×
Search
Generic filters

TVARŪS PASIRINKIMAI – INDĖLIS Į PASAULIO GEROVĘ

2023-10-24
Roletai tausojantys gamtą, audiniai iš perdirbto plastiko
2023-10-24

TVARŪS PASIRINKIMAI – INDĖLIS Į PASAULIO GEROVĘ

Kaip ir mes esame priklausomi vieni nuo kitų, taip ir gamta, kuri kartais atrodo nesutramdoma ir galinga savo didingumu, yra  priklausoma būtent nuo mūsų veiksmų jos atžvilgiu.

Sudėtingi laikotarpiai išgrynina vertybes, suvienija žmones ir paskatina atkreipti dėmesį į tvarumą, ekologiją ir žmonių bei gamtos gerovę. Todėl didžiuojamės, kad esame ta karta, kuriai gamtos tausojimas yra natūrali gyvenimo filosofija.

„ECO ESSENCE“ ROLETAI – PASIRINKIMAS TAUSOJANTIEMS GAMTĄ

Kalbėti apie pasaulio užterštumą nuo plastiko galima itin daug, tačiau daug svarbiau veikti ir imtis veiksmų, kurie prisidėtų prie tvarumo, todėl džiaugiamės asortimente turėdami ekologiškų roletų kolekciją – „Eco Essence“

Tai roletų kolekcija, kurios visi audiniai pagaminti iš 100% perdirbto plastiko.

„Eco Essence“ – tai pirmoji tokia tvari roletų linija:

 • Audiniai pagaminti iš 100% perdirbto plastiko;
 • Metalinis roleto rėmas ir audinys  gali būti vėl perdirbami;
 • 1 kv.m. audinio pagaminti perdirbama 11 plastiko butelių;
 • Audinio gamybai sunaudojama 50% mažiau energijos ir vandens;
 • Poveikis klimato kaitai sumažinamas 30%, lyginant su įprastų audinių gamyba;
 • Audinio svoris 194 g/kv.m., plonumas – 0.23 mm.
 • Visi audiniai sertifikuoti Oeko Tex.
 • Lengvai valomi drėgna šluoste.

Plačiau apie Eco Essence audinius galite pamatyti DEXTERA partnerio COULISSE vaizdo įraše.

Roletai tausojantys gamtą, audiniai iš perdirbto plastiko

„Eco Essence“ roletų audiniai savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo įprastinių roletinių audinių – galite tuo įsitikinti patys! Šių audinių pavyzdžius galite pamatyti DEXTERA salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje. Salonų adresus rasite svetainėje www.dextera.lt.

Žemiškų spalvų paletė

„Eco Essence“ kolekcijoje rasite septynias roletų audinių spalvas.

Subtilių spalvų, malonios tekstūros roletai suteiks norimo privatumo dieną ir apsaugos nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Kaip išsirinkti tinkamiausią audinio spalvą roletams pataria DEXTERA dizainerė Ineta:

 • BLANC – balta spalva suteikia švaros ir ramybės pojūtį, tinka beveik visuomet ir visur. Jei renkantis spalvas jaučiate vidinę įtampą ir jums sunku apsispręsti – rinkitės baltą. Balta visuomet bus ta spalva, kuri tiks.
 • METAL – pati metalo balta spalva savo savybėmis atspindi šviesą ir saugo mus  nuo kaitros vasaros metu, todėl patarčiau šią spalvą rinktis darbo kambariui,  biure ir namams, kuriuose langai orientuoti į pietinę pusę.
 • LIMESTONE spalva – švelni akmens pilka. Ji labai populiari moderniuose interjeruose, ypač, kai norima pasilikti prie žemiškų atspalvių, kurie net specialiai nederinami tarpusavyje puikiai dera – pilka, rusva, ruda, smėlio, balta.
 • MOTH – drugio spalva. Pilkšvai rusvas atspalvis  dera su visais žemiškais atspalviais, tačiau labiausiai atsiskleis būdamas šalia persiko rausvos ir  tamsiai raudonos.
 • TWILL – dramblio rusva. Ši spalva gimininga visiems rudiems atspalviams, tačiau šalia šviesios neužmirštuolių melsvos spalvos ji atrodys stulbinančiai! Jie sienas dažysite melsvai – roletus būtinai rinkitės   dramblio rusvos spalvos.
 • RAVEN – varno ruda. Tai tamsi ir drąsi spalva, kuriai vieta – išskirtinio dizaino namuose. Ši spalva įrėmins langus ir papuoš juos išryškindama. Tai mėgstama vyriško tipo spalva, kuri tiks oficialiose patalpose, gal skaitykloje, o gal konferencijų salėje, o gal viengungio namuose?  Sienų spalva čia derėtų šilta smėlio arba žalsvai gelsva šampano.
 • DARK SHADOW – juoda, griežta ir tiksli, kai norisi šešėlio ir tamsos. Gal tiems, kurie dirba naktimis, o dienomis miega? Arba tiesiog mėgstantiems išsiskirti. Juoda niekada nebus niūri jei ji papuošta smulkiu subtiliu raštu, kaip šios išskirtinės, tausojančios gamtą „Eco Essence“ kolekcijos audiniai. Šalia visada gražiai atrodys tiek seni, antikvariniai, tiek nauji modernūs mediniai baldai, šviesaus medžio grindlentės, raštuoti ir pinti baldai bei viskas, kas sena ir gera, laiko patikrinta, bet naujai atrasta.

„Eco Essence“ kolekcija skirta tiems, kurie myli gamtą ir kiekvienu savo pasirinkimu nori prisidėti prie švaresnio pasaulio.

 


PIRMIEJI PASAULYJE ORĄ VALANTYS MARKIZIŲ AUDINIAI

Markizių audiniai iš perdirbto plastiko Mūsų įmonei itin svarbūs tvarūs, teigiamai aplinką veikiantys sprendimai, todėl DEXTERA klientai gali rinktis ir terasines markizes su pirmaisiais pasaulyje orą gryninančiais audiniais, bei patvirtinti tyrimais.

Šie markizių audiniai ženkliai gerina oro kokybę, mažina taršą, naikina nemalonius kvapus ir yra itin draugiški gamtai ir žmogaus sveikatai.

Patentuotas Green® audinys padengtas titano dioksido dalelėmis užtikrina, kad UVA spinduliams pasiekus jo paviršių, prasideda cheminė reakcija, kurios metu deguonis ir vandens garai virsta valomosiomis medžiagomis. Būtent dėl šių procesų Green® redukuoja kenksmingas azoto oksido dujas, apie 60% sumažina pelėsio kiekį ir turi apie 70% savaime išsivalantį efektą. Visa tai taupo markizių priežiūrai skirtą laiką bei cheminių valymo priemonių, vandens ir energijos resursus.

Labiau rekomenduojame šiuos audinius rinktis tiems, kurie gyvena arčiau kelio, didmiesčiuose, pramoniniuose rajonuose ir pan. Tačiau svarbiausia, kad tokiu pasirinkimu mes kiekvienas prisidedame prie švaresnio pasaulio.

Tvarūs gaminiai apjungia kokybę ir mūsų kartos gyvenimo filosofiją – išsaugoti gamtą ateities kartoms, rūpintis ne tik savimi, bet ir aplinka kurioje gyvename.

https://dextera.lt/tvarumas/