×
Search
Generic filters

Pergola pavėsinės

Pergolės – šiuolaikiškos ir modernios pavėsinės, užtikrinančios malonų poilsį ir jūsų privatumą. Tai itin kokybiškos, patvarios ir estetiškos sistemos, kurios turi daug privalumų, lyginant su įprastinėmis pavėsinėmis.
Aliuminė konstrukcija
Gali būti atskiras statinys arba prijungiama prie pastato sienos
Stogas gali būti valdomas pulteliu
Galimybė integruoti LED apšvietimą
Pergola pavėsinės
Apie PERGOLA PAVĖSINES

Pavėsinė pergola – išskirtinis pasirinkimas, norintiems išmanaus, kokybiško, modernaus ir patikimo sprendimo terasai. Tai visame pasaulyje naudojama aukščiausios kokybės sistema, pasižyminti nepriekaištinga išvaizda ir komfortu. Kokybiškos pergolės pasižymi patvarumu, dydžiu, patraukliu dizainu ir išmaniais sprendimais. Pergola pavėsinių konstrukcija yra lengvesnė nei tradicinės pavėsinės, o medžiagos turi būti pakankamai lengvos ir apdorotos, kad šiek tiek praleistų saulės spindulius, tačiau apsaugotų nuo pavojingos UV spinduliuotės.

Tiems, kam svarbu ne tik kokybė, bet ir dizainas, būtina paminėti, kad galima rinktis tiek konstrukcijų, tiek audinių derančias spalvas. Dėl šios priežasties pergola pavėsines itin lengva derinti prie bet kokio stiliaus namo fasado. Pergola pavėsinės tinka beveik visoms terasoms ir lanksčiai pritaikomos net prie reikliausių klientų poreikių.

Išsirinkite spalvą, o mes viskuo pasirūpinsime!

PERGOLA PAVĖSINIŲ MODELIAI
LEVANTE
NAUJIENA! Pergola LEVANTE yra aukšos kokybės aliuminio konstrukcijos pavėsinė su dvigubo sluoksnio lamelėmis.
ELEGANT
Pergola pavėsinė ELEGANT – moderni pavėsinė, užtikrinanti malonų poilsį.
SELECT
SELECT
Jeigu norite pilnai atsidengiančio stogo, rinkites pergolą SELECT!
PRIME
PRIME
Pavėsinė pergola PRIME – išskirtinis sprendimas, kuris leis mėgautis erdve bet kokiu sezonu, oru ar paros metu.
OPAL
OPAL
Pavėsinė pergola OPAL – išskirtinis pasirinkimas, norintiems išmanaus, kokybiško, modernaus ir patikimo sprendimo terasai.
OPTIMUS (IŠPARDUOTA)
Pavėsinės modelis, tinkamas visoms oro sąlygoms. Rankiniu būdu valdomos aliumininės lamelės sukurs romantišką ir komfortabilų saulės šešėlį jūsų poilsio erdvėje.
Konstrukcija
Pavėsinių pergola aliuminio konstrukcija yra ilgaamžė, dažyta milteliniu būdu, todėl atsparesnė įbrėžimams ir korozijai.
Stogas
Stogo konstrukcija, priklausomai nuo pergola modelio gali būti horizontaliomis aliuminio lamelėmis arba pagaminta iš aukštos kokybės PVC audinio.
Valdymas
Stogo lamelės valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Kaikuriuose modeliuose yra galimybė integruoti LED apšvietimą, arba taškinį apšvietimą valdomą nuotoliniu būdu.
Išsamiai apie pergolą pavėsinę.
Kas lemia kainą ir į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis šį gaminį.
Pergola pavėsinių atlikti darbai
Dažniausiai užduodami klausimai
Pergola pavėsinės kaina gali svyruoti nuo 3950 eur iki 30 000 eur. Kaina priklauso nuo to, kokį pergola pavėsinės dydį (aukšis, ilgis, plotis) renkatės, be to kainai įtakos turi pergola modelis, taip pat ar rinksitės integruotą LED apšvietimą, ar reikalingas pulteliu valdomas pergola pavėsinės stogas, ar bus integruoti šoniniai ZIP roletai ir kiti panašūs privalumai. Susisiekite nemokamu telefonu 8 800 00013 arba užpildykite užklausą ir su jumis susisieks šių statinių konsultantai, kurie nemokamai pakonsultuos, išmatuos ir paskaičiuos kainą bei pasiūlys jums tinkamą pergola pavėsinės ar kitą saulės kontrolės sprendimą jūsų terasai.
Pergola pavėsinės yra lengvesnės nei įprastos pavėsinės. Jų medžiagos specialiai sukurtos taip, kad nepraleistų saulės spindulių ir padėtų išvengti pavojingos UV spinduliuotės. Šių sistemų pasirinkimą dažnai lemia ir medžiagų patvarumas bei ilgaamžiškumas. Įsirengę pergolą pavėsinę su stiklinėmis sienomis, galėsite mėgautis lauko terasa ištisus metus.
Galima rinktis tiek konstrukcijų, tiek audinių derančias spalvas. Dėl šios priežasties pergola pavėsines itin lengva derinti prie bet kokio stiliaus namo fasado. Pergola pavėsinės tinka beveik visoms terasoms ir lanksčiai pritaikomos net prie reikliausių klientų poreikių.