×
Search
Generic filters

HELIOS

Terasinė markizė HELIOS – patikima saulės kontrolės sistema ieškantiems ilgaamžiškumo. Šią ypač tvirtą markizę su kasete galima montuoti tiek nuo aplinkos poveikio apsaugotose, tiek neapsaugotose vietose. Kasetė apsaugo audinį nuo lietaus, sniego ir purvo.

Markizė HELIOS pasižymi gausybe privalumų, vienas jų – papildoma apsauga nuo žemai horizonte esančios saulės spindulių. Įrengus vėjo daviklį, markizė išmaniai reaguos į didėjantį vėjo greitį ir pati susiskleis.

Markizės konstrukcija nudažyta milteliniu būdu yra atspari tiek įbrėžimams, tiek korozijai. Konstrukcijos spalvą galėsite rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito.

 • Gaminama Lietuvoje pagal individualius užsakymus.
 • Maksimalus plotis – 6 m, maksimalus gylis – 4 m.
 • Su kasete.
 • Konstrukcija ilgaamžė, pagaminta iš tvirto aliuminio.
 • Aliumininės alkūnės lankstuose sujungtos grandine, todėl tokia konstrukcija yra itin patvari. Sujungimo vietose naudojamos vibraciją sugeriančios gumos.
 • Techninės detalės (nerūdijančio plieno varžtai, profilių galai) papildomai apsaugotos plastiko dangteliais, todėl nesikaupia dulkės, užkertamas kelias apsigyventi vabzdžiams ir voragyviams.
 • Su universaliais laikikliais markizę galima tvirtinti prie sienos arba lubų.
 • Galimybė reguliuoti nuolydžio kampą.
 • Galima rinktis automatinį arba rankinį valdymą.
 • Galimybė rinktis su LED apšvietimu.
 • Gausus papildomų priedų pasirinkimas (variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, vėjo daviklis).
 • Galima rinktis standartinį, vandeniui atsparų arba orą gryninantį audinį.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI?

 1. Kodėl verta rinktis DEXTERA terasines markizes? (spausti čia..)
 2. Į ką reikia kreipti dėmesį renkantis terasinę markizę? (spausti čia..)
 3. Ką turėčiau žinoti apie markizės audinį? (spausti čia..)
 4. Ar galima vadinti markizę išmaniu gaminiu? (spausti čia..)
 5. Ar sudėtinga markizės priežiūra? (spausti čia..)
 6. Kaip įsigyti terasinę markizę? (spausti čia..)
 7. Ar galima markizę įsigyti ir sumontuoti savarankiškai? (spausti čia..)

Pirkdami Lietuvoje sukurtas, DEXTERA markizes, galite rinktis iš standartinio audinių asortimento arba rinktis išskirtinius tvarius audinius. Ši audinių linija skirta tiems, kurie myli gamtą ir kiekvienu savo pasirinkimu nori prisidėti prie švaresnio pasaulio. Iš pagarbos gamtai ir aplinkai, kurioje gyvename. Šio tipo audiniai yra pirmieji pasaulyje – gryninatys orą. Šios dangos audiniai, sukurti „Sauleda“ ir „Pureti“, valo ir grynina orą fotokatalizės būdu. Jie šalina tokius teršalus kaip NO2, SO2 ir LOJ. „Green®“ audiniai turi savaiminio išsivalymo ir pelėsių sumažinimo efektą.

Šie audiniai sutaupo laiko, pinigų, vandens, cheminių priemonių ir energijos. Toks yra „Sauleda“ įsipareigojimas – prisidėti prie aplinkosaugos ir žmonių sveikatos. „Pureti“ laimėjo Europos Sąjungos projektą „iSCAPE“, skirtą valyti Europos miestus pasitelkiant fotokatalizės technologiją. „Horizon 2020“ pripažino projektą, kaip vieną iš dešimties projektų, kursiančių ES ateinančius šešiasdešimt metų.