dextera logo
×
Search
Generic filters

Pergola pavėsinės

Pavėsinė pergola –  visame pasaulyje naudojama aukščiausios kokybės sistema, pasižyminti nepriekaištinga išvaizda ir komfortu. Kokybiškos pergolės pasižymi patvarumu, dydžiu, patraukliu dizainu ir išmaniais sprendimais. Pergola pavėsinių konstrukcija yra lengvesnė nei tradicinės pavėsinės, o medžiagos turi būti pakankamai lengvos ir apdorotos, kad šiek tiek praleistų saulės spindulius, tačiau apsaugotų nuo pavojingos UV spinduliuotės.

Kiekviena pavėsinė PERGOLA gaminama pagal individualų užsakymą pas mūsų partnerius „Byart“. Šiuos partnerius pasirinkome dėl jų atsakingos kokybės valdymo politikos visuose verslo procesuose ir išskirtinio dėmesio  technologinėms inovacijoms, energijos taupymui bei ekologinei darnai. Esame vienintelis „Byart“ grupės atstovas Baltijos šalyse ir tikrai didžiuojamės šiuo bendradarbiavimu. Be to, visose pergola pavėsinėse montuojame variklius, kuriuos gamina pasauliniu mastu  žinoma Prancūzijos grupė „Somfy“, suteikianti 5 metų garantiją.

Pavėsinė pergola – išskirtinis sprendimas, kuris leis mėgautis erdve bet kokiu sezonu, oru ar paros metu. Pergola – efektyvus ir estetiškas sprendimas, siekiant išnaudoti erdvę priešais restoraną, barą, privataus namo terasą ar automobilio stoginę.

DEXTERA pergola pavėsinės – nepriekaištingas komforto ir prabangos derinys:

  • Automatiškai valdomi slankiojantys stogai ir vertikalios stiklinės sistemos.
  • Stogo medžiaga apsaugo nuo saulės ir UV spinduliuotės, yra atspari lietui ir vėjui.
  • Audiniai nedegūs, neperšlampami, spalvų pasirinkime visada madingos balta, smėlio, ruda, juoda, sidabrinė ir pilka.
  • Kolonų konstrukcija pagaminta iš tvirto aliuminio, kolonų spalvas galima rinktis pagal RAL paletę.
  • Maksimali pergolės stogo projekcija be tarpinių laikančiųjų atramų – net 16 metrų.
  • Integruota reguliuojama LED apšvietimo sistema (LED juostelės arba LED lempos).
  • Slankiojantis stogas ir stiklinės sienos valdomos automatiškai pulteliu arba išmaniuoju telefonu.