×
Search
Generic filters

TERREA MARKIZĖS – VOKIŠKA KOKYBĖ IR MAKSIMALUS KOMFORTAS

2023-05-01
Markizė terasai
2023-05-01

TERREA MARKIZĖS – VOKIŠKA KOKYBĖ IR MAKSIMALUS KOMFORTAS

DEXTERA sprendimų terasai asortimente turi trijų skirtingų modelių terasinės markizės TERREA.  Itin aukštos kokybės vokiškos saulės kontrolės sistemos yra gaminamos įmonėje WAREMA, kurios įgaliotieji atstovai Lietuvoje yra DEXTERA.

Bene didžiausias naujųjų TERREA markizių privalumas – apsauga nuo žemai horizonte esančios saulės spindulių, naudojant nusileidžiančią bangelę. Šis procesas yra kontroliuojamas rankiniu būdu arba automatinio valdymo pulteliu, kurio dėka markizės juda ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai. Dėl šios priežasties TERREA saulės kontrolės sistemos leidžia mėgautis kokybišku poilsiu terasoje ir apsaugo nuo  besileidžiančios saulės spindulių.

TERREA terasinės markizės apjungia funkcionalumą, išskirtinę kokybę ir plačias dizaino galimybes. Klientams yra siūloma rinktis daugiau nei iš 250 skirtingų audinių. Gausybė skirtingų audinių suteikia laisvę išsirinkti unikalų sprendimą, kuris  harmoningai papildytų ir suteiktų naujų spalvų kiekvienam eksterjerui. Be to, visas tris TERREA markizes galima papildyti įvairiais priedais, tokiais kaip nuotolinio valdymo pultelis, orų stotelė, LED juostos ar vėjo jutiklis.

Iš gausaus markizių asortimento DEXTERA Lietuvos rinkai pristato trijų tipų aukščiausios klasės markizes – kasetines „Terrea K60“, nekasetines „Terrea G60“ ir pusiau kasetines „Terrea H60“. Šių markizių išskirtinumas – patikima saulės kontrolės sistema, tinkama dideliems paviršiams uždengti.

Kasetinės markizės „Terrea K60“ – turi uždarą kasetę, kurios dėka šią ypač tvirtą markizę galima montuoti tiek nuo aplinkos poveikio apsaugotose, tiek neapsaugotose vietose. Šios markizės turi plienines alkūnes su tvirtomis grandinėmis bei „WMS Comfort“ valdymą, kuris užtikrina maksimalų komfortą. Įrenginėjant „Terrea K60“ markizę, ją galima papildyti įvairiais priedais (variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, orų stotelė, vėjo daviklis, saulės, aušros ir saulėlydžio, temperatūros funkcijų automatinis valdymas, naudojant orų stotelę). Šių markizių tvirtinimui yra naudojami tik du laikikliai, todėl montavimas užtrunka trumpiau ir yra mažiau pakeičiamas pastato fasadas.

Nekasetinės markizės „Terrea G60“ pasižymi universaliu panaudojimu. Markizes galima montuoti į sieną, lubas ar gegnes. Ant šių markizių audinio gali būti taikoma spauda, todėl Jūsų pasirinktas ar sukurtas dizainas harmoningai integruosis į pastato dizaino visumą. Jaukumui sukurti markizės priekiniame profilyje galima papildomai integruoti LED juostas, kurių šviesumas reguliuojamas pulteliu, o papildomai įrengę vėjo jutiklius galėsite užtikrinti markizės saugumą bet kokiomis oro sąlygomis.

Pusiau kasetinės markizės „Terrea H60“ pasižymi tuo, jog kasetė patikimai apsaugo audinį ir markizės alkūnes. Šio tipo markizėms galima rinktis papildomą audinio apsaugą iš apačios – lietaus gaubto dėka markizės audinys optimaliai apsaugomas nuo nepalankių oro sąlygų. Markizės „Terrea H60“ pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir suteikia galimybę papildomai integruoti LED diodų juostas ir reguliuoti jaukų terasos apšvietimą nuotoliniu būdu. Pusiau kasetinės markizės gali būti derinamos su įvairiais papildomais priedais (variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, orų stotelė, vėjo daviklis, integruotos LED juostos).

Visų trijų tipų markizės pasižymi itin aukšta kokybe, nes yra pagamintos Vokietijoje,  lyderiaujančioje saulės kontrolės sistemų įmonėje WAREMA. Fiziniams asmenims šioms markizės yra taikoma net 5 metų garantija, todėl galite būti užtikrinti, jog markizės saugos nuo saulės spindulių ir puoš namus ilgą laiką. Visos WAREMA markizės yra gaminamos pagal individualius matmenis, todėl jos tobulai prisitaiko prie kiekvieno kliento poreikių.

Norintys pamatyti, kaip TERREA markizės papildytų Jūsų erdvę, galite apsilankyti oficialioje WAREMA intenetinėje svetainėje ir mobilios programėlės pagalba išsirinkti patinkančią markizę. Programėlės dėka galite keisti dydį ir audinį bei matyti realų vaizdą, kaip markizė atrodytų Jūsų terasoje.

https://dextera.lt/naujakuriams/