dextera logo
×
Search
Generic filters

DEXTERA vienija jėgas su organizacija „Mes Darom“

2023-05-11
2023-05-11

DEXTERA vienija jėgas su organizacija „Mes Darom“

Norime pasidžiaugti, kad 2023m. DEXTERA tapo pirmosios Lietuvoje darnumo inciatyvų platformos „Darom kartu su DEXTERA“ ir vienintelio šalyje aplinkosauginio festivalio „Darom prie jūros su DEXTERA“ generaline rėmėja.

„Esame ta karta, kuriai gamtos tausojimas yra natūrali gyvenimo filosofija. Būdami rinkos lyderiais jaučiame didelę atsakomybę, kad mūsų sprendimai būtų orientuoti ne tik į estetiką, kokybę ir ekonomiškumą, bet ir ekologiją. Mūsų įmonėje dirba 200 žmonių, todėl remdami „Mes Darom“ projektus drauge skatiname ir vidinę tvarumo kultūrą, suteikiame galimybę kiekvienam mūsų darbuotojui prisidėti prie švaresnio pasaulio.

Tokios socialinės iniciatyvos išgrynina vertybes, vienija žmones ir sutelkia dėmesį į prasmingesnius gyvenimo džiaugsmus“, – dalinasi DEXTERA marketingo direktorė Kristina Liesė.

„Mes Darom“ kovo 20 d. startavo su nauja platforma – „Darom kartu su DEXTERA“, kurioje visus metus bus publikuojamos aplinkosaugos iniciatyvos ir jau įvykusių projektų istorijos.  2023m. vasarą įvyks festivalis „Darom prie jūros su DEXTERA“, kurio metu apjungiama aplinkosauga, edukacija ir kultūra. Renginio dalyviai tvirtins pajūrio kopas, taip apsaugodami jas nuo išpustymo, dalyvaus įtraukiančiose edukacinėse pramogose, koncertuose ir kino seansuose atvirame ore.

„Mes Darom“ vykdomi ilgamečiai projektai ir planuojamos naujos iniciatyvos atitiko DEXTERA požiūrį į aplinkosauginius bei socialinius tikslus.

„Iš pagarbos gamtai ir aplinkai, kurioje dirbame, esame įrengę 99 kW saulės elektrinę, kurią sudaro 250 modulių. DEXTERA tinklapyje esantis įskiepis, leidžia realiu laiku stebėti, kaip mes tiesiogiai prisidedame prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo bei medžių išsaugojimo – šiuo metu jau turime 1285 išsaugotus medžius. Tikimės, kad ir kitos įmonės paseks mūsų pavyzdžiu bei rinksis naudoti žaliąją energiją savo veikloje“, – teigia K.Liesė.

Puoselėdama tvarumą DEXTERA savo klientams jau ne vienerius metus siūlo rinktis ekologiškus roletus, pagamintus iš 100 proc. perdirbto plastiko, skandinaviško stiliaus žaliuzes, pagamintas iš perdirbamo aliuminio. DEXTERA pirmoji ir vienintelė Lietuvoje gamina terasines markizes su orą valančiais audiniais, kurie turi savaiminio išsivalymo ir pelėsių sumažinimo efektą, todėl sutaupo vandens, cheminių priemonių ir energijos resursus.

Daugiau informacijos apie „Mes Darom“ ir DEXTERA organizuojamas iniciatyvas, kviečiančias visuomenę burtis pokyčiams – internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt.


DEXTERA darbuotojų akimirkos iš akcijos  „Mes Darom”

https://dextera.lt/tvarumas/