×
Search
Generic filters

6 priežastys, kodėl verta rinktis vertikalias žaliuzes?

2023-08-07
Vertikalios žaliuzės, privalumai
2023-08-07

6 priežastys, kodėl verta rinktis vertikalias žaliuzes?

Kai kalbame apie žaliuzes, dauguma pirmiausiai pagalvoja apie tradicines horizontalias aliuminines žaliuzes, dar vadinamas skandinaviško stiliaus žaliuzėmis. Tuo tarpu vertikalios žaliuzės labiau įsivaizduojamos gydymo įstaigose, nei namuose. Nustebsite, tačiau vertikalios žaliuzės vis dažniau yra svarstomos interjero dizainerių kaip alternatyvus pasirinkimas siekiant uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat patalpų atskyrimui biure ar nestandartiniams trikampiams langams.

Šio tipo žaliuzės yra daugiafunkcinis sprendimas, kuris prisideda prie jūsų namų ar biuro dekoro estetikos.

1. Šviesa ir privatumas

Vertikalių žaliuzių juostos yra platesnės nei horizontalių, todėl efektyviau blokuojama saulės šviesa, taip pat sulaiko šalčio patekimą į patalpą šaltuoju metų laiku.

Vertikalios žaliuzės suteikia panašų saulės spindulių kritimo kampą kaip ir medinės žaliuzės, tik vertikaliai. Vos vienu judesiu galima pasukti visas vertikalias juostas ir greitai pakeisti šviesos kryptį ar intensyvumą.

Vertikalios žaliuzės ne tik padeda sukontroliuoti saulės šviesą, bet ir suteikia visišką privatumą.

Taigi, jei jūsų langai yra tiesiai į gatvę arba į kaimynų langus, galite būti tikri, kad jūsų vertikalios žaliuzės apsaugos nuo pašalinių akių, tuo pačiu įleisdamos daugybę šviesos pro langus.

Vertikalios žaliuzės, privalumai

2. Didelių matmenų langai

Jei turite didelių matmenų langus ar slankiojančias stiklines sistemas, tikėtina, kad jau svarstėte kaip jas uždengti. Vertikalių žaliuzių sistema tokiu atveju yra ideali, nes galite uždaryti šias žaliuzes iki pat durų ir tuo pačiu turėti prieigą prie jų. Priešingu atveju pasirinkus kito tipo žaliuzes ant minėtos nišos, jums tektų pasilenkti po jomis arba kiekvieną kartą reguliuoti pilną žaliuzių pakėlimą. Tuo tarpu vertikalios žaliuzės gali būti dalinai sustumtos, kad galėtumėte lengvai įeiti ir išeiti be jokių problemų.

Renkantis langų uždengimus ypatingai aukštiems ir platiems langams medinės žaliuzės gali tapti gana sunkiai valdomu sprendimu, nebent renkatės automatinius variklius. Tuo tarpu vertikalios žaliuzės yra pagamintos iš vertikalių laisvai kabančios audinio juostų ir padeda sukurti švelnesnį, lengvesnį efektą langų užtemdymui. Vertikalias žaliuzes rekomenduojame ir didelėms slankiojančioms terasinių langų sistemoms – tinkamai parinkus juostų audinio spalvą, langai atrodo dar prabangiau ir itin elegantiškai.

Vertikalios žaliuzės šiuolaikiniame interjere

3. Sukuria aukštesnių lubų, didesnių langų ir patalpų iliuziją

Yra gerai žinoma, kad vertikalios linijos interjero dizaine suteikia kambariui aukščio įspūdį. Tas pats pasiekiama ir naudojant vertikalias žaliuzes. Jei turite mažą kambarį ir svarstote jį klijuoti dryžuotais tapetais, pamėginkite prieš tai įsigyti vertikalias žaliuzes. Nustebsite, kokį efektą galima išgauti šias žaliuzes sumontavus nuo lubų iki grindų per visą kambario aukštį. Vertikalios žaliuzės ne tik vizualiai padidina mažus langus, tačiau ir sukuria aukštesnių lubų efektą.

Vertikalios žaliuzės biure

4. Vertikalios žaliuzės ne tik biuro patalpoms

Biuruose ar namuose, kur dažnai dirbama kompiuteriu, siūlome rinktis vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele.

Tokiu būdu dar labiau sustiprinama apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių ir jų atspindžių ekranuose. Be to, vertikalios žaliuzės su atitinkamai parinktais audiniais, efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą.

Vertikalios žaliuzės biure

5. Platus spalvų pasirinkimas

Vertikalios žaliuzės pasižymi lengvu valdymu ir patogia šviesos kontrole. Jų audinių asortimentas yra itin gausus raštais ir spalvomis, todėl vertikalias žaliuzes galima derinti įvairiuose namų dekoro stiliuose.

Skirtingi audinių storiai ir pralaidumas šviesai suteikia galimybę rinktis, ar norite pilnai užtemdyti šviesą, prasiskverbiančią pro juostas, arba įleisti šiek tiek šviesos per patį audinį, sukuriant šilumos spinduliavimą.

Įsitikinkite patys, koks įspūdingas spalvų, tekstūrų ir raštų pasirinkimas. Audinius galite peržiūrėti čia..

6Kainos ir kokybės santykis

Kaina yra neabejotinas pranašumas, svarstant pirkti vertikalias žaliuzes. Jei norite uždengti didelių matmenų langus ar slankiojančias stiklines duris, tuomet vertikalios žaliuzės bus vienas pigiausių sprendimų. Tačiau jos neatrodys pigiai.

Atvirkščiai – minimalistinis ir elegantiškas vertikalių žaliuzių kuriamas stilius gali pakeisti net prabangiausias užuolaidas.

Išsirinkite vertikalių žaliuzių audinį, o mes viskuo pasirūpinsime!


Vertikalios žaliuzės interjere, žiūrėti galeriją >

https://dextera.lt/naujakuriams/