slide
dextera.lt

IŠBANDYKITE!

1 Pasirinkite tipą

Medinės žaliuzės
Tekstilinės žaliuzės
Aliumininės žaliuzės
Fasadinės lamelės
Vertikalios žaliuzės
Plisuotos žaliuzės
Fasado žaliuzės
Apsauginės žaliuzės

2 Pasirinkite audinį

Dėmesio. Audinio vaizdas tikrovėje gali skirtis.

dextera nuolaida -55%m2 *Nurodyta kaina gali skirtis dėl pasirinktų komponentų.

trukstamas tekstas

trukstamas tekstas

Medinės žaliuzės


Medinės žaliuzės – tai klasikinė, Italijos dvasia kvėpuojanti šviesos kontrolės sistema. Tai ne tik vienas jaukiausių, bet ir vienas patvariausių ir funkcionaliausių langų dekoravimo būdų. Laikui nepavaldžių spalvų, elegantiškos žaliuzės padės sukurti modernų ir išskirtinį interjerą kiekvienoje erdvėje. Medinės žaliuzės – išskirtinis sprendimas, norintiems sukurti jaukią atmosferą, alsuojančią natūralumu.


Žaliuzių gamybos metu mediena padengiama trimis sluoksniais:

 • pagrindu dažams;
 • dažais;
 • laku.


Šis trigubas sluoksnis užtikrina medienos „imunitetą” ultravioletiniams spinduliams.

Medinės žaliuzės

Šias žaliuzes galima fiksuoti pageidaujamame aukštyje. Jomis patogu valdyti šviesos srautus. Jos atsparos saulės spindulių poveikiui.


Žaliuzės gaminamos iš dviejų skirtingo pločio medinių juostų: 25 mm ir 50 mm.


Galimi 25 mm žaliuzių išmatavimai:

 • min. plotis – 300 mm;
 • max. plotis – 2400 mm;
 • max. aukštis - 2600.

Galimi 50 mm medinių žaliuzių išmatavimai:

 • min. plotis – 300 mm;
 • max. plotis – 2700 mm;
 • max. aukštis - 2600.

Valdymas - paprastai medinės žaliuzės yra valdomos rankiniu būdu: virvele ir lazdele arba virvelėmis. Esant poreikiui, integruojamas elektrino valdymo funkcionalumas.

Tekstilinės žaliuzėsSukurti horizontalias tekstilines žaliuzes mus pastūmėjo reikliausių ir kūrybiškiausių klientų troškimas turėti išskirtinius ir inovatyvius interjero sprendimus. Šis visiškai naujas „Dextera“ produktas „aprengs” Jūsų langus neeiliniu tekstilės drabužiu, kuris lyg magnetas trauks Jūsų svečių žvilgsnius.


Papildomos vertės Jūsų namams:

 • Tekstilinės žaliuzės yra labai lengvos;
 • Tekstilinių žaliuzių pagalba galima sukurti išskirtinį interjerą kiekvienuose namuose.


Ar žinojote? siekiant patenkinti dažnai pasitaikančius klientų pageidavimus į šį asortimentą yra įtraukti audiniai, kuriuos dizaineriai kūrė specialiai šviesiems skandinaviškiems interjerams.

Tekstilinės žaliuzėsTekstilinės žaliuzės sudarytos iš 50 mm pločio juostelių. Audinio medžiagą, kuria bus aptrauktos šios juostelės, galėsite pasirinkti iš itin plataus raštų ir atspalvių asortimento. Tarp audinių rasite švelnius šiaurietiškus tonus, taip pat egzotiškus augalų raštus ir aibę kitų stilingų audinių.

Kopėtėlės komplektuojamos atsižvelgiant į apatinio bei viršutinio profilių spalvas. 


Atkreipkite dėmesį į galimus tekstilinių žaliuzių matmenis:

min. plotis – 300 mm; 
max. plotis – 2700 mm;
max. aukštis – 2600 mm. Valdymas: standartiniai modeliai parduodami su rankinio (virvelinio) valdymo funkcionalumu. Elektrinio valdymo funkcionalumas integruojamas esant specialiam pageidavimui.

Aliuminės vidaus žaliuzėsŠiuolaikinės aliumininės vidaus žaliuzės leidžia efektyviai reguliuoti ne tik įeinančios šviesos kiekį, bet ir kryptį. Šio šviesos kontrolės sprendimo dėka, patogiai nukreipsite šviesą į patalpos centrą, lubas ar grindis. O spalvų pasirinkimo spektras leis priderinti žaliuzes prie bet kokio klasikinio ar modernaus interjero stiliaus.


Aliumininės vidaus žaliuzės šiandien išgyvena antrąją populiarumo bangą. Tai galima paaiškinti tiek retro stiliaus mada, tiek šiuolaikinių aliumininių žaliuzių kokybe bei funkcijomis. „Dextera“ aliumininės vidaus žaliuzės pasižymi itin efektyviomis saulės atspindėjimo bei šilumos sulaikymo funkcijomis.Žaliuzių savybės, kurios džiugina "Dextera" klientus:


 • Aliumininės vidaus žaliuzės yra atsparios spindulių poveikiui, todėl neblunka;
 • Žaliuzes patogu montuoti įvairiais būdais: ant lango rėmo, sienos arba lubų;
 • Žaliuzės sulaiko ne tik nepageidaujamus saulės spindulius, bet ir neleidžia patalpai įkaisti;
 • Itin patogu valdyti žaliuzių juostų padėtį, tokiu būdu reguliuojant į patalpą patenkančios šviesos kampą ir kryptį.Ar žinojote? aliumininės vidaus žaliuzės veiksmingai apsaugos Jūsų privatumą nuo mėginimų pasiklausyti Jūsų pokalbių. Žaliuzės apsunkina galimybę pasiklausyti, kuomet garsus mėginama „skaityti” nuo stiklo.


Plačiau apie žaliuzes skaitykite DEXTERA kataloge: Spausti čia

Aliuminės žaliuzės„Dextera“ aliumininių žaliuzių gamyboje naudojamos aliuminio juostos, nailono kopėtės bei virvelės.


Trys aliumininių žaliuzių modeliai:

 • ISO 16 mm ir 25 mm;
 • VENUS 16 mm ir 25 mm;
 • STANDART 25 mm.

ISO 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – grandinėle. Dėl įtempto valo ISO žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.

VENUS 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Dėl įtempto valo VENUS žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.

STANDART 25 mm

Min. plotis – 300 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Klientui pageidaujant, STANDART žaliuzės gali būti montuojamos su apatinio profilio fiksacija.Valdymas - pagal poreikį galima pasirinkti valdymą rankiniu arba elektriniu būdu.

Vertikalios žaliuzėsVertikalios žaliuzės - ko gero, efektyviausia priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Jos tikros šviesos valdovės, kurios sutramdys visus nepageidaujamus spindulius. 

Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin turtingas ir įvairus. Siekiant ypatingo efekto, galima derinti skirtingus juostų raštus ir/arba skirtingo aukščio juostas.


Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. 
Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą. Žiemos metu tai leidžia patalpose išlaikyti daugiau šilumos ir tokiu būdu sutaupyti. 


Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią bei neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuterių ekranuose. Galite neblaškomi darbuotis ir tuo pačiu mėgautis vaizdu už lango! 
Ar žinojote? sumanūs „Dextera” klientai vertikalias žaliuzes naudoja ne tik langų uždengimui, bet ir patalpų dalinimui į atskiras erdves.


Plačiau apie žaliuzes skaitykite DEXTERA kataloge: Spausti čia

Vertikalios žaliuzėsVertikalioje padėtyje esančios žaliuzių juostos pasisuka 180 laipsnių kampu, todėl, pilnai užsklendę žaliuzes, saulės šviesą tiesiog „išjungsite”.

Vertikalios žaliuzės skirstomas į tris skirtingus tipus: standartinės vertikalios žaliuzės, virvelinės vertikalios žaliuzės ir Saulės burės.


1. Saulės burės

Saulės burės nėra panašios į jokias kitas žaliuzes. Saulės burių juostelės vienoje pusėje yra dekoruotos žaismingu bangelių raštu, todėl bendra daugybės spalvingų juostelių kompozicija sukuria ypatingą efektą, primenantį banguojančią jūrą. O tam, kad bangų efektas būtų dar spalvingesnis, šioms ypatingoms žaliuzėms galima pritaikyti net kelis skirtingus atspalvius.

 • min. plotis - 140 mm.;
 • max. plotis - 3500 mm.;
 • max. aukštis - 3000 mm.


2. Standartinės vertikalios žaliuzės

Šios vertikalios žaliuzės puikiai tinka dideliems ir nestandartinių formų langams uždengti (pavyzdžiui, trapecijos, trikampio ar ovalo formos langams).

Standartinių vertikalių žaliuzių plotis gali būti - 89 mm, 127 mm arba 250 mm.

 • 89 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 100 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;
 • 127 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 140 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;
 • 250 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 270 mm., max. plotis – 4500 mm., max. aukštis – 3000 mm.
Žaliuzės montuojamos ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.


3. Virvelinės vertikalios žaliuzės

Šių žaliuzių juostos pagamintos iš itin plonų juostelių. Derinant įvairių spalvų juostas, patalpoje sukuriamas netikėtas ir žaismingas vaizdų efektas.

 • min. plotis – 140 mm.;
 • max. plotis – 3500 mm.;
 • max. aukštis – 3000 mm.Valdymas - galima rinktis tiek rankinį, tiek automatinį valdymą.

Plisuotos žaliuzėsPlisuotos žaliuzės yra sparčiai populiarėjantis sprendimas šviesos kontrolei. Reiklių „Dextera“ klientų simpatijas šios modernios ir žaismingos žaliuzės išsikovojo dėl patogumo ir universalaus pritaikomumo.


Armonikėlės principu veikiančias žaliuzes lengva pritaikyti nestandartiniams langams:

 • apvaliems;
 • trikampiams;
 • arkos ar trapecijos formos langams;
 • taip pat itin dideliems langams;
 • stoglangiams;
 • žiemos sodams;
 • stogams iš stiklo;
 • į vidų ar į išorę pasvirusiems langams.

Parodykite langą ir mes jį uždengsime!


Plisuotoms žaliuzėms tinkamų audinių asortimente gausu stilingų sprendimų tiek moderniems, tiek klasikiniams interjerams. 

Plisuotas „Dextera“ žaliuzes galėsite kūrybiškai integruoti į bendrą savo interjero nuotaiką. Reikia pagalbos? Nemokamą konsultaciją Jums suteiks patyrę „Dextera“ dizaineriai. Plačiau apie žaliuzes skaitykite DEXTERA kataloge: Spausti čia

Plisuotos žaliuzėsPlisuotos žaliuzės efektyviai saugo nuo saulės spindulių ir leidžia patogiai kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautus. Šias žaliuzes lengva ir patogu pritvirtinti.

Žaliuzių audiniai yra itin patvarūs, atsparūs saulės šviesai. Net ir po ilgo naudojimo audiniai nekeičia savo struktūros, neišsitampo, išlieka standūs.


Valdymas - paprastai plisuotos žaliuzės valdomos rankiniu būdu (virvele). Esant poreikiui, gali būti įrengiamas ir automatinio valdymo funkcionalumas.


Fasado žaliuzės


Lietuvoje tarp verslo įmonių populiarėja viena veiksmingiausių saulės kontrolės sistemų – pagal saulę pasisukančios fasado žaliuzės. Jos leidžia kontroliuoti šviesos patekimą į patalpas ir norimu kampu reguliuoti spindulių kryptį. Pakeitus žaliuzių juostų padėtį, spindulius galima nukreipti į lubas, grindis ar patalpos centrą. Tinkamu kampu pasuktos fasado žaliuzės sulaiko saulės spindulius dar jiems pro stiklą nepatekus į patalpos vidų. Eksterjero žaliuzes šaltuoju metų laiku galima visiškai suskleisti į viršų arba reguliuoti taip, kad kuo daugiau saulės šilumos patektų į pastatą. Taip kontroliuojamą saulės energiją galima naudoti kaip nemokamą šilumos šaltinį. Kai žaliuzės pakeltos, ant fasado jų nesimato – jos pasislepia specialiose nišose pastato viduje.

FASADO ŽALIUZĖS šiltuoju sezono metu patalpoje gali palaikyti net 9 laipsniais vėsesnę temperatūrą.


Daugiau informacijos apie fasado gaminius kataloge: Spausti čia


Apie fasado žaliuzes video medžiagoje:

20

Fasado žaliuzės


Fasado žaliuzių juostos yra pagamintos iš aliuminio. Žaliuzės pasižymi antikorozinėmis savybėmis, atsparumu ultravioletiniams spinduliams. Siekiant maksimizuoti apsaugą nuo atmosferos poveikių, žaliuzių profiliai gamybos metu padengiami specialiu polimeru.


C50

• Fasado žaliuzių dėžės pagamintos iš 1,2mm. arba 2,0mm. aliuminio storio skardos (galimi 4 dėžių tipai);
• C-formos juostelių plotis - 49 mm;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavos, kuri atspari UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;

Valdymas: rankinis arba elektrinis.
Spalva: pagal RAL spalvų paletę;

Išorėje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:

• didžiausias plotis: 3,0 m;
• didžiausias aukštis: 3,0 m.

Viduje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:

• didžiausias plotis: 2,5 m;
• didžiausias aukštis: 2,5 m.


C80

• Kreipiančiosios pagamintos iš ekstrudinio aliuminio ir nerūdijančio plieno troseliai;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Suvyniotos juostos apsaugomos nuo susidėvėjimo;
• Kaiščiai pagaminti iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius.

Valdymas: rankinis arba elektrinis.
Spalva: pagal RAL spalvų paletę;
Max. plotis: 4,5 m.
Max. aukštis: 5,0 m.


Z90

• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Uždaros žaliuzės pasižymi gera garso izoliacija;
• Kaiščiai iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius.


Valdymas: rankinis arba elektrinis.
Spalva: pagal RAL spalvų paletę;
Max. plotis: 4,5 m.
Max. aukštis: 5,0 m.Valdymas - galima rinktis elektros variklį su klavišiniu jungikliu, elektros variklį su nuotolinio valdymo pulteliu arba elektros variklį, integruotą į bendrą „protingo namo” sistemą.

Nors funkciškai toks sprendimas įmanomas, nerekomenduojama montuoti rankinio fasado žaliuzių valdymo funkcionalumo. Tam reikėtų per sieną ar lango rėmą išgręžti ertmę rankenai. Dėl šios ertmės vasarą į patalpas galėtų patekti daugiau dulkių, o žiemą dėl temperatūrų skirtumo išaugtų kondensato padidėjimo tikimybė.

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės –  modernus, funkcionalus, praktiškas, estetiškas ir patikimas eksterjero sprendimas už patrauklią kainą.  

Vienas iš pagrindinių apsauginių žaliuzių privalumų – visiškas patalpų užtemdymas iš išorės ir privatumo užtikrinimas.  Modernios ir estetiškos žaliuzės užtikrina maksimalų langų uždengimą ir  leidžia namuose jaustis komfortiškai. Be to, žaliuzės padeda izoliuoti iš gatvės sklindantį triukšmą ir leidžia patalpose mėgautis tyla ir ramybe.  

Kitas, itin svarbus niuansas, apsauginės žaliuzės apsaugo pastatą nuo vėjo, kaitrios saulės, lietaus, pūgos ar kitų gamtos veiksnių. Kokybiškos DEXTERA žaliuzės šaltuoju metų laiku sumažina kaštus patalpų šildymui šaltuoju metų laiku ir sumažina vėsinimo kaštus karštuoju metų laiku.

DEXTERA specialistų komanda lengvai įgyvendina įvairius sprendimus, pavyzdžiui, gamina apsaugines žaliuzes su integruotu tinkleliu nuo vabzdžių. O Jūsų pasirinkimo galimybes apsauginių žaliuzių profilių ir spalvų asortimentas. Apsaugines žaliuzes galite pritaikyti prie savo eksterjero ir rinktis iš keturių spalvų. 

DEXTERA apsaugines žaliuzes verta rinktis nes: 

Žaliuzės padeda sumažinti kaštus, kurie yra išleidžiami patalpų šildymui šaltuoju metų laiku; 

Žaliuzės gali sumažinti vėsinimo kaštus šiltuoju metų laiku;

Apsauginės žaliuzės izoliuoja triukšmą; 

Žaliuzės atitinka III vėjo atsparumo klasę.

Priešįsilaužiminės žaliuzės

Aliuminės apsauginės žaliuzės su aukšta priešįsilaužimine klase, kurių plotis nuo 1,2 m iki 2.7 m sertifikuotos P5 saugumo klase (GOST), tai atitinka - RC3 pagal EN1627 standartą..
Sistema sukurta užtikrinti aukštą apsaugos lygį to reikalaujantiems objektams (bankai, papuošalų parduotuvės ir pan.).
Gaminiui yra atlikti testai pagal šias saugumo charakteristikas: 
atsparumas statinėms apkrovoms;
atsparumas dinamiškoms apkrovoms;
atsparumas laužimui, naudojant tam skirtus įrankius (laužtuvas, kaltas, metalo pjūklas, kūjis). 

Plačiau apie žaliuzes skaitykite DEXTERA kataloge: Spausti čia


Apsauginės žaliuzės

Spalvų pasirinkimas:

  Antracite                                Balta                           Pilka                             Ruda                              Smėlio

Sudedamosios žaliuzių dalys:
 • Šarvo profilis;
 • Dėžė, į kurią susisuka šarvas;
 • Vamzdis dėžėje, ant kurio susisuka šarvas;
 • Šonuose kreipiančiosios, kuriomis slenka šarvas;
 • Valdymo mechanizmas, naudojamas šarvui nuleisti arba pakelti.

Naudojami profiliai būna dviejų rūšių – ekstruduoti (tolygaus metalo) arba išlankstyti iš skardos bei užpildyti PU. Skirtingi profiliai leidžia išskirti šias dvi apsauginių žaliuzių rūšis į:  šiltos žaliuzės (kai skardinis profilis PU užpildu) ir tvirtos žaliuzės (kai ekstruduotas profilis).

 • 39 mm., 45 mm., 55 mm. profiliai, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakštų, turintys dviejų sluoksnių PU/PA dažų dangas, pasižyminčias dideliu atsparumu dilimui ir atmosferos poveikiui. Profilio ertmės pripildytos poliuretano užpildu, kuri užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.
 • 44 mm. aliumininis ekstrudinis - lietas profilis, kurį rekomenduojama naudoti patalpose, kur ypatingai aktualus saugumas. Profiliai pasižymi ypač geromis atsparumo savybėmis. Profilio paviršius dažomas  milteliniu būdu, kas suteikia atsparumą įbrėžimams ir atmosferos poveikiams.

Kreipiančiosios užimamas plotis:  53 mm., 60 mm., 65 mm. arba 75 mm.
Apsauginių žaliuzių svoris: 2,11 – 6,00 kg/m2.

Tvirtinimo būdai:

 • prie lango rėmo;
 • nišoje;
 • ant nišos;
 • ant sienos.
 • integruojamos ant lango rėmo.

Valdymo mechanizmai:

 • Rankinė pavara - traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę;
 • Mechaninė pavara - sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas norimam aukštyje;
 • Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzę, šarvas užrakinamas raktu. Spyna integruojama apatiniame šarvo profilyje;
 • Elektrinė pavara skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, naudojant klavišinius, raktinius jungiklius arba nuotolinį pultelį. Žaliuzes galima apjungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt, vienu metu.

Priešįsilaužiminės žaliuzės

Pagal šiuos testus nustatyti priešįsilaužiminių žaliuzių atsparumai jas veikiančioms jėgoms:
šarvo išspaudimas iš kreipiančiosios – 7kN, tai atitinka 700 kg masę;
šarvo pakėlimas – 7kN (≈700 kg);
šarvo išspaudimas iš kreipiančiųjų – 3,5kN, tai atitinka 350 kg masę;
įsilaužimas naudojant įrankius – ne mažiau 5 min laiko. 

Maksimalus angos plotis – 3 m; 
Maksimalus angos aukštis – 3 m;
Minimalus angos plotis – 0,875 m;
Dėžių dydžiai - 180, 205, 250;
Elektros varikliai – SOMFY (standartiniai arba NHK);
Montavimo tipas – ant nišos (A);
Galimos spalvos – 101 (balta), 102 (ruda), 103 (pilka), 104 (smėlio), 108 (sidabro).


Markizė California Plus (4500X3000) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 949.00€ 664.00€
text_tax 664.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Markizė California Plus (4500X3000) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 949.00€ 664.00€
text_tax 664.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Markizė California Plus (4950X3500) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 999.00€ 699.00€
text_tax 699.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Markizė California Plus (4950x3500) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 999.00€ 699.00€
text_tax 699.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
 

MEISTRO PATARIMAI

 
Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau