dextera logo
×
Search
Generic filters

56 profilio grotos

56 profilio grotos

Aliumininės apsauginės grotas – tai judanti sistema, dažniausiai naudojama prekybos centrų parduotuvių įėjimų uždarymui. Aliuminines apsaugines grotas lengva priderinti prie pastato eksterjero ir interjero, nes galima rinktis iš plačios spalvų paletės. Grotos itin patvarios ir stiprios, atsparios UV spinduliams, pagamintos iš ekstrudinio aliuminio profilių.

56 mm ekstruduoto aliuminio profilio grotos naudojamos apsaugoti komercinių patalpų vitrinų langams, biurams, techninės paskirties patalpoms. Lieto aliuminio grotos yra su stačiakampėmis skylėmis. Dėka tvirtos konstrukcijos, vitrinos yra pilnais apsaugančios, tačiau aklinai neužtemdančios patalpos. Sistema AEG/56 naudojama grotoms iki 3,0 m pločio.

56 mm aliuminės grotos gaminamos iš plieno vamzdelių, sinusoidinio profilio ir sujungtos spaustuvais. Gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės plienas pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu aplinkos poveikiui.

Grotos gali būti valdomos automatiškai arba rankiniu būdu, kuris yra itin aktualus avarinių situacijų, elektros sutrikimų metu.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite pirmas apie naujienas, išskirtinius pasiūlymus ir gaukite specialią -10% nuolaidą.