×
Search
Generic filters

Fasado žaliuzės

Fasado žaliuzės – viena veiksmingiausių saulės kontrolės sistemų. Šio tipo žaliuzės leidžia kontroliuoti šviesos patekimą į patalpas ir norimu kampu reguliuoti spindulių kryptį. Pakeitus žaliuzių juostų padėtį, spindulius galima nukreipti į lubas, grindis ar patalpos centrą.
Šviesos ir šilumos kontrolė
Atsparios UV spinduliuotei
Automatinis valdymas
Vėsinimo sąnaudų mažinimas
Fasado žaliuzės
DAUGIAU APIE GAMINĮ

Tinkamu kampu pasuktos fasadinės žaliuzės sulaiko saulės spindulius dar jiems pro stiklą nepatekus į patalpos vidų. Eksterjero žaliuzes šaltuoju metų laiku galima visiškai suskleisti į viršų arba reguliuoti taip, kad kuo daugiau saulės šilumos patektų į pastatą. Taip kontroliuojamą saulės energiją galima naudoti kaip nemokamą šilumos šaltinį. Fasadinės žaliuzės šiltuoju metų laiku patalpoje gali palaikyti net 9 laipsniais vėsesnę temperatūrą.

Fasado žaliuzių juostos yra pagamintos iš aliuminio. Žaliuzės pasižymi antikorozinėmis savybėmis, atsparumu ultravioletiniams spinduliams. Siekiant maksimizuoti apsaugą nuo atmosferos poveikių, žaliuzių profiliai gamybos metu padengiami specialiu polimeru.

Mažina patalpų vėsinimo kaštus
Mažina patalpų vėsinimo kaštus
Fasado žaliuzės sulaiko saulės spindulius dar jiems pro stiklą nepatekus į patalpos vidų.
Eksterjeras
Eksterjeras
Horizontalios linijos sukuria išskirtinius pastatų eksterjero akcentus. Derinamos su šiomis medžiagomis: stiklu, betonu, medžiu, aliuminiu.
Techninė informacija
Žaliuzių modeliai, matmenys, valdymas, montavimas
Fasado žaliuzių valdymas
Rankinis arba automatinis
Fasado žaliuzių privalumai
Kokią naudą suteikia pastatui, kodėl verta rinktis?
Fasado žaliuzių privalumai, žiūrėti šiame video
Galerija