuolaidų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.
 15. Sugadinti, pamesti ar kitaip prarasti Nuolaidų kuponai į naujus nekeičiami.
 16. UAB „DEXTERA“ pasilieka teisę keisti Nuolaidų kupono naudojimo taisykles ir apie tai iš anksto informuoti interneto svetainėje www.dextera.lt.

Dėl garantijos

UAB „Dextera“ garantuoja ir patvirtina, kad parduodamos prekės atitinka Lietuvos Respublikoje nustatytus standartus ir technines sąlygas bei prekių pirkimo-pardavimo sutarties reikalavimus.
Garantija suteikiama pateikus gaminių įsigijimą patvirtinančius dokumentus. UAB „Dextera“ gaminių garantija pradeda galioti nuo sąskaitos-faktūros, garantinio paso išrašymo dienos.
Garantija nesuteikiama jeigu prekės naudojamos ne pagal paskirtį ir/arba eksploatavimo instrukciją. Nesilaikant naudojimo instrukcijos nurodymų ar jų laikantis netinkamai.
UAB „Dextera“ savo gaminius ženklina prekės ženklu (lipduku), kurį nuplėšti/pašalinti nuo gaminio nerekomenduojama, priešingu atveju visas prekės ženklo pašalinimo pasekmes prisiima pats Pirkėjas.
Garantija netaikoma, jei gaminio veikimo sutrikimai atsirado dėl netinkamo montavimo, kai montavimą atlieka ne UAB „Dextera“ atsakingi asmenys. Gaminiams su automatiniu valdymu garantija netaikoma, jei gaminio veikimo sutrikimai atsirado dėl sumontuotų gaminių netinkamo elektrinės dalies prijungimo.


Roletų audinių valymo rekomendacijos

Roletinių audinių valymas


Dėl gaminių grąžinimo

UAB „Dextera“, savo veikloje diegia pažangiausias technologijas, todėl vartotojams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius. Pažymėtina, jog tinkamos kokybės gaminiai, matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai yra nekeičiamos ir atgal nepriimamos (Mažmeninės prekybos taisyklės, patvirtintos 2001 m. birželio 11 d. LR Vyriausybės nutarimu Nr. 697, atnaujinta 2014 m. liepos 22 d. LR Vyriausybės nutarimo Nr. 738 redakcija).
Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų arba Pirkėjui nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis, jei ši prekė nebuvo užsakyta pagal Pirkėjo individualų užsakymą ir tai nėra prekė, kurios Pirkėjas pagal teisės aktų reikalavimus neturi teisės keisti (grąžinti), Pirkėjas privalo kreiptis į UAB „Dextera”.
Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą (prekės pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Pirkėjui sugadinus prekių prekinę išvaizdą arba dėl Pirkėjo veiksmų ar neveikimo prekei praradus prekinę išvaizdą, Pirkėjas privalo atlyginti Pardavėjo patirtus nuostolius.

UAB „Dextera” neprisiima atsakomybės už klientų asmeniškai pateiktus matmenis.


Dėl gaminių kainos

Tiksli gaminių kaina nustatoma pagal kliento užsakymą, atlikus individualius matavimus. Mažesnio nei 1 kv. m. (vieno kvadratinio metro) dydžio bendro ploto užsakomiems gaminiams yra taikoma minimalios kainos taisyklė – tai reiškia, kad kai bendras užsakyto gaminio plotas yra mažesnis negu 1 kv. m. (vienas kvadratinis metras), klientas įsipareigoja apmokėti pilną 1 kv. m. (vieno kvadratinio metro) gaminio kainą.


Dėl gaminių pristatymo

Užsakytus gaminius galite atsiimti visuose UAB “Dextera” salonuose.
UAB „Dextera“, siekdama patenkinti visus klientų interesus teikia plataus profilio paslaugas. Be kita ko, pagal atskirą susitarimą su klientu gali pasiūlyti prekių pristatymo į namus paslaugą tiek, įsigijant gaminius su montavimo, tiek be montavimo paslaugų visoje Lietuvoje. Gaminių pristatymo kainos, apskaičiuojamos individualiai pagal kliento reziduojamą vietą.
Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
Pasirašydami sąskaitą faktūrą ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar jums įtartinų pažeidimų.


Gaminio ypatumai, kurie laikomi normaliomis jo savybėmis

 • Gaminių kataloguose ir/ar internetiniame puslapyje vaizduojamų gaminių atspalvis, raštas ar kiti panašūs parametrai gali neatitikti realaus gaminių atspalvio, rašto ar kitų panašių parametrų ir tai nelaikoma gaminio defektu.
 • Nežymus spalvos blukimas
 • Skirtingas blukimas tiesiogiai saulės apšviestose / neapšviestose gaminio vietose
 • Audiniai (roletų, vertikalių žaliuzių) gaminami partijomis. Kiekvienos partijos audinio atspalvis gali šiek tiek skirtis, vienoms audinių rūšims šie skirtumai didesni, kitoms – mažesni. Todėl gaminyje esančio audinio atspalvis gali skirtis nuo kataloge esančio audinio, skirtingu metu užsakytų audinių atspalviai gali taip pat skirtis tarpusavyje (nes skirsis audinio partijos). Norint, kad keliuose gaminiuose esančių audinių atspalvis būtų identiškas, būtina tuos gaminius užsakyti vienu metu ir nurodyti, kad gaminiai bus montuojami vienas šalia kito. Tokiu atveju gaminiams bus naudojamas tos pačios gamybos partijos audinys. Užsakius gaminius skirtingu laiku, arba užsakius vienu metu, tačiau nenurodžius, kad gaminai bus sumontuoti vienas šalia kito, audinio partija, tad ir audinio atspalvis gali skirtis ir tai normali jo savybė.
 • Roleto audinio nepilnas išsitiesinimas prieš tai jį laikius dalinai išvyniotą (mechaninė atmintis)
 • Audinio rašto geometrijos bei simetrijos pilno sutapimo su gaminio kraštais nebuvimas
 • Audinių nežymus ištįsimas, bangavimas dėl eksploatacijos metu patiriamo streso (įtempimo, šiluminio poveikio, UV spindulių, drėgmės ir pan.)
 • Dažytų tos pačios spalvos metalinių / plastmasinių detaliu atspalvių skirtumas (nežymus – jei RAL sutampa, žymus – jei RAL skiriasi)
 • Medinių žaliuzių nežymus lamelių, apatinių profilių, viršutinio profilio apdailų, valdymo lazdelių atspalvių ir faktūrų skirtumas
 • Medinių žaliuzių medinių komponentų smulkūs mechaniniai defektai, nepastebimi iš 1m atstumo.
 • Medinių žaliuzių smulkių mechaninių defektų uždažymas suderinta spalva
 • Medinių žaliuzių medinių elementų nupjautų galų uždažymas suderinta spalva
 • Plastikinių žaliuzių medinių elementų nupjautų galų porėtumas (matoma atvira vidinė struktūra)
 • Judančių, besitrinančių elementų natūralus mechaninis dėvėjimasis dėl eksploatacijos

ROLETAI
Kokybiniai rodikliai. Gaminio savybės

Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 2 mm.

Roletai, skirti patalpos užtamsinimui (su Black Out audiniu, audinio kreipiančiosiomis, kasete) stipriai užtamsina patalpą, bet negarantuoja absoliutaus patalpos užtamsinimo. Galimas nežymus šviesos patekimas per kasetės kraštus, audinio kreipiančiosios, apatinio profilio apačią. Tačiau neleistinas per patį Black Out audinį.
Roletas yra montuojamas horizontaliai, neatsižvelgiant į montavimo aplinkos geometriją. Jegu montavimo vietoje yra nehorizontalių, nevertikalių paviršių (netaisyklinga niša, kreiva sąrama, kreivai sumontuotas langas, palangė ar pan.), roleto geometrija nesutaps su montavimo vietoje esančių plokštumų geometrija.
Roleto audinys gali nežymiai ištįsti saulės šviesoje ar kitokio šilumos šaltinio poveikyje (šildant radiatoriui, pučiant į jį karštam orui). Ištįsimas matomas kaip bangelės audinyje, „šypsenėlės”. Temperatūriniam rėžimui sugrįžus į įprastą, tas ištįsimas turėtų išnykti.
Roleto audinys negali būti išvyniojamas tiek, kad jo ant vamzdžio liktų mažiau, nei pusantro apsisukimo. Išvyniojus daugiau, audinys gali būti sugadintas ir tada garantiniai įsipareigojimai nebus taikomi. Nuo audinio išvyniojimo apsaugo grandinėlių kraštinių padėčių ribotuvai.
Kai gaminiams naudojamos medžiagos turi geometrinį raštą (juosteles, kvadratėlius, bangeles ir pan.), šio rašto geometrija gali nesutapti su gaminio geometrija, t.y. geometrinės figūros gali nesutapti su audinio apačia, viršumi ar šonais ir tai nelaikoma gaminio defektu
Audinys neturi būti liečiamas, jo kraštai negali būti būti braukomi, apatinis profilis neturi būti kilnojamas. Roletai valdomi tik varikliais arba grandinėlėmis.
Roleto audinio (jei tai ne visiškai užtamsinantis – BlackOut audinys) pralaidumas šviesai išreiškiamas procentais. Tai vidutinis pralaidumas. Dienos/nakties audiniuose šis pralaidumas susidaro per akiai matomas skylutes ir tai yra normali audinio savybė. Šių skylučių kiekis ir išsidėstymas nėra normuojamas.


TINKLELIAI
Kokybiniai rodikliai. Gaminio savybės

Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 2 mm
Tinklelio / komponentų atspalvis gali nežymiai skirtis nuo pavyzdžių atspalvių
Skirtingų gaminių atspalviai gali skirtis (pvz tinklelio rėmelio nuo tinklelio roleto, nuo tinklelio durų. T.p. tinklelio rėmelio, kurio forma stačiakampė, nuo tinklelio rėmelio, kurio forma nėra stačiakampė).
Dažyto aliuminio profilių ir plastikinių detalių atspalviai tarpusavyje gali skirtis
Aliuminio dažytos detalės laikomos kokybiškomis, jei nėra inkliuzų, didesnių, kaip 1 mm, atstumas tarp gretimų mažų inkliuzų yra virš 10 mm, mažų inkliuzų vidutinis kiekis iki 1 vnt/dm2. Dažų nutekėjimai negalimi, smulkūs pavieniai dažų paviršiaus įbrėžimai galimi. Jokių defektų neturi matytis plika akimi iš 3 m atstumo žiūrint 60 laipsnių kampu.
Tinklelio (paties tinklelio) negalima liesti, spausti, stumti traukti – taip jis gali būti pažeistas arba ištrauktas iš jį laikančios metalinės konstrukcijos. Tinkleliai (durys, roletai, plisuoti) valdomi juos stumiant traukiant už tam skirtų laikiklių, rankenėlių ar virvučių, ne už paties tinklelio.
Tinkleliai neleidžia pro juos pralįsti vabzdžiams iš bet kurios pusės. Tad jei vabzdžiai pateko į patalpą per kitą pravirą, tinkleliu neapsaugota vietą, jie iš patalpos pasišalinti per tinkleliu apsaugotą angą negalės. Tokie vabzdžiai bandys bėgti lauk per ten, kur cirkuliuoja oras, t.y. per tinklelį, todėl jie dažnai bus randami ant tinklelio vidinės pusės.
Jei tinklelis sumontuotas netinkamai (yra tarpai tarp jo aliumininių profilių ir lango / durų rėmo), vabzdžiai gali pro juos pralįsti.
Tinkleliai neapsaugo nuo vabzdžių patekimo į patalpas per kitas tinkleliu neapsaugotas konstrukcines lango / durų vietas (pvz. per kondensato išbėgimo iš lango profilių skyles lango / durų apačioje)
Antialerginis tinklelis yra tankesnis už paprastą, jis padarytas iš kitos medžiagos. Todėl jo spalva yra kitokia (jis paprastai juodas, o ne pilkas), jis mažiau persišviečia, per jį sunkiau cirkuliuoja oras.


Horizontalios medinės žaliuzės
Kokybiniai rodikliai. Gaminio savybės

Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 2 mm.

Medienos netolygumai, nematomi 1 m ir didesniu atstumu, nelaikomi defektais.
Medienos maži netolygumai, matomi iki 1 m atstumu yra priimtini, jei jie yra: a) medienos „zigzaginiai sujungimai”, matomi tik dėl medžio tekstūros ir spalvų skirtumo (jų skaičius neribojamas), b) mažai pastebimi sujungimai, matomi ant lamelės ar viršutinio / apatinio profilio krašto, c) dažų sluoksnio suplonėjimas, dažų spalvos pasikeitimas, mažas burbuliukas, kai šio netolygumo skersmuo iki 2 mm.
UAB „Dextera“ medines žaliuzes, kaip ir kitus gaminius, ženklina prekės ženklu (lipduku), kurį nuplėšti/pašalinti nuo gaminio nerekomenduojama, priešingu atveju visas prekės ženklo pašalinimo pasekmes prisiima pats Pirkėjas.

Žaliuzės skirtos laisvam kabėjimui, medinėms lamelėms nesiliečiant prie kitų paviršių (sienos, lango rėmo, užuolaidų ir pan.). Jei gaminys lies kitus paviršius, o ypač – trinsis į juos (pvz dažnai judinant ranka, gaminiui judant nuo skersvėjo), galima tų besitrinančių  paviršių spalvos difuzija – t.y. tamsenės spalvos paviršius nudažo šviesesnės spalvos paviršių. Pvz. jei sienos baltos, o gaminys juodas, gaminys nudažys sieną, jei sienos tamsios, o gaminys šviesus – sienos dažai patamsins gaminį.

Žaliuzėms su varikliu: varikliai nėra skirti nuolatos kilnoti žaliuzę – jie vienu metu turėtų veiki (kelti / leisti žaliuzę, vartalioti lameles) iki 3-5 min. Be perstojo varikliui dirbant ilgiau, suveikia jo šiluminė apsauga ir variklis išsijungia. Išsijungęs jis vėsta apie 15 min (jis neveikia) ir tik po to vėl įsijungia į darbinį rėžimą. Šios trukmės priklauso nuo žaliuzių dydžio ir aplinkos temperatūros.
Leistini lamelių formos netolygumai: susisukimas – iki 2 mm/m; horizontalus kreivumas – iki 2 mm/m; išilginis išlinkimas, kai žaliuzės plotis – L≤1,5, leidžiamas iki 3 mm, kai 1.5<L<2.5, iki 4,8 mm, kai L>2.5, iki 6,35 mm; skersinis išlinkimas neleidžiamas. Šie apribojimai taikomi naujai pagamintoms žaliuzėms.
Natūralaus medžio lamelės veikiamos drėgmės ir šilumos pokyčių gali keisti savo formą ir labiau, nei aprašyta aukščiau.

Leidžiamas medinių elementų (lamelių, apdailos profilių, valdymo lazdelių) nupjautų galų pavieniai smulkūs defektai (atskilimai) iki 2 mm dydžio nudažyti suderinta spalva.

Gaminamos medinės žaliuzės skirtos vidutinio intesnyvumo naudojimui. Jas naudojant labai intesnyviai, greičiau susidėvės valdymo elementai – virvutės, įvorės, reduktoriai ir t.t. Tai yra normalus gaminio dėvėjimasis ir jam netaikomos jokios garantijos sąlygos.

Medinės žaliuzės yra natūralus produktas, todėl ant žaliuzių juostų gali būti matomos medžio šakos, medžio rievių raštai.


Skandinaviško stiliaus žaliuzės
Kokybiniai rodikliai. Gaminio savybės

Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 2 mm
Žaliuzių komponentų atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavyzdžių atspalvių
Skirtingų gaminio dalių atspalviai gali nežymiai skirtis (pvz lamelių, viršutinio ir apatinio profilių, virvelių ir pan.)
Aliumininės ir plieninės dažytos detalės laikomos kokybiškomis, jei nėra inkliuzų, didesnių, kaip 1 mm, atstumas tarp gretimų mažų inkliuzų yra virš 10 mm, mažų inkliuzų vidutinis kiekis iki 1 vnt/dm2. Dažų nutekėjimai negalimi, smulkūs pavieniai dažų paviršiaus įbrėžimai galimi. Jokių defektų neturi matytis plika akimi iš 3 m atstumo žiūrint 60 laipsnių kampu.
Žaliuzės lamelių negalima liesti, spausti, stumti, traukti, skėsti – taip lamelės gali būti pažeistos, arba sugadintos jas laikančios konstrukcijos. Žaliuzės valdomos traukiant valdymo virveles, sukant valdymo lazdelę, traukiant valdymo grandinėlę arba varikliu, bet ne liečiant pačią žaliuzę.
Horizontalios žaliuzės nėra skirtos visiškam patalpos užtamsinimui. Per tarpus tarp lamelių, per skyles lamelėse virvutėms, per kraštus tarp žaliuzės ir lango krašto į patalpą gali patekti šviesa, net ir saulės spinduliai, nors pačios lamelės yra visiškai nelaidžios šviesai.
Skandinaviško stiliaus žaliuzės gaminamos ne mažesnio, nei užsakytas aukštis. T.y. jei užsakytas žaliuzės aukštis nesutampa su kartotiniu atstumu tarp lamelių, žaliuzė bus pagaminta aukštesnė iki sekančios lamelės. Todėl pagamintos žaliuzės visada bus aukštesnės, nei užsakytos nuo 0 mm iki 14 mm (16 mm pločio žaliuzėms) ir iki 22 mm (25 mm pločio žaliuzėms). Į tai reikia atkreipti dėmesį žaliuzę užsakant. Šis didesnis žaliuzės aukštis jos naudojimo metu gali būti kompensuojamas žaliuzę šiek tiek pakeliant į viršų.
Gaminamos skandinaviško stiliaus žaliuzės skirtos vidutinio intesnyvumo naudojimui. Jas naudojant labai intesnyviai, greičiau susidėvės valdymo elementai – virvutės, įvorės, reduktoriai ir t.t. Tai yra normalus gaminio dėvėjimasis ir jam netaikomos jokios garantijos sąlygos.


Vertikalios žaliuzės
Kokybiniai rodikliai. Gaminio savybės

Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 2 mm/m
Žaliuzių komponentų atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavyzdžių atspalvių
Aliumininės ir plieninės dažytos detalės laikomos kokybiškomis, jei nėra inkliuzų, didesnių, kaip 1 mm, atstumas tarp gretimų mažų inkliuzų yra virš 10 mm, mažų inkliuzų vidutinis kiekis iki 1 vnt/dm2. Dažų nutekėjimai negalimi, smulkūs pavieniai dažų paviršiaus įbrėžimai galimi. Jokių defektų neturi matytis plika akimi iš 3 m atstumo žiūrint 60 laipsnių kampu.
Žaliuzės juostų negalima stumti, traukti, kelti – taip juostos gali būti pažeistos, arba sugadintos jas laikančios konstrukcijos. Žaliuzės valdomos traukiant valdymo virveles, sukant valdymo lazdelę, traukiant valdymo grandinėlę arba varikliu, bet ne liečiant pačią žaliuzę.
Vertikalios žaliuzės nėra skirtos patalpos visiškam užtamsinimui, net kai naudojami neperšviečiami (BO) audiniai. Per tarpus tarp juostų, žaliuzių viršų ir apačią, per kraštus tarp žaliuzės ir lango krašto į patalpą gali patekti šviesa, net ir saulės spinduliai.
Kai žaliuzių audiniai turi geometrinį raštą (juosteles, kvadratėlius, bangeles ir pan.), šio rašto geometrija gali nesutapti su gaminio geometrija, t.y. geometrinės figūros gali nesutapti su audinio apačia, viršumi ar šonais, rašto forma vienoje juostoje su forma kitoje juostoje ir tai nelaikoma gaminio defektu
Vertikalių žaliuzių viršutinis profilis turi būti sumontuotas tiesiai. Jeigu tiesumas nebus užtikrintas, juostos gali striginėti, mechanizmas neveiks tinkamai.


PLISUOTOS ŽALIUZĖS
Kokybiniai rodikliai. Gaminio savybės

Žaliuzės audinio klosčių negalima stumti, traukti, kelti – taip audinys gali būti pažeistas, arba sugadintos jį laikančios konstrukcijos. Žaliuzės valdomos kilnojant viršutinį arba apatinį profilį už tam skirtos rankenėlės.
Plisuotos žaliuzės nėra skirtos patalpos visiškam užtamsinimui, net kai naudojami neperšviečiami (BO) audiniai. Per tarpus tarp audinio ir stiklajuostės, žaliuzių viršų ir apačią, per skyles audinyje tvirtinimo virvelėms į patalpą gali patekti šviesa, net ir saulės spinduliai.
Kai žaliuzių audiniai turi geometrinį raštą (juosteles, kvadratėlius, bangeles ir pan.), šio rašto geometrija gali nesutapti su gaminio geometrija, t.y. geometrinės figūros gali nesutapti su audinio apačia, viršumi ar šonais, audinio klostėmis ir tai nelaikoma gaminio defektu
Plisuotų žaliuzių negalima atitraukti nuo stiklo (net ir laikant už tam skirtos rankenėlės), nes gali būti sugadintos (pertemptos) audinį laikančios spyruoklės. Žaliuzė valdoma rankenėles slankiojant lygiagrečiai stiklui. Viršutinis ir apatinis profiliai turi išlikti horizontalioje padėtyje
Stoglangiuose sumontuotose plisuotose žaliuzėse negalima audinio ištraukti iš kreipiančiųjų, nes žaliuzė bus sugadinta.
Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 2 mm.


APSAUGINĖS ŽALIUZĖS
Kokybiniai rodikliai. Gaminio savybės

Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 2 mm/m
Žaliuzių komponentų atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavyzdžių atspalvių
Žaliuzių komponentų atspalviai gali nežymiai skirtis tarpusavyje
Aliumininės ir plieninės dažytos detalės laikomos kokybiškomis, jei nėra inkliuzų, didesnių, kaip 1 mm, atstumas tarp gretimų mažų inkliuzų yra virš 10 mm, mažų inkliuzų vidutinis kiekis iki 1 vnt/dm2. Dažų nutekėjimai negalimi, smulkūs pavieniai dažų paviršiaus įbrėžimai galimi. Jokių defektų neturi matytis plika akimi iš 3 m atstumo žiūrint 60 laipsnių kampu.
Apsauginė žaliuzė negali funkcionuoti, jei ji yra apledėjusi. Nuo jos turi būti pašalintas ledas, tik tada galima ją kilnoti varikliu ar rankiniu valdymo įtaisu. Kilnojant apledėjusią žaliuzę, ją galima sugadinti.
Žaliuzės negalima kilnoti tiesiogiai ranka (išskyrus modelius su spyruokle, kur toks valdymas numatytas), negalima dalinai pakėlus paremti kokiu nors daiktu.
Apsauginės žaliuzės pilną savo stiprumą įgauna tada, kai yra pilnai nuleistos ir vosos juostos atsiremia viena į kitą.


MARKIZĖS

Gaminio matmenys gali skirtis iki +/- 25 mm.

Raukšlės. Raukšlės gali atsirasti audinio pjovimo, siuvimo metu arba kai audinys tvritinamas prie markizės rėmo. Šviesi linija gali būti matoma raukšlių vietoje, ypatingai ant šviesių audinių. Žiūrint prieš šviesą, ši linija gali būti supainiota su nešvarumų juosta.

Audinio bangavimasis. Ties siūlėmis ar audinio kraštuose, audinio storis yra dvigubai didesnis. Audinys suvyniotas ant vamzdžio šiose vietose sukuria didesnę tempimo jėgą, ko pasėkoje ant audinio gali atsirasti „bangavimo“ efektas.

Audinio kraštų pailgėjimas. Markizės audinys, nuolat yra įtemptas, o siūlės ir audinio apsiuvimas suteikia papildomą sustiprinimą. Kai audinys suskleidžiamas, ties siūlėmis ir kraštuose atsiranda papildoma tempimo jėga. Dėl to audinio kraštuose gali atsirasti bangavimas.

„Korio efektas”. Siekiant užtikrinti optimalią tempiamųjų jėgų absorbciją, vertikalios siūlės audžiamos tankiau, lyginant su horizontaliomis siūlėmis. Skirtingas siūlų pynimas gali sukelti taip vadinamą „korio efektą“. Šis efektas gali sustiprėti esant drėgmei ar nepalankiam šviesos srautui. Kad taip neatsitiktų stenkitės nesuskleisti drėgno audinio kai tai įmanoma.
Labai retais atvejais „korio efektas“ gali atsirasti ir audinio viduryje.

Audinio storis. Audimo verpimo procesas vyksta esant didelei tempimo jėgai, todėl pasitaiko atvejų kai siūlas trūksta. Tokiu atveju audinio storis vietomis gali skirtis, ir esant tam tikram apšvietimui gali matytis šviesios zonos arba siūlo mazgas.


FASADO ŽALIUZĖS

Skirtingas juostų pasisukimo kampas. Kai žaliuzės montuojamos šalia viena kitos ar sujungtos bendra kreipiančiąją, juostų pasisukimo kampas gali nesutapti. Skirtumas tarp juostų pasisukimo kampo gali būti iki 20⁰.
„Strėlės efektas”. Siauroms ir aukštoms fasado žaliuzėms, kylant yra tikimybė, kad kopėtėlės atsidurs tarp juostų, todėl vienas kraštas gali būti aukštesnėje pozicijoje lyginant su kitu kraštu. Dažniausiai tai pasireiškia žaliuzėms kurių, pločio ir aukščio santykis viršija 1:4.
Apatinio profinio įlinkimas. Esant plačioms žaliuzėms apatinis profilis, gali šiek tiek vizualiai išsilenkti.
Dėžių tolerancija. Leidžiama dėžių lenkimo ir ilgio tolerancija yra iki 5mm.


VARTAI

Sumontuotų vartų įstrižainių ilgių skirtumas negali būti didesnis kaip 2mm.
Esant dideliam temperatūrų skirtumui išorėje ir viduje, vartų segmentas gali išsilenkti (dėl šiluminio išsiplėtimo/susitraukimo). Išsilenkimas neturėtų viršyti 1/150 vartų pločio, jeigu šis skaičius viršijamas, nedelsiant reikėtų nustoti naudotis vartais, kol temperatūrų skirtumas sumažės.
Kondensatas ant vidinės lango dalies yra priimtinas.
Vartai skirti naudoti, kai santykinė oro drėgmė viduje neviršija 90%, o išorėje 100%.
Darbinė vartų temperatūra -45⁰C – +40⁰C.


ŽAIDIMO „DEXTERA LAIMĖS RATAS“ TAISYKLĖS

DEXTERA kviečia sukti laimės ratą ir dovanoja nuolaidas nuo 40 iki 70 eurų!

Žaidimo eiga:

 • Žaidimo organizatorius: UAB “Dextera”, įm.kodas 134665673, adresas: Eišiškių pl. g.  36, Vilnius, el.paštas: marketingas@dextera.eu
 • Žaidimo pavadinimas: Suk DEXTERA laimės ratą ir laimėk nuolaidą apsipirkimui!
 • Žaidimas vyksta: dextera.lt
 • Žaidimo pradžia: 2022 m. rugsėjo 20d.
 • Žaidimo pabaiga: 2023 m. lapkričio 30 d. (Atnaujinta 2023.10.30)
 • Žaidimo dalyviu tampama pasukus DEXTERA laimės ratą, susipažinus su Žaidimo taisyklėmis ir įvedus savo kontaktinius duomenis (el.pašto adresą ir telefono numerį).

Žaidimo prizai:

 • 40 EUR vertės nuolaida
 • 50 EUR vertės nuolaida
 • 60 EUR vertės nuolaida
 • 70 EUR vertės nuolaida

Bendras prizų fondas – neribotas.

Žaidimo sąlygos:

 • Laimėta nuolaida taikoma visiems vidaus gaminiams iš DEXTERA asortimento. Nuolaida bus pritaikyta, kai UAB „Dextera“ konsultantas išmatuos jūsų langus ir apskaičiuos įsigyjamų gaminių kainą.
 • Nuolaida bus taikoma nuo bendros užsakymo sumos. Laimėta nuolaida galima padengti net iki 50% bendros užsakymo sumos.
 • Laimėtą nuolaidą galima panaudoti vieną kartą. Visos nuolaidos nurodytos su PVM.
 • Laimėta nuolaida galioja 3 mėnesius nuo laimėjimo datos.
 • Nuolaidos taikomos nuo mažmeninių kainų išsikvietus UAB „Dextera“ konsultantą matavimui.
 • Norėdami panaudoti laimėtą nuolaidą, registruokitės matavimui telefonu 8 800 00013, el.paštu uzsakymai@dextera.lt arba „chat“ pokalbiu tinklapyje dextera.lt
 • Žaidimas vyksta visoje Lietuvoje, jame gali dalyvauti ne jaunesni nei 16 metų fiziniai asmenys, bei juridiniai asmenys. Žaidime negali dalyvauti UAB „Dextera“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 • Žaidimo dalyviu tampama pasukus dextera.lt/laimes-ratas esantį DEXTERA laimės ratą, susipažinus su Žaidimo taisyklėmis ir įvedus savo kontaktinius duomenis (el.pašto adresą ir telefono numerį).
 • DEXTERA laimės ratą galima sukti vieną kartą.
 • Žaidimo dalyvis privalo išsaugoti iš Žaidimo organizatoriaus gautą el.laišką su informacija apie laimėtą nuolaidą. Nuolaida suteikiama atvykusiam konsultantui parodžius gautą el.laišką.
 • Žaidimo organizatorius prieš suteikdamas laimėtą nuolaidą įsitikina ar laimėtojas yra ne jaunesnis nei 16 m. Šiuo tikslu, Žaidimo organizatoriui paprašius, laimėtojas turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Žaidimo dalyviui nesusisiekus su Žaidimo organizatoriumi dėl laimėtos nuolaidos panaudojimo, Žaidimo organizatorius laimėtojus atsiųs SMS priminimą apie nepanaudotą nuolaidą registracijos metu nurodytu telefono numeriu.
 • Žaidime dalyvauja asmenys, kurie, tiksliai nurodė savo el. paštą arba telefono numerį ir sutiko, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu.
 • Žaidimo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais organizatorius tvarko dalyvaujančių asmenų el. pašto adresus ir telefono numerius.
 • Žaidimo dalyviai turi teisę susipažinti su Žaidimo organizatoriaus tvarkomais jų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti, pašalinti ar užblokuoti, taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu. Platesnė informacija apie šias teises ir pasinaudojimą jomis pateikiama Privatumo politikoje.
 • Žaidimo dalyvis atšaukęs savo sutikimą, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, pateikęs reikalavimą sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą Žaidime ir neturinčiu galimybės laimėti Žaidimo prizus.
 • Laimėtos nuolaidos į pinigus ar į kitus prizus nekeičiamos.
 • Nuolaidos nesumuojamos.
 • Laimėtos nuolaidos netaikomos vidaus roletų/žaliuzių automatikai.
 • Laimėtos nuolaidos netaikomos gaminius perkant elektroninėje parduotuvėje.
 • Pastebėjęs sukčiavimo atvejus, Žaidimo organizatorius pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš Žaidimo dalyvių sąrašo.
 • Žaidimo organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Žaidimo taisykles ir apie tai paskelbti dextera.lt

AKCIJOS „PARUOŠKITE NAMUS KALĖDOMS“ TAISYKLĖS

 1. Bendros akcijos taisyklės:
 • -70% nuolaida galioja tik išparduotuvės kataloge esantiems klasikinių ir diena-naktis roletų bei plisuotų ir vertikalių žaliuzių audiniams.
 • Išparduotuvės katalogo gaminių kiekis yra ribotas, nuolaida išparduotuvės katalogo roletams ir žaliuzėms vyksta iki tol, kol yra pakankamas išparduodamų audinių likutis.
 • Išparduotuvės audinių likučiai nuolat keičiasi, asortimentas vis atnaujinamas.
 • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai, transportavimui, montavimui, papildomiems priedams bei negalioja apsiperkant elektroninėje parduotuvėje.
 • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančias prekes DEXTERA salonuose arba DEXTERA specialistui atvykus į kliento namus.
 • 0% „Inbank I Mokilizingas” iki 12 mėn. – BE JOKIO PABRANGIMO!
 • Informacija apie išparduotuvės gaminius skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.
 • Nuolaidos galioja UAB „Dextera“ visoje Lietuvoje.
 • Miestuose, kuriuose nėra UAB „Dextera“ salonų, gali būti taikomas atvykimo mokestis (priklauso nuo atstumo, iš anksto derinama su konsultantu).

2. Akcijos išimtys:

 • Nuolaidos negalioja fasado gaminiams, automatikai, perkant atskiras detales, montavimo paslaugoms.

3. Gaminių užsakymo būdai:

Kaip užsakyti tiesiai iš namų? Registruokitės matavimui salone, telefonu 8 800 00013, el.paštu uzsakymai@dextera.lt arba „chat“ pokalbiu tinklapyje www.dextera.lt DEXTERA konsultantas nemokamai atvyks į namus su pavyzdžiais, pakonsultuos ir išmatuos langus bei pasiūlys geriausią sprendimą.

Negalite susitikti? Susisiekite Jums patogiu būdu (telefonu, el.paštu, „chat“ pokalbiu) su DEXTERA konsultantu, gaukite pasiūlymą el.paštu ir suderinkite pirkimo sąlygas bei pasinaudokite akcija.

 • Dextera salonų adresai: https://dextera.lt/salonai
 • Artimiausi vadybininkai jūsų mieste: 8 800 00013
 • Skambinkite nemokamu telefonu 8 800 00013
 • Siųskite užklausą: uzsakymai@dextera.lt
 • Nemokama konsultacija ir registravimas matavimui „chat“ pokalbio metu svetainėje www.dextera.lt

Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime elektroniniu paštu info@dextera.lt ir nemokamu telefonu 8 800 00013


 ŽAIDIMO „TRINK IR LAIMĖK“ TAISYKLĖS

 Žaidimo „Trink ir laimėk“ (toliau – Žaidimas) taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Žaidimo vykdymo eigą bei sąlygas.

Žaidimo eiga:

 • Žaidimo organizatorius: UAB “Dextera”, įm.kodas 134665673, adresas: Eišiškių pl. 36, LT-03150, Vilnius, el.paštas: marketingas@dextera.eu
 • Žaidimo pavadinimas: „Trink ir laimėk“ nuolaidas DEXTERA vidaus gaminiams.
 • Žaidimas vyksta ir Taisyklės yra skelbiamos: dextera.lt
 • Žaidimo pradžia: 2023 m. gruodžio 1 d.
 • Žaidimo pabaiga: 2024 m. birželio 30 d. (redaguota 04.04)
 • Žaidimo dalyviu tampama nutrynus DEXTERA laimės kuponą, susipažinus su Taisyklėmis ir įvedus savo elektroninio pašto adresą ir telefono numerį.

Žaidimo prizai:

 • 40 EUR vertės nuolaida
 • 50 EUR vertės nuolaida
 • 60 EUR vertės nuolaida
 • 70 EUR vertės nuolaida

Bendras prizų fondas – neribotas.

Žaidimo sąlygos:

 • Laimėta nuolaida taikoma visiems vidaus gaminiams iš DEXTERA asortimento. Nuolaida bus pritaikyta, kai UAB „Dextera“ konsultantas išmatuos jūsų langus ir apskaičiuos įsigyjamų gaminių kainą.
 • Nuolaida bus taikoma nuo bendros užsakymo sumos. Laimėta nuolaida galima padengti net iki 50% bendros užsakymo sumos.
 • Laimėtą nuolaidą galima panaudoti vieną kartą. Visos nuolaidos nurodytos su PVM.
 • Nuolaidos taikomos nuo mažmeninių kainų išsikvietus UAB „Dextera“ konsultantą matavimui.
 • Norėdami panaudoti laimėtą nuolaidą, registruokitės matavimui telefonu 8 800 00013, el.paštu uzsakymai@dextera.lt arba „chat“ pokalbiu tinklapyje dextera.lt
 • Žaidimas vyksta visoje Lietuvoje, jame gali dalyvauti ne jaunesni nei 16 metų fiziniai asmenys, bei juridiniai asmenys. Žaidime negali dalyvauti UAB „Dextera“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 • Žaidimo dalyviu tampama nutrynus dextera.lt tinklapyje esantį DEXTERA laimės kuponą, susipažinus su Žaidimo taisyklėmis ir įvedus savo kontaktinius duomenis (el.pašto adresą ir telefono numerį).
 • DEXTERA kuponą galima nutrinti vieną kartą.
 • Žaidimo dalyvis privalo išsaugoti iš Žaidimo organizatoriaus gautą el.laišką arba SMS žinutę su informacija apie laimėtą nuolaidą. Nuolaida suteikiama atvykusiam konsultantui parodžius gautą SMS žinutę arba elektroninį laišką.
 • Žaidimo organizatorius prieš suteikdamas laimėtą nuolaidą įsitikina ar laimėtojas yra ne jaunesnis nei 16 m. Šiuo tikslu, Žaidimo organizatoriui paprašius, laimėtojas turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Žaidimo dalyviui nesusisiekus su Žaidimo organizatoriumi dėl laimėtos nuolaidos panaudojimo, Žaidimo organizatorius su laimėtoju susisieks asmeniškai registracijos metu nurodytu el. pašto adresu arba telefono numeriu.
 • Žaidime dalyvauja asmenys, kurie, tiksliai nurodė savo el. paštą ir telefono numerį ir sutiko, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu.
 • Žaidimo vykdymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais organizatorius tvarko dalyvaujančių asmenų el. pašto adresus ir telefono numerius.
 • Žaidimo dalyviai turi teisę susipažinti su Žaidimo organizatoriaus tvarkomais jų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti, pašalinti ar užblokuoti, taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu. Platesnė informacija apie šias teises ir pasinaudojimą jomis pateikiama Privatumo politikoje.
 • Žaidimo dalyvis atšaukęs savo sutikimą, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, pateikęs reikalavimą sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą Žaidime ir neturinčiu galimybės laimėti Žaidimo prizus.
 • Laimėtos nuolaidos į pinigus ar į kitus prizus nekeičiamos.
 • Nuolaidos nesumuojamos.
 • Laimėtos nuolaidos netaikomos vidaus roletų/žaliuzių automatikai.
 • Laimėtos nuolaidos netaikomos gaminius perkant elektroninėje parduotuvėje.
 • Pastebėjęs sukčiavimo atvejus, Žaidimo organizatorius pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš Žaidimo dalyvių sąrašo.
 • Žaidimo organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Žaidimo taisykles ir apie tai paskelbti dextera.lt