×
Search
Generic filters

Medinės žaliuzės

Klasikinis langų dekoro elementas, išsiskiriantis funkcionalumu ir minimalistiniu dizainu. Iš natūralios medienos pagamintos žaliuzės yra draugiškos aplinkai, svarbu siekiantiems apsaugoti savo namus nuo dirbtinių medžiagų sukeliamų alergijų. Taip pat siūlome ypač kokybiškas ir ilgaamžiškas medžio imitacijos žaliuzes FAUX PLASTIC WOOD, kurios puikiai tiks virtuvei ir voniai.

Medinių žaliuzių lamelės gali būt dviejų dydžių: 25 mm ir 50 mm pločio juostos. Plati medinių žaliuzių apdailos detalių spalvų paletė leis pasirinkti norimas kopetėlių ar juostelių spalvas, galima langų akcentus lengvai derinti prie namų interjero. Dar vienas iš medinių žaliuzių privalumų – šviesos išskaidymas. Net nepakeliant žaliuzių galima reguliuoti juostelių pakilimo kampą ir šviesą nukreipti į patalpos centrą, grindis ar lubas. Lengvu judesiu pakreipus žaliuzes užtikrinama, kad iš lauko pusės niekas negalėtų pamatyti kas vyksta viduje.

Medinės žaliuzės tvirtinamos prie lango rėmo arba virš jo, jas galima montuoti ir mažiems, ir didelėms langams: minimalus plotis – vos 0,3 m, maksimalus plotis – 2,66 m, aukštis – 2,6 m. Medines žaliuzes montuoti labai paprasta. Jas galima valdyti rankiniu būdu virvele su rankenėlė, tačiau tobulėjant technologijoms, medinės žaliuzės taip pat turi motorizavimo galimybes ir gali būti integruotas elektrinis variklis su integruota baterija MOTION CM06, bei bluetooth belaide technologija, todėl žaliuzes galima valdyti per mobiliają aplikaciją, ne tik nuotoliniu pulteliu. Automatinio valdymo diegimo procesas yra paprastas ir nereikalauja jokių įrankių ar specialių įgūdžių, elektros įvadas nebūtinas. Nereikia elektriko ar kitų specialistų, nes šios žaliuzės neturi sudėtingų laidų ar skriemulių, kaip skirtingų tipų langų uždengimai.

DEXTERA savo klientams siūlo funkcionalias, itin estetiškas dviejų dydžių medines žaliuzes, kurių gamybos metu mediena padengiama trimis sluoksniais (pagrindu dažams, dažais, laku), kurie užtikrina medienos apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.

Galimi 25 mm žaliuzių išmatavimai:

  • min. plotis – 300 mm;
  • max. plotis – 2400 mm;
  • max. aukštis – 2600.

Galimi 50 mm medinių žaliuzių išmatavimai:

  • min. plotis – 300 mm;
  • max. plotis – 2660 mm;
  • max. aukštis – 2600.