×
Search
Generic filters

Medinės žaliuzės

Klasikinis langų dekoro elementas, išsiskiriantis funkcionalumu ir minimalistiniu dizainu. Iš natūralios medienos pagamintos žaliuzės yra draugiškos aplinkai, svarbu siekiantiems apsaugoti savo namus nuo dirbtinių medžiagų sukeliamų alergijų. Taip pat, siūlome ypač kokybiškas ir ilgaamžiškas medžio imitacijos žaliuzes "faux plastic wood", kurios puikiai tiks virtuvei ir voniai.
Natūralus medis
Platus spalvų pasirinkimas
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
DAUGIAU APIE GAMINĮ

Medinių žaliuzių lamelės gali būt dviejų dydžių: 25 mm ir 50 mm pločio juostos. Plati medinių žaliuzių apdailos detalių spalvų paletė leis pasirinkti norimas kopetėlių ar juostelių spalvas, galima langų akcentus lengvai derinti prie namų interjero. Dar vienas iš medinių žaliuzių privalumų – šviesos išskaidymas. Net nepakeliant žaliuzių galima reguliuoti juostelių pakilimo kampą ir šviesą nukreipti į patalpos centrą, grindis ar lubas. Lengvu judesiu pakreipus žaliuzes užtikrinama, kad iš lauko pusės niekas negalėtų pamatyti kas vyksta viduje.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt. Dirbame visoje Lietuvoje! Konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Medinių žaliuzių pritaikymas interjere
Svetainės erdvei
Svetainės erdvei
Vaikų kambariui
Vaikų kambariui
Virtuvės erdvei
Virtuvės erdvei
Darbo kambariui
Darbo kambariui
Miegamojo erdvei
Miegamojo erdvei
Biuro patalpoms
Biuro patalpoms
Techninė informacija
Ribiniai matmenys, montavimas
Žaliuzių valdymas
Automatinis, rankinis
Medienos specifikacija
DEXTERA medinės žaliuzės.
DEXTERA medinių žaliuzių spalvos.
Galerija