×
Search
Generic filters

Jūsų patogumui – elektriniai karnizai

2023-07-25
2023-07-25

Jūsų patogumui – elektriniai karnizai

Kasdien gyvenimo ritmui vis greitėjant, namai tampa oaze, kurioje norime mėgautis ramybe, kokybišku poilsiu ir jaustis patogiai. Tam, kad buvimas namuose būtų malonus, padeda išmanūs sprendimai. Elektriniai užuolaidų karnizai – itin praktiškas pasirinkimas komfortui užtikrinti. Vienos mygtuko paspaudimu galite tyliai ir sklandžiai valdyti užuolaidas: jas pilnai užtraukti ar atitraukti, o gal praverti tiek, kad saulė apšviestų tik tam tikras kambario vietas.

DEXTERA siūlo bene tyliausiai veikiančius užuolaidų karnizų bėgelius rinkoje. Specialios technologijos traukiamas diržas ir ratukai užtikrina tylų veikimą. Visi gaminio  komponentai yra prancūzų gamintojo.

Šie karnizai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir estetika. Modernaus dizaino, nedidelis, baltos spalvos įrenginys neapkrauna sienos, bei lengvai įsilieja į įvairaus tipo namų interjerus. 


Elektrinių (automatinių) karnizų privalumai:

  • Patogumas ir komfortas: automatiniai užuolaidų karnizai užtikrina patogų ir lengvą užuolaidų valdymą mygtuko palietimu arba nuotoliniu pulteliu. Jums nereikės rankomis atidaryti ar uždaryti užuolaidų, o tai ypač patogu, jei turite didelių arba aukštų langų.
  • Namų automatizacija: automatiniai užuolaidų karnizai gali būti integruoti į namų automatizavimo sistemas. Tai leidžia valdyti užuolaidas kartu su kitais namų valdymo elementais, tokiais kaip apšvietimas, saugumo sistemos ar kiti išmanūs įrenginiai.
  • Energetinis efektyvumas: automatiniai užuolaidų karnizai gali būti valdomi laikmačiais ir šviesos jutikliais. Tai leidžia optimizuoti natūralų šviesos naudojimą ir reguliuoti patalpų temperatūrą, kas galiausiai gali sutaupyti energiją ir mažinti sąskaitas už elektrą.
  • Saugumas ir privatumas: automatiniai užuolaidų karnizai leidžia valdyti užuolaidų padėtį esant toli nuo langų. Tai suteikia daugiau galimybių reguliuoti apšvietimą ir užtikrinti privatumą, ypač kai esate ne namuose ir imituoti esančių žmonių buvimą.
  • Stilingas sprendimas: automatiniai užuolaidų karnizai sklandžiai įsilieja į jūsų interjerą; nėra išorinių laidų, nes baterijų paketas paslėptas variklyje.
  • Prailginamas užuolaidų tarnavimas: neliesdami rankomis užuolaidų prailginate jų tarnavimo laiką, apsaugote nuo nepageidaujamo išsipurvinimo.
  • Belaidis Movelite WireFree  RTS modelis – nereikia laidų, nesugadinamos sienos ir nieko nereikia perdažyti.

Valdykite savo užuolaidas elektrinių karnizų pagalba ir susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais sprendimais.

https://dextera.lt/naujakuriams/