×
Search
Generic filters

Asmeninis pasiūlymas elektriniams karnizams

Dextera siūlo bene tyliausiai veikiančius užuolaidų karnizų bėgelius rinkoje. Specialios technologijos traukiamas diržas ir ratukai užtikrina tylų veikimą. Visi gaminio  komponentai yra prancūzų gamintojo.
Asmeninis kainos pasiūlymas
Nemokamas matavimas
Komfortiška namų aplinka
Aukšta kokybė
Asmeninis pasiūlymas elektriniams karnizams
Apie akciją

Išmanūs sprendimai – elektriniai karnizai
Kasdien gyvenimo ritmui vis greitėjant, namai tampa oaze, kurioje norime mėgautis ramybe, kokybišku poilsiu ir jaustis patogiai. Tam, kad buvimas namuose būtų malonus, padeda išmanūs sprendimai. Šie karnizai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir estetika. Modernaus dizaino, nedidelis, baltos spalvos įrenginys neapkrauna sienos, bei lengvai įsilieja į įvairaus tipo namų interjerus.

Kodėl verta rinktis elektrinius karnizus?

Elektriniai užuolaidų karnizai – itin praktiškas pasirinkimas bei įperkama prabanga kasdieniniam komfortui namuose ar biure užtikrinti. Šis automatizavimo sprendimas užtikrina švelnų ir tolygų užuolaidų judėjimą, pritaikytos moderniam ir aukščiausios kokybės ieškančiam žmogui.

Tam tikrus karnizų tipus galite valdyti ne tik pulteliu, bet ir nustatyti laikmatį, valdyti telefonu, kompiuteriu ar net balsu. Naudojant šio tipo karnizus jūsų užuolaidos gali būti atitraukiamos į vieną pusę arba traukiamos abiem kryptimis. Vieno mygtuko paspaudimu galite tyliai ir sklandžiai valdyti užuolaidas: jas pilnai užtraukti ar atitraukti, o gal praverti tiek, kad saulė apšviestų tik tam tikras kambario vietas.

Norite išmanaus sprendimo savo namams? NEMOKAMAS mobilaus vadybininko iškvietimas į namus telefonu 8 800 00013 arba internetu.  Profesionaliai pamatuosime ir pateiksime jums pasiūlymą.

Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais sprendimais jau šiandien!

 

 

Akcijos taisyklės

Kreipkitės į DEXTERA specialistus ir gaukite asmeninį pasiūlymą elektriniams karnizams. NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti. Dirbame visoje Lietuvoje!