×
Search
Generic filters
SUNNA

SUNNA

Išskirtinai tvirta markizė SUNNA – tai elegancijos ir patvarumo derinys. Markizė SUNNA yra tobulas sprendimas didesnėms terasoms ir komerciniams objektams. Ši markizė puikiai tinka kavinių erdvėse, o privačią terasą puikiai apsaugos tiek nuo saulės spindulių, tiek nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

Preciziškai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina priežiūrą. Markizės konstrukcija nudažyta milteliniu būdu yra atspari įbrėžimams ir korozijai. Konstrukcijos spalvą galėsite rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito.

Šių markizių sukurtame pavėsyje galėsite jaukiai jaustis net kaitriausią dieną!

 • Gaminama Lietuvoje pagal individualius užsakymus.
 • Maksimalus plotis – 7 m, maksimalus gylis – 3,5 m.
 • Be kasetės.
 • Su bangele, kuri papildomai apsaugo nuo saulės spindulių bei suteikia elegancijos.
 • Konstrukcija ilgaamžė, pagaminta iš tvirto aliuminio.
 • Aliumininės alkūnės lankstuose sujungtos grandine, todėl tokia konstrukcija yra itin patvari. Sujungimo vietose naudojamos vibraciją sugeriančios gumos.
 • Techninės detalės (nerūdijančio plieno varžtai, profilių galai) papildomai apsaugotos plastiko dangteliais, todėl nesikaupia dulkės, užkertamas kelias apsigyventi vabzdžiams ir voragyviams.
 • Su universaliais laikikliais markizę galima tvirtinti prie sienos arba lubų.
 • Galimybė reguliuoti nuolydžio kampą.
 • Galima rinktis automatinį arba rankinį valdymą.
 • Gausus papildomų priedų pasirinkimas (variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, vėjo daviklis).
 • Galima rinktis standartinį, vandeniui atsparų arba orą gryninantį audinį.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI?

 1. Kodėl verta rinktis DEXTERA terasines markizes? (spausti čia..)
 2. Į ką reikia kreipti dėmesį renkantis terasinę markizę? (spausti čia..)
 3. Ką turėčiau žinoti apie markizės audinį? (spausti čia..)
 4. Ar galima vadinti markizę išmaniu gaminiu? (spausti čia..)
 5. Ar sudėtinga markizės priežiūra? (spausti čia..)
 6. Kaip įsigyti terasinę markizę? (spausti čia..)
 7. Ar galima markizę įsigyti ir sumontuoti savarankiškai? (spausti čia..)

Pirkdami Lietuvoje sukurtas, DEXTERA markizes, galite rinktis iš standartinio audinių asortimento arba rinktis išskirtinius tvarius audinius. Ši audinių linija skirta tiems, kurie myli gamtą ir kiekvienu savo pasirinkimu nori prisidėti prie švaresnio pasaulio. Iš pagarbos gamtai ir aplinkai, kurioje gyvename. Šio tipo audiniai yra pirmieji pasaulyje – gryninatys orą. Šios dangos audiniai, sukurti „Sauleda“ ir „Pureti“, valo ir grynina orą fotokatalizės būdu. Jie šalina tokius teršalus kaip NO2, SO2 ir LOJ. „Green®“ audiniai turi savaiminio išsivalymo ir pelėsių sumažinimo efektą.

Šie audiniai sutaupo laiko, pinigų, vandens, cheminių priemonių ir energijos. Toks yra „Sauleda“ įsipareigojimas – prisidėti prie aplinkosaugos ir žmonių sveikatos. „Pureti“ laimėjo Europos Sąjungos projektą „iSCAPE“, skirtą valyti Europos miestus pasitelkiant fotokatalizės technologiją. „Horizon 2020“ pripažino projektą, kaip vieną iš dešimties projektų, kursiančių ES ateinančius šešiasdešimt metų.