×
Search
Generic filters

PLISUOTOS ŽALIUZĖS – vienas modelis, daug galimybių!

2023-06-30
Plisuotos žaliuzės
2023-06-30

PLISUOTOS ŽALIUZĖS – vienas modelis, daug galimybių!

Naujiena! Stablilizuotos plisuotų žaliuzių sistemos ir gausus audinių papildymas.

Mažėjantys naujos statybos būstai skatina laikytis minimalizmo principų ir interjere. Todėl vis aktualesnė tampa kiekvienos namų dizaino detalės funkcinė paskirtis – ne išimtis ir langų žaliuzės.

Vienas modelis, daug galimybių

Jaukumas ir išmanūs sprendimai – dvi ryškios šių metų tendencijos, į kurias atliepia naujos stabilizuotos plisuotų žaliuzių sistemos, kurias savo klientams jau gali pasiūlyti DEXTERA. Pristatydama Lietuvos rinkai net 8 naujas plisuotų žaliuzių sistemas,  DEXTERA asortimentą papildo bene dvigubai.

Populiarūs Cosiflor® VS ir DF modeliai pasižymi reguliuojamo valdymo sprendimų įvairove.

  • Cosiflor® VS 2 Slide Comfort su priklijuojamais bėgeliais:

Ši modelio versija tvirtinama prie lango be gręžimo. Ji tvirtinamas naudojant priklijuojamus bėgelius ant stiklo plokštės – protingas pasirinkimas nuomojamiems butams. Klijus galima pašalinti net po kelerių metų, nepaliekant jokių likučių ant lango. Dėl sustiprintos profilio juostos VS 2 Slide Comfort idealiai tinka dideliems langams, kuriuose nėra išsikišusių valdymo elementų.

  • Cosiflor® DF COMFORT:

Visų ilgai laukta sistema stogo langams. Jis žavi savo šiuolaikiška, elegantiška išvaizda, aliuminio profilis yra visiškai uždaras, todėl jį lengva valyti. Subtilus bėgelis puikiai dera su plisuotomis žaliuzėmis ir užtikrina neprilygstamą stabilumą. Nuo šiol dar patogesnis stogo langų valdymas!

 

Kas yra stabilizuota plisuotų žaliuzių sistema?

Stabilizuota plisuotų žaliuzių sistema

Plisuotoms žaliuzėms naudojama vokiška „Cosiflor“ sistema – naujasis aliuminio profilis išsiskiria elegantiška išvaizda, o dėl uždaro dizaino jis itin lengvai valomas ir prižiūrimas. Ilgaamžiškumas, tvirta aliuminio konstrukcija, nesenstantis dizainas ir vokiška kokybė – tokie yra didžiausi „Cosiflor“ sistemos privalumai. O dar didesniam komforto užtikrinimui įsivedėme šias naujas sistemas  F1 F2, F3, F4, o „Cosiflor“ DF Comfort 20,  ir VS2 Slide Comfort sistemose įmontuotas papildomas audinio pritraukimas magnetais, audinio uždarymo padėtyje. Itin tvirta ir patogi fiksacija, kurios dėka dar mažiau šviesos patenka į patalpą.

Neišsirenkate audinio? Dabar turite galimybę 2 skirtingus audinius užsidėti ant vieno lango, naudojant F3 ir VS3 sistemą.

Išsirinkite plisuotų žaliuzių audinį, o mes viskuo pasirūpinsime!Plisuotos žaliuzės interjere, žiūrėti galerija:

https://dextera.lt/naujakuriams/