dextera logo
×
Search
Generic filters

DEXTERA DOVANŲ KUPONAS!

DEXTERA DOVANŲ KUPONAS!

Padovanokite namų jaukumą brangiausiems žmonėms. DEXTERA dovanų kuponas – apgalvota ir praktiška dovana. Kupono gavėjas galės rinktis iš plataus DEXTERA gaminių asortimento – nuo klasikinių roletų ar prabangių medinių žaliuzių iki funkcionalių ir estetiškų tinklelių nuo vabzdžių ar markizių.

Kokybiški roletai ar žaliuzės papildys interjerą naujomis spalvomis ir tekstūromis bei padės apsisaugoti nuo saulės spindulių, o tinkleliai nuo vabzdžių užtikrins komfortą namuose. Dovanos gavėjas galės rinktis ir sprendimą terasai – markizę ar pavėsinę pergola, paruoštą pagal individualius kliento poreikius. Kokybiški roletai ar žaliuzės papildys interjerą naujomis spalvomis ir tekstūromis bei padės apsisaugoti nuo saulės spindulių, o tinkleliai nuo vabzdžių užtikrins komfortą namuose. Dovanos gavėjas galės rinktis ir sprendimą terasai – markizę ar pavėsinę pergola, paruoštą pagal individualius kliento poreikius.

DEXTERA dovanų kuponas – praktiška dovana, norintiems kokybiškų ir estetiškų sprendimų namams.

  • Su dovanų kuponu galima atsiskaityti už bet kurį DEXTERA gaminį ar paslaugą.
  • Dovanų kuponas nekeičiamas į grynuosius pinigus. Jeigu užsakymo suma viršija kupone nurodytą sumą, skirtumą apmoka klientas.
  • Jeigu užsakymo suma nesiekia kupone nurodytos sumos – skirtumas nėra grąžinamas.
  • Įsigyjant dovanų kuponą nuolaidos yra netaikomos. Panaudojant dovanų kuponą, įsigyjamam gaminiui/paslaugai yra taikomos tuo metu vykstančios nuolaidų akcijos.
  • Gaminių užsakymo būdai: registruokitės matavimui salone, telefonu 8 800 00013, el.paštu uzsakymai@dextera.lt arba „chat“ pokalbiu tinklapyje www.dextera.lt. DEXTERA konsultantas nemokamai atvyks į namus su pavyzdžiais, pakonsultuos ir išmatuos langus bei pasiūlys geriausią sprendimą.
  • Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo išdavimo datos.
  • Dovanų kupono negalima panaudoti DEXTERA elektroninėje parduotuvėje.
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite pirmas apie naujienas, išskirtinius pasiūlymus ir gaukite specialią -10% nuolaidą.