×
Search
Generic filters
Fasado roletai

Fasado roletai

Ilgaamžiškumas, ypač lanksčios naudojimo ir montavimo galimybės, funkcionalumas, plataus profilių ir įvairiaspalvių medžiagų pasirinkimas, lengvas derinimas prie eksterjero – tai yra savybės, kuriomis pasižymi fasado roletai.

Fasado roletai pasižymi itin aukštais šviesos spindulių sulaikymo rodikliais: jie sulaiko nuo 81 iki 100 proc. saulės šviesos ir ultravioletinių spindulių. Be to, milteliniu būdu dažyta aliuminio konstrukcija yra tvirta ir atspari išorės poveikiui.

Fasado roletai gali būti pritaikyti tiek horizontaliems, tiek vertikaliems paviršiam, be to yra galimybė roleto mechanizmą integruoti į fasadą, t.y. paslėpti po apdaila.

Funkcionaliam ir estetiškam Jūsų namų pasauliui DEXTERA siūlo platų išorės veiksniams atsparių fasado roleto audinių pasirinkimą. Šie audiniai pasižymi itin stipriu atsparumu atmosferos poveikiui, efektyviai saugo nuo saulės spindulių, yra pralaidūs orui. Kokybiškus, ilgaamžius ir Jūsų skonį atitinkančius audinius pasirinkti padės profesionalūs dizaineriai, teikiantys nemokamas konsultacijas.

Daugelis svarbių fasado roletų charakteristikų priklauso nuo Jūsų pasirinktos fasado roletų sistemos.


Siūlomos sistemos:

ZIIIP

Šios sistemos kasetė yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio ir gali būti montuojama ant fasado, į nišą arba po apdaila. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus konstrukcijos plotis – 6 m. Maksimalus konstrukcijos aukštis – 4 m. Unikali ZIIIP fasado roletų konstrukcija uždarant roletą veikia tarsi užtrauktukas. Šis sprendimas audinio šonuose leidžia palaikyti reikiamą įtampą.

Valdymas: ZIIIP sistemos yra valdomos elektriniu būdu.

R76

R76 roletų kasetės yra pagamintos iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio kabelio. Šią sistemą galima montuoti ant fasado/sienos ar į fasado nišą. Konstrukcijos ilgaamžiškumą ir funkcionalumą lemia plieninės kreipiančiosios. Galimos įvairios R76 konstrukcijos spalvos (renkantis iš RAL paletės). Maksimalus sistemos plotis – 2,6 m. Maksimalus aukštis – 2,6 m. Esant poreikiui, galima montuoti save palaikančią fasado roletų sistemą – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R76 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.

R90

Šių roletų kasetės yra pagamintos iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio. Sistema gali būti montuojama su specialiu anti-vėjo profiliu. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus plotis – 3 m. Maksimalus aukštis – 4 m. Esant poreikiui, galima montuoti save palaikančią fasado roletų sistemą – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus. Galimas montavimas ant fasado/sienos ar į fasado nišą.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R90 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.

R103

Šioji fasado roletų sistema gali būti montuojama ant fasado/sienos arba į fasado nišą. Sistemos ypatumas – galimybė roletus montuoti grupėmis. Maksimalus sistemos plotis – 4,5 m. Maksimalus aukštis – 4 m. Priklausomai nuo Jūsų eksterjero išvaizdos, sistemos spalvą išsirinksite iš RAL spalvų paletės. Konstrukcija pagaminta iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R103 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.

R125

Tai sistema su apvalia ekstrudinio aliuminio kasete ir 10 mm skersmens plieninio kabelio kreipiančiosiomis. Spalvą galima pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Galimas montavimas vertikaliomis ir horizontaliomis roletų grupėmis (bendrai – iki 8,5 m aukščio). Maksimalus vieno roleto plotis – 3,5 m. Maksimalus aukštis – 4,25 m.

Valdymas: R125 sistemos yra valdomos elektriniu būdu.

XXL, XL, XS

Šie sprendimai – tai nekasetinės fasado roletų sistemos, tinkamos naudojimui tiek pastato išorėje, tiek viduje. Šias sistemas galima tvirtinti prie sienos ir lubų. Roleto audinys kabo laisvai arba gali būti prilaikomas plieninio kabelio kreipiančiosiomis. XXL sistemos maksimalus plotis – 4,5 m. (3 m. išorėje), maksimalus aukštis – 5 m. (3 m. išorėje). XL sistemos maksimalus plotis – 4 m. (3 m. išorėje), maksimalus aukštis – 4 m . (3 m. išorėje). XS sistema yra taikytina tik interjero sprendimams. Maksimalus sistemos plotis – 2,6 m. Maksimalus sistemos aukštis – 2,6 m. Spalvą visoms šioms sistemoms pasirinksite iš RAL spalvų paletės.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, šios sistemos gali būti valdomos tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.


VERANDA

Ši sistema gali būti montuojama ant paviršių bet kokiu kampu, todėl puikiai tinka montavimui ant lubų, pasvirusių fasadų ir kitų nestandartinio kampo paviršių. Išilginė sistemos kasetės ašis gali būti montuojama horizontaliai. Konstrukcija yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio. Maksimalus konstrukcijos plotis – 4,5 m, maksimalus aukštis – 5 m. Svarbus šių sistemų ypatumas – audinys yra įtempiamas spyruoklėmis, todėl išskleidus audinį jis išlieka stabilus. VERANDA roletai gali būti montuojami grupėmis.

Valdymas: ši sistema yra valdoma elektriniu būdu.