×
Search
Generic filters
TAHOMA išmanus valdymas

TAHOMA išmanus valdymas

Varikliais valdomi elektriniai roletai ir elektrinės žaliuzės – tai patogumas ir elegancija vienu mygtuko paspaudimu. Pasirinkę motorizuotus langų uždengimus, galėsite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis maksimaliu patogumu. Automatinis roletų ir žaliuzių valdymas yra itin patogus sprendimas tiek individualiems namams, tiek biurų erdvėms. Pasirūpinkite žaliuzių ar roletų automatika ir langų uždengimus valdykite vienu pultelio ar telefono mygtuko paspaudimu.

DEXTERA savo klientams siūlo automatinius roletus ir automatines žaliuzes  už patrauklią kainą.

DEXTERA, oficiali SOMFY atstovė Lietuvoje. Daugiau nei 50 metų patirtį turinti prancūzų įmonė SOMFY klientams siūlo kokybiškus, patikimus ir ilgaamžius sprendimus. SOMFY siūloma motorizuoto valdymo sistema – TAHOMA

TAHOMA išmanaus valdymo privalumai:

  • Lengva instaliuoti ir valdyti;
  • Sistema leidžia centralizuoti namuose ar ofise įrengtų automatinių funkcijų valdymą;
  • Roletus ir žaliuzes galima valdyti tiek pulteliu, tiek išmaniojo telefonu pagalba (per WiFi);
  • Galimybė valdyti namus iš bet kurios vietos, kur yra internetas;
  • Sistema suderinama su daugybe kitų SOMFY ir partnerių prietaisų;
  • Maksimalus komfortas ir energijos taupymas;
  • Galimybė sudaryti veikimo režimus.
  • SOMFY naudoja dvi technologijas: RADIO TECHNOLOGY SOMFY (RTS) arba IO-HOMECONTROL.  Šios technologijos leidžia valdyti vidaus roletus ar žaliuzes iš bet kurios vietos namuose ir veikia visomis kryptimis, o prietaiso radijo bangos keliauja per sienas.
  • Daugiau informacijos apie TAHOMA išmanų valdymą rasite ČIA.

Valdykite savo išmaniuosius namus taip, kaip jums patinka su išmaniųjų namų sistema TaHoma® Switch: mygtukais ant pačio įrenginio, iš telefono su TaHoma® programėle arba balso komandomis.

Sujungite visus turimus išmanius namų įrenginius į vieną dėžutę!

Modernus dizainas, kompaktiškas dydis

Jungiasi belaidžiu būdu prie Wi-Fi

Galite prijungti iki 300 Somfy ir kitų išmanių įrenginių (pvz: užuolaidos, roletai, žaliuzės, apšvietimas, vaizdo stebėjimas, garažo vartai, makizės ir kt..)

Valdymo būdai: 1) įrenginio mygtukais 2) per programėlę 3) balsu

Pasirinktus įrenginius galite valdyti atskirai arba grupėmis

Galite lengvai sujungti savo įrenginius arba pridėti naujų

– TaHoma® Switch sujungia svarbiausią „Somfy“ ir kitų pirmaujančių prekės ženklų namų įrangą (vidaus žaliuzės, užuolaidos, roletai, garažo vartų automatika ir įvažiavimo automatika, apšvietimas, šildymas, „Somfy Protect“ signalizacija ir kt.) į vieną sistemą, užtikrinančią didesnį saugumą, energijos vartojimo efektyvumą ir komfortą kiekvieną dieną.

– Suderinamas su beveik 300 Somfy automatizuotų įrenginių ir 21 populiariu buitinės technikos prekės ženklu, TaHoma® Switch yra viena iš labiausiai išvystytų išmaniųjų namų valdymo sistemų.

– Integravus io-homecontrol, RTS ir Zigbee 3.0 protokolus, skirtus apšvietimo valdymui ir suderinamumui su debesijos paslaugomis, TaHoma® Switch tampa evoliuciniu sprendimu.

– TaHoma® Switch taip pat suderinamas su „Google Assistant“, „Amazon Alexa“ ir „Apple HomeKit“ (skirta tam tikroms „io-homecontrol“ apsaugos nuo saulės programoms), todėl galite valdyti išmaniuosius namus balsu.


Norite išmanaus sprendimo savo namams? Domina elektra valdomų roletų ar žaliuzių kaina jūsų namams? Susisiekite. Nemokama konsultacija ir iškvietimas matavimui telefonu 8 800 00013 arba internetu.