dextera logo
×
Search
Generic filters

Medinės žaliuzės

Klasikinis langų dekoro elementas, išsiskiriantis funkcionalumu ir minimalistiniu dizainu. Iš natūralios medienos pagamintos žaliuzės yra draugiškos aplinkai, svarbu siekiantiems apsaugoti savo namus nuo dirbtinių medžiagų sukeliamų alergijų. Taip pat siūlome ypač kokybiškas ir ilgaamžiškas medžio imitacijos žaliuzes FAUX PLASTIC WOOD, kurios puikiai tiks virtuvei ir voniai.

Medinių žaliuzių lamelės gali būt dviejų dydžių: 25 mm ir 50 mm pločio juostos. Plati medinių žaliuzių apdailos detalių spalvų paletė leis pasirinkti norimas kopetėlių ar juostelių spalvas, galima langų akcentus lengvai derinti prie namų interjero. Dar vienas iš medinių žaliuzių privalumų – šviesos išskaidymas. Net nepakeliant žaliuzių galima reguliuoti juostelių pakilimo kampą ir šviesą nukreipti į patalpos centrą, grindis ar lubas. Lengvu judesiu pakreipus žaliuzes užtikrinama, kad iš lauko pusės niekas negalėtų pamatyti kas vyksta viduje.

Medinės žaliuzės yra valdomos rankiniu būdu: virvele ir lazdele arba virvelėmis. Esant poreikiui, integruojamas elektrino valdymo funkcionalumas. Žaliuzių gamybos metu mediena padengiama trimis sluoksniais (pagrindu dažams, dažais, laku), kurie užtikrina medienos apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.

DEXTERA savo klientams siūlo funkcionalias, itin estetiškas dviejų dydžių medines žaliuzes už patrauklią kainą:

Galimi 25 mm žaliuzių išmatavimai:

  • min. plotis – 300 mm;
  • max. plotis – 2400 mm;
  • max. aukštis – 2600.

Galimi 50 mm medinių žaliuzių išmatavimai:

  • min. plotis – 300 mm;
  • max. plotis – 2700 mm;
  • max. aukštis – 2600.