×
Search
Generic filters

-30% durų tinkleliams nuo uodų

Apsauginiai tinkleliai nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių už išskirtinai žemą kainą. Tinkeliai durims leis mėgautis plačiai atvertomis terasos ar balkono durimis, net ir tamsiuoju paros metu, kuomet uodai ir kiti vabzdžiai skrenda į apšviestas erdves. Įsigykite dabar net su -30% nuolaida!
Nuolaida galioja tik tinkleliams durims nuo uodų
Laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie akciją

Apsauginiai tinkleliai laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdami galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių. Pasirūpinkite savo namų apsauga nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių dabar už ypatingą kainą ir neturėsite šių rūpesčių. Užsisakykite dabar su -30% nuolaida!

Tinklelius duris patogu valdyti tiek iš vidinės, tiek lauko pusės. Patogi uždrymo rankena leidžia ne tik lengviau atidaryti ar uždaryti duris, bet ir sustiprina tinklelių durims konstrukciją. Klientų patogumui DEXTERA siūlo tinklelius durims su anga gyvūnams!

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti. Dirbame visoje Lietuvoje.

*nuolaida galioja tik durų tinkleliams

Akcijos taisyklės

 

  • Akcija vyksta nuo 2024.05.01  iki 2024.05.31.
  • Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
  • NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai, montavimui bei negalioja apsiperkant elektroninėje parduotuvėje.
  • Nuolaida galioja tik tinkleliams durims nuo uodų.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.