×
Search
Generic filters

PERGOLA PAVĖSINĖ OPTIMUS

2023-06-29
Pergola pavėsinė
2023-06-29

PERGOLA PAVĖSINĖ OPTIMUS

Lauko terasa yra tapusi erdve, ne vien mėgautis kavos puodeliu ar lauko gultu. Šiai dienai jūsų terasa – tai jūsų ramybės erdvė, jūsų namų spa zona, jūsų susitikimo su šeima ar draugų susibūrimo vieta.

ĮPERKAMA PRABANGA

Jau kuris laikas stebime klientų nuogąstavimus, kad pavėsinė pergola – brangus gaminys. Reaguodami į klientų poreikius ir norėdami išpildyti daugumos jų lūkesčius turėti šį išskirtinį gaminį savo terasoje, išplėtėme DEXTERA siūlomų pergola pavėsinių liniją ir pristatome rinkai pavėsinę pergolą OPTIMUS.

NAUJIENA! PAVĖSINĖ PERGOLA OPTIMUS

Dėl prieinamos kainos, greito pristatymo ir paprasto montavimo, naujoji pergola OPTIMUS bus itin patrauklus šio sezono pasirinkimas jūsų lauko erdvėms.

OPTIMUS – kompaktiškas ir vizualiai traukiantis dėmesį pavėsinės modelis, tinkamas visoms oro sąlygoms. Rankiniu būdu valdomos aliumininės lamelės sukurs romantišką ir komfortabilų saulės šešėlį jūsų poilsio erdvėje.

Pergola pavėsinė OPTIMUS 4x3m. Laisvai pastatoma 4 kojų aliuminio konstrukcija. Spalva – RAL7016 antracito. Dažyta milteliniu būdu, todėl atsparesnė įbrėžimams. Kolonose integruota lietaus surinkimo sistema.  Stogo konstrukcija horizontali, su aliuminio juostomis (lamelėmis). Stogo lamelės valdomos rankiniu būdu. Kaina 3599 €. (Į kainą neįskaičiuotas montavimas ir transportavimas).  Nurodyta kaina yra su PVM
Dirbame visoje Lietuvoje !

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Papildoma informacija apie gaminį teikiama uzsakymai@dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.


 

https://dextera.lt/naujakuriams/