×
Search
Generic filters

Pergola pavėsinė ELEGANT

2023-05-25
2023-05-25

Pergola pavėsinė ELEGANT

Įsileisk saulės kiek nori!

Pavasariui įsibėgėjant ir saulei šviečiant vis skaisčiau, norisi daugiau laiko praleisti gryname ore. Jaukiai įsitaisyti namo terasoje ir mėgautis kavos puodeliu bei stebėti bundančią gamtą. Saulės vonios – tikras malonumas, bet kur slėptis nuo akinančių jos spindulių?

Pergola pavėsinių privalumai

Pergolės – tai šiuolaikiškos ir modernios pavėsinės, užtikrinančios malonų poilsį ir jūsų privatumą. Tai itin kokybiškos, patvarios ir estetiškos sistemos, kurios turi daug privalumų, lyginant su įprastinėmis pavėsinėmis. Pergola pavėsinės yra lengvesnės, jų medžiagos specialiai sukurtos taip, kad nepraleistų saulės spindulių ir padėtų išvengti pavojingos UV spinduliuotės. Šių sistemų pasirinkimą dažnai lemia ir medžiagų patvarumas bei ilgaamžiškumas.

Tiems, kam svarbu ne tik kokybė, bet ir dizainas, būtina paminėti, kad galima rinktis tiek konstrukcijų, tiek audinių derančias spalvas. Dėl šios priežasties pergola pavėsines itin lengva derinti prie bet kokio stiliaus namo fasado. Pergola pavėsinės tinka beveik visoms terasoms ir lanksčiai pritaikomos net prie reikliausių klientų poreikių. Pergola pavėsinė gali būti  su PVC stogo danga arba vartomomis aliumininėmis lamelėmis, konstrukcija pritvirtinama prie namo fasado arba laisvai pastatoma.

„Vis daugiau klientų nori pavėsinių privalumais mėgautis ištisus metus, todėl renkasi ir šoninius sienų uždengimus, slankiojančias stiklų sistemas, infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Tačiau atsižvelgdami į tai, kad naujakuriai patiria begalę išlaidų savo namų įrengimui, šį sezoną pasiūlėme ir ekonomišką, bet labai elegantiško dizaino pergolą pavėsinę ELEGANT“, – naujieną pristato DEXTERA projektinių pardavimų direktorius Andrius Čerauskas.

Pergola pavėsinė ELEGANT – stilinga ir lengva

Elegancija ir itin patraukli kaina – tai ne vieninteliai pergolės ELEGANT privalumai. Šios pergolos sistema – itin lengvai surenkama. Jos stogas sukurtas iš kokybiškų ir patvarių aliuminio lamelių, kurios užtikrina ilgalaikį gaminio naudojimą, taip pat integruotas LED apšvietimas terasai suteiks  išskirtinio jaukumo. Pergolės stogo lamelės juda automatiškai bei valdomos nuotoliniu pulteliu, todėl itin paprasta sureguliuoti tinkamą šviesos ir šešėlio balansą. Tiek pergolės stogas, tiek LED apšvietimas valdomas vienu pulteliu – tai patiks mėgstantiems paprastumą.

„Šis gaminys tikrai pateisina savo pavadinimą – yra ne tik funkcionalus bet ir labai stilingas. Ši pavėsinė yra lengvai sumontuojama, ją paprasta valdyti, o kaina – tikrai patraukli. Manau tai lems  daugelio nuosavų namų šeimininkų pasirinkimą.“ – pristatymo Lietuvos rinkai priežastis įvardina A.Čerauskas.

DEXTERA atstovas kviečia nelaukti, kol užklups vasaros kaitra – kreipkitės dabar ir gaukite profesionalią konsultaciją, kaip kontroliuoti saulę jūsų terasoje.

https://dextera.lt/naujakuriams/