×
Search
Generic filters

Kas yra HONEYCOMB?

2023-07-04
Plisuotos žaliuzės, korio tipo, energetinis taupymas
2023-07-04

Kas yra HONEYCOMB?

HONEYCOMB – plisuotų žaliuzių audiniai, sukurti korio principu. Šio tipo plisuotas žaliuzes sudaro du audinio sluoksniai, tarpusavyje sujungti tik armonikėlės lenkimo vietose. Tose vietose, kur audiniai nesusijungia, atsiranda korys.

Jų išskirtinumas – valdymo virvelės yra įmontuotos žaliuzės viduje, todėl išorėje nebelieka matomų skylučių ir virvelės.

Šio tipo audiniai ypatingai patiks tiems, kurie nori pilnai užtemdyti patalpą. Dauguma audinių pagaminta Vokietijoje, be PVC ir turi OEKO-TEX sertifikatą.

Šią vasarą DEXTERA užsakė itin gausų plisuotų žaliuzių audinių papildymą (žiūrėti čia >>). Nuo ryškių ir akį traukiančių iki visų pamėgtų švelnių, pastelinių, neutralių spalvų. Norėdami susifiltruoti korio tipo audinius, pasirinkite prie TIPAS „HONEYCOMB (korio tipo).


Universalūs balti, rusvi, pilki, juodi atspalviai leis priderinti plisuotas žaliuzes prie bet kurio interjero.


Tvarus pasirinkimas! Įsigydami plisuotas žaliuzes su HONEYCOMB adiniais, jūs prisidedate prie energijos taupymo. Tobulėjant technologijoms ir gamybos sprendimams, turime vis daugiau pasirinkimų, kurie gali padėti sumažinti šildymo kaštus ir prisidėti prie tvarių ir ekologiškų sprendimų.

Pagrindiniai HONEYCOMB (korio tipo) audinių privalumai:

  • Energetinis efektyvumas: HONEYCOMB plisuotų žaliuzių audiniai yra žinomi dėl savo izoliacinių savybių. Unikali audinio korio struktūra (angl. honeycomb) veikia kaip izoliatorius tarp išorinės ir vidinės erdvės. Tai padeda išlaikyti šilumą žiemą ir vėsą vasarą, padidindamos namo energinį efektyvumą ir mažindamos šildymo ar aušinimo sąnaudas. Langai yra didžiausias šilumos nuostolių šaltinis namuose, o kuo langai senesni, tuo daugiau šilumos pro juos prarandate.
  • Šviesos reguliavimas: HONEYCOMB audinys turi dvigubą sluoksnį, kuris veikia kaip difuzorius, išsklaidantis šviesą ir suteikiantis kambariui subtilų apšvietimą. Norėdami pasiekti visišką patalpos užtemdymą rinkitės HONEYCOMB „Blackout” audinius, kad pasiektumėte pageidaujamą tamsos kiekį ir privatumo lygį.
  • Garso izoliacija: dėl dvigubo sluoksnio konstrukcijos HONEYCOMB audiniai mažina iš lauko ar kitų patalpų sklindantį garsą. Šie tipo audiniai sugeria garsą, mažindami jo sklaidą, taigi pagerina ir patalpos akustiką.
  • Dizaino galimybės: DEXTERA asortimente rasite įvairių atspalvių ir tekstūrų HONEYCOMB audinius, tinkančius įvairiuose interjero stiliuose ir pritaikomus skirtingose langų formose. Kviečiame išnaudoti šių žaliuzių audinių įvairovę ir sukurti norimus akcentus savo namų interjere!
Plisuotos žaliuzės korio tipo, funkcionalu
Plisuotos žaliuzės HONEYCOMB (korio tipo)

Aktualu! HONEYCOMB audiniai su folija

HONEYCOMB (korio tipo) plisuotų žaliuzių audiniai su folija ypatingai patiks tiems, kurie nori pilnai užtemdyti patalpą ir kuriems reikalingas ypatingai aukštas šviesos atspindėjimas. Folija yra korio viduje, tad lauko pusėje jos nesimato.

Plisuotos žaliuzės, aukštas saulės spindulių atspindėjimas

HONEYCOMB audinių su folija privalumai:

  • Dar geresnis energijos taupymas: Folija padeda dar labiau sustiprinti izoliacines savybes, kuriomis pasižymi honeycomb audiniai. Ji veikia kaip šilumos reflektorius, atspindėdamas šilumą atgal į patalpą ir užkertant kelią jos prasiskverbimui į išorę. Tai padeda išlaikyti stabilią temperatūrą patalpoje, o tuo pačiu metu mažina šildymo ir aušinimo sąnaudas.
  • Geriau apsaugo nuo išorės šviesos: Folija, kaip papildoma sluoksnis, padeda dar efektyviau blokuoti šviesos prasiskverbimą į kambarį. Tai suteikia jums didesnę galimybę kontroliuoti šviesos kiekį, kuris patenka į patalpą, taip pat užtikrina didesnį privatumą, ypač kai žaliuzės yra uždarytos.
  • Mažesnis šilumos ir garso pralaidumas: Folija papildo HONEYCOMB audinių struktūrą, dar labiau sumažindama šilumos ir garso pralaidumą. Tai padeda išvengti šilumos nuostolių ir sumažinti garsą, pateikiant dar geresnę izoliaciją nuo išorinės aplinkos.
  • Papildoma patvarumo ir stiprumo savybė: Folija suteikia papildomą tvirtumą ir stabilumą HONEYCOMB audiniams. Tai padeda išlaikyti jų formą ir struktūrą, užtikrinant ilgesnį tarnavimo laiką.

HONEYCOMB plisuotos žaliuzės interjere:

https://dextera.lt/naujakuriams/