×
Search
Generic filters

-30% tinkleliams – roletams nuo uodų

Apsauginiai tinkleliai nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių už išskirtinai žemą kainą.
Nuolaida galioja tik tinkleliams – roletams nuo uodų
Tinka visiems langų tipams
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
Apie akciją

Apsauginiai tinkleliai laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdami galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių. Pasirūpinkite savo namų apsauga nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių dabar už ypatingą kainą ir neturėsite šių rūpesčių. Užsisakykite dabar su -30% nuolaida!

Mechanizmas veikia roleto principu: tinklelis gali būti susukamas ne tik viršuje, bet ir šone. Tinkleliai – roletai yra stacionariai tvirtinami prie lango rėmo arba nišoje.

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti. Dirbame visoje Lietuvoje.

*nuolaida galioja tik tinkleliams-roletams

Apsauginiai tinkleliai laisvai praleidžia saulės šviesą ir orą, suteikdami galimybę džiaugtis gaiviu oru šiltais metų laikais, apsisaugant nuo nepageidaujamų uodų, muselių, vabzdžių. Pasirūpinkite savo namų apsauga nuo uodų, musių, širšių ir žiedadulkių dabar už ypatingą kainą ir neturėsite šių rūpesčių.
Akcijos taisyklės

 

  • Akcija vyksta nuo 2024.07.01  iki 2023.07.31.
  • Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
  • NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai, montavimui bei negalioja apsiperkant elektroninėje parduotuvėje.
  • Nuolaida galioja tik tinkleliams-roletams nuo uodų.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.