×
Search
Generic filters

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės – funkcionalus, praktiškas ir patikimas eksterjero sprendimas. Vienas iš pagrindinių apsauginių žaliuzių privalumų – visiškas patalpų užtemdymas, privatumo užtikrinimas ir kaitros sulaikymas pastato išorėje.
Slopina gatvės triukšmą
Apsauga nuo kaitros
Mažina kondicionavimo kaštus
Dirbame visoje Lietuvoje!
Apsauginės žaliuzės
DAUGIAU APIE GAMINĮ

Apsauginės žaliuzės – eksterjero sprendimas norintiems apsaugoti pirmuosiuose aukštuose esančio būsto langus ar komercinių patalpų (salono, parduotuvės) vitrinas nuo įsilaužimo, stipraus vėjo, lietaus, saulės spindulių ar triukšmo.

Kokybiškos DEXTERA apsauginės žaliuzės šaltuoju metų laiku sumažina kaštus patalpų šildymui, šaltuoju metų laiku – sumažina vėsinimo kaštus, palaiko vėsesnę patalpos temperatūrą. Pagamintos iš kokybiško aliuminio, profiliai pasižymi itin geromis atsparumo savybėmis tiek dilimui, tiek atmosferos poveikiui.

Apsauginės žaliuzės padeda padidinti bendrą pastato energinį efektyvumą, užtikrina maksimalų langų uždengimą ir leidžia namuose jaustis komfortiškai. Be to, žaliuzės padeda izoliuoti iš gatvės sklindantį triukšmą ir leidžia patalpose mėgautis tyla ir ramybe.

DEXTERA specialistų komanda lengvai įgyvendina įvairius sprendimus, o Jūsų pasirinkimo galimybes praplečia apsauginių žaliuzių profilių ir spalvų asortimentas.

Dirbame visoje Lietuvoje!

Techninė informacija
Naudojami dviejų tipų aliumininiai profiliai – klasikinis „šiltas“ su poliuretano užpildu ir ekstruduoto aliuminio – stiprus ir ilga amžis.
Apsauginių žaliuzių privalumai
Žaliuzės padeda sumažinti kaštus, šildymui šaltuoju metų laiku, gali sumažinti vėsinimo kaštus šiltuoju metų laiku, slopina gatvės triukšmą.
Valdymas
Galimybė rinktis iš kelių valdymo būdų: rankinė arba mechaninė pavara, spyruoklinis mechanizmas arba elektrinė pavara.
Apsauginių žaliuzių spalvos
Galerija